Kostkař aneb Náhoda je život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kostkař aneb Náhoda je život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kostkař aneb Náhoda je život Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kostkař aneb Náhoda je život


Obsah této knihy nabádá k zajímavé myšlence. Nechat rozhodovat o Vašem osudu hrací Kostce. Zkrátka si vyberete 6 možností co budete večer dělat a pouze Kostka rozhodne co to bude. Vaše možnosti jsou nevyčerpatelné. Půjdete jen tak sami do baru? Nebo zavoláte kamarádce Petře a pokusíte se jí svést? Zůstanete doma a budete koukat na televizi? Půjdete si zahrát ruletu do nejbližší herny? Půjdete hrát tenis s kamarádem?
Hodíte kostkou a hned se dozvíte výsledek.
Autor knihy samozřejmě s vývojem děje přisuzuje stále větši moc Kostce. Kostka za něj rozhoduje zda-li se večer pomiluje se svoji ženou či nikoliv, zdali na ní bude hodný či naopak. Dále nechá rozhodovat Kostku, jakou roli bude např. hrát na společenském večírku. Ubožáka, Sexloudila, Zbohatlíka, Smrtelně nemocného, Kosmonauta, Zvrhlíka.
Děj knihy je více než zajímavý a je vlastně výzvou, svěřit Váš život náhodě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kostkař aneb Náhoda je život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kostkař aneb Náhoda je život (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kostkař aneb Náhoda je život zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kostkař aneb Náhoda je život.pdf (EUR-0.00)

  Kostkař aneb Náhoda je život.epub (EUR-0.00)

  Kostkař aneb Náhoda je život.doc (EUR-0.00)

  Kostkař aneb Náhoda je život.txt (EUR-0.00)

  Kostkař aneb Náhoda je život.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kostkař aneb Náhoda je život.PDF – (EUR 0.00);

  Kostkař aneb Náhoda je život.MOBI – (EUR 0.00);

  Kostkař aneb Náhoda je život.EPUB – (EUR 0.00);

  Kostkař aneb Náhoda je život.DOC – (EUR 0.00);

  Kostkař aneb Náhoda je život.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Diceman (1971)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Alimak7

  09.07.2017

  Musím dát plný počet hvězdiček. Také mě někdy napadlo nechat svou životní volbu na náhodě. Zcela originální námět. Asi si zítra hodím kostkou. 🙂

  xdafcax

  05.07.2017

  Pro všechny, kteří pracují 9to5, žijí stereotypem a nedokáží si představit alternativu ke svému každodennímu počínání, zejména těmto doporučuji přečíst si tuto knihu :). K super námětu je kniha i velmi čtivě napsána.

  kany34

  27.01.2017

  Když se myšlenka házení kostky (nebo jiná alternativa) uchopí za správný konec, je to velice zajímavé. Samozřejmě jen v určitých situacích. Což by se mělo brát na vědomí.

  Zorka

  03.06.2016

  Pokud použiji slova zde níže uvedená, mně tedy Kostkař mozek z hlavy nevyrval. Téma super, nicméně pro mě až příliš zdlouhavě zpracované, druhá polovina už mě opravdu nebavila a proložila jsem ji hned několika jinými knihami. Navíc bylo naprosto předvídatelné, že se opce nabízené kostce budou stupňovat, a fakt, že se lidi nechají doslova zblbnout něčím, co z počátku považují za prosté bláznovství, není nic, s čím bychom se už v dějinách nesetkali. Pozitivně hodnotím postmoderní zpracování díla, nicméně víc jak tři hvězdičky tomuto dílu dát za svoji osobu nemůžu.

  Mercatino

  17.05.2015

  Kostka je Bůh. Přímíčorá myšlenka knihy,které nebere ohledy na Nic a na Nikoho.

  Ben Nevis

  02.03.2015

  Máte pocit, že není fér, když za vás rozhoduje majorita mozku? Máte plno minoritních tužeb, které jsou potlačovány a ignorovány. Tato kniha vám přináší řešení – dejte každé tužbě, ať sebebláznivější nebo společensky nepřijatelné, šanci v nějakém poměru a hoďte si kostkou.

  Kniha z prostředí psychiatrie nás umocňuje v pocitu, že každý psychiatr je více či méně blázen. Hlavní hrdina prochází krizí a přišel na zajímavý způsob, jak se zbavit nudy a únavy z konformního života.
  Kniha je plná bláznivých situací a volného sexu. Věřím, že některým jedincům by kostková terapie pomohla, ale asi není dobré kopírovat všechny hrdinovy eskapády. 🙂

  Amadys33

  11.10.2013

  Na počátku byla Náhoda, a ta Náhoda byla u Boha, a ta Náhoda byla Bůh. Byla na počátku u Boha.
  Všecky věci skrze ni učiněny jsou a bez ní nic není učiněno, což učiněno jest. V ní život byl, a život byl světlo lidí.
  Byl člověk poslaný od Náhody jehož jméno bylo Luke. Ten přišel, aby vydal svědectví, aby svědčil o Náhodě,
  aby všichni uvěřili skrze něho. Nebyl on ta Náhoda, ale přišel, avy vydal o Náhodě svědectví. Tentoť byl dílem Náhody,
  jež znáhodňuje každého člověka, přicházejícího na svět. Na světě byl, a svět skrze něho učiněn jest, ale svět ho nepoznal.
  Do svého vlastního přišel, ale vlastní jeho nepřijali ho. Těm pak, kteříž ho přijali, dal moc stát se dětmi Náhody, i těm,
  kdož uvěřili náhodně; těm, kdož ne z krve, ani z vůle lidí, ale z Náhody zplozeni byli. A Náhoda se stala tělem (a my spatřili
  její slávu, slávu, jakou má od Velkého Vrtkavého Otce jednorozené Dítě), a zabydlela se mezi námi, plna chaosu a falešnosti a
  vrtochů.
  (Z Knihy Kostky)

  Z úspěšného psychiatra se stane hledaný zločinec.
  A jak to všechno začalo? Hodil si jednou kostkou. A pak před každým dalším rozhodnutím znovu.

  Morsie

  22.09.2013

  Tohle je kniha, která vám vyrve mozek z hlavy!

  Kostkař je jedna z nejlepších knižních postav, jakou jsem měla kdy tu možnost poznat. S Kostkařem je tak snadné sžít se, vcítit se do něho…
  Kostkař je psycholog, psychopat a sociopat v jedné osobě. Svůj osud nechává to náhodě a kostce.
  Kostkař mě uchvátil, kostkař mě nakazil – chvíli jsem chodila s malou kostičkou v kapse a nechala ji za sebe rozhodovat! A byl to ten nejvíc svazující a zároveň osvobozující pocit, co můžete zažít.

  Kostkař je blázen… umělec…

  kika 13

  25.01.2013

  Zfilmováno jako Púlnoční kovboj.Zajímavý děj.

  Dexter

  20.12.2011

  Kniha popisuje hlavní postavu, která se rozhodne vložit svůj život do osudu kostky. Aneb život je náhoda. Díky tomu kniha poskytuje náhled na zajímavé životní i běžné situace. Plus erotický náboj.
  Moje hodnocení: 80 %  TAGS:

  Online Kostkař aneb Náhoda je život ebook, Kniha Kostkař aneb Náhoda je život FB2, Download Kostkař aneb Náhoda je život PDF , Download Kostkař aneb Náhoda je život MOBI, Online Kostkař aneb Náhoda je život kniha, Zdarma Stažení Kostkař aneb Náhoda je život IPhone, Online kniha Kostkař aneb Náhoda je život PDF, Zdarma Kostkař aneb Náhoda je život DJVU, Zdarma Stažení Kostkař aneb Náhoda je život TXT, Stažení Kostkař aneb Náhoda je život RTF, Online Kostkař aneb Náhoda je život FB2 , e-kniha Kostkař aneb Náhoda je život stažení TXT, Zdarma Kostkař aneb Náhoda je život stažení kniha, e-kniha Kostkař aneb Náhoda je život download MOBI, Stažení Kostkař aneb Náhoda je život IPad, Číst Kostkař aneb Náhoda je život MOBI, Číst Kostkař aneb Náhoda je život DOC, Zdarma Kostkař aneb Náhoda je život AWZ, Download e-kniha Kostkař aneb Náhoda je život iPad , Zdarma Kostkař aneb Náhoda je život DJVU, Download Kostkař aneb Náhoda je život e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kostkař aneb Náhoda je život DVD, Číst Kostkař aneb Náhoda je život TXT, Book Kostkař aneb Náhoda je život stažení DJVU, Kostkař aneb Náhoda je život stažení kniha zdarma, Kostkař aneb Náhoda je život stažení kniha pdf zdarma, Kostkař aneb Náhoda je život pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kostkař aneb Náhoda je život pdf zdarma, Kostkař aneb Náhoda je život stažení kniha epub zdarma, Kostkař aneb Náhoda je život ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply