Korejská mise do Ruska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Korejská mise do Ruska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Korejská mise do Ruska Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Korejská mise do Ruska


Deníky Min Jǒngwana a Jun Čchihoa z roku 1896

Korunovace ruského cara Mikuláše II. v roce 1896 se zúčastnily dvě známé postavy korejských dějin – králův příbuzný Min Jonghwan (1861–1905) a budoucí vůdce Klubu nezávislosti Jun Čchiho (1864–1945). Jejich cesta byla první korejskou oficiální misí po navázání diplomatických styků s Ruskem, k němuž došlo v roce 1884, a byla podbarvena kuriózní situací pobytu krále Kodžonga na ruském vyslanectví v Soulu. Korejský panovník a dvůr tehdy považovali Rusko za svého přítele ve smyslu staršího konceptu „sloužit velkému“.
Mise do Ruska byla přesto pouhou diplomatickou rutinou a určitě by se stala jen první z dlouhé řady korejských cest, kdyby si její protagonisté nevedli deníky, které byly zpřístupněny a vydány v 70. letech 20. století. Tato kniha přináší plný překlad Min Jonghwanova Häčchončchubom (Moře, nebe, podzim a cesta) a adekvátní části Jun Čchihoových Deníků – Jun Čchiho ilgi. Oba texty jsou jistě poutavé samy o sobě, v sesazené podobě však vyniknou rozdílné povahy, názory a vidění jejich pisatelů a mnohé další paradoxy. Min Jonghwan a Jun Čchiho měli pro své setkání s Ruskem zcela odlišné předpoklady. První nebyl nikdy za hranicemi Asie, druhý studoval v USA. Ani jeden z nich nebyl výrazný myslitel, diplomat či člověk, který by dokázal překročit svá omezení. Jsou to ovšem také dva lidé vyslaní na oficiální cestu v době, kdy už nezávislost Koreje nebylo možné zachovat.
V roce 1896 bylo o osudu země rozhodnuto. Čína byla po prohrané válce s Japonskem mimo hru a Rusko na svou porážku od Japonska teprve čekalo. Velká Británie a Spojené státy svůj vliv v Koreji vyměnily s Japonskem za územní nároky v Číně, resp. na Filipínách. Min Jonghwan, v deníku klidný a zdánlivě netečný, reagoval na konec korejské samostatnosti a podpis protektorátní smlouvy v roce 1905 tak, že napsal vášnivý list svému národu a spáchal sebevraždu. Jun Čchiho, na cestě po Rusku lamentující nad osudem národa, s Japonci nakonec spolupracoval.Kniha v českém jazyce!


Stažení Korejská mise do Ruska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Korejská mise do Ruska (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Korejská mise do Ruska zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Korejská mise do Ruska.pdf (EUR-0.00)

  Korejská mise do Ruska.epub (EUR-0.00)

  Korejská mise do Ruska.doc (EUR-0.00)

  Korejská mise do Ruska.txt (EUR-0.00)

  Korejská mise do Ruska.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Korejská mise do Ruska.PDF – (EUR 0.00);

  Korejská mise do Ruska.MOBI – (EUR 0.00);

  Korejská mise do Ruska.EPUB – (EUR 0.00);

  Korejská mise do Ruska.DOC – (EUR 0.00);

  Korejská mise do Ruska.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Korejská mise do Ruska ebook, Kniha Korejská mise do Ruska FB2, Download Korejská mise do Ruska PDF , Download Korejská mise do Ruska MOBI, Online Korejská mise do Ruska kniha, Zdarma Stažení Korejská mise do Ruska IPhone, Online kniha Korejská mise do Ruska PDF, Zdarma Korejská mise do Ruska DJVU, Zdarma Stažení Korejská mise do Ruska TXT, Stažení Korejská mise do Ruska RTF, Online Korejská mise do Ruska FB2 , e-kniha Korejská mise do Ruska stažení TXT, Zdarma Korejská mise do Ruska stažení kniha, e-kniha Korejská mise do Ruska download MOBI, Stažení Korejská mise do Ruska IPad, Číst Korejská mise do Ruska MOBI, Číst Korejská mise do Ruska DOC, Zdarma Korejská mise do Ruska AWZ, Download e-kniha Korejská mise do Ruska iPad , Zdarma Korejská mise do Ruska DJVU, Download Korejská mise do Ruska e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Korejská mise do Ruska DVD, Číst Korejská mise do Ruska TXT, Book Korejská mise do Ruska stažení DJVU, Korejská mise do Ruska stažení kniha zdarma, Korejská mise do Ruska stažení kniha pdf zdarma, Korejská mise do Ruska pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Korejská mise do Ruska pdf zdarma, Korejská mise do Ruska stažení kniha epub zdarma, Korejská mise do Ruska ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply