Kouzelný kalendář Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kouzelný kalendář Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kouzelný kalendář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kouzelný kalendář


Podivuhodné putování do Betléma.

Adventní příběh světoznámého norského spisovatele Josteina Gaardera probouzí ve čtenářích fantazii a strhává napínavým dějem. Hlavní hrdina Jáchym se snaží objasnit záhadu kolem zmizení dívky Elisabet, která se vydává napříč prostorem i časem ze současnosti do Betléma, kde se právě narodil Ježíš.
Jostein Gaarder (* 1952), původním povoláním učitel filosofie a křesťanské nauky, slavil úspěchy na celém světě svým románem o dějinách filosofie Sofiin svět. Jeho nejznámější kniha byla přeložena do 45 jazyků. V současné době se věnuje pouze psaní. Česky vyšly jeho knihy pro děti a mládež: Tajemství karet (1997), Haló, je tu někdo? (1998), Jako v zrcadle, jen v hádance (1999), Dívka s pomeranči (2004). Jeho knihy se čtou jedním dechem, autor sám o sobě s oblibou tvrdí, že píše pro čtenáře od 9 do 90 letKniha v českém jazyce!


Stažení Kouzelný kalendář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kouzelný kalendář (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kouzelný kalendář zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kouzelný kalendář.pdf (EUR-0.00)

  Kouzelný kalendář.epub (EUR-0.00)

  Kouzelný kalendář.doc (EUR-0.00)

  Kouzelný kalendář.txt (EUR-0.00)

  Kouzelný kalendář.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kouzelný kalendář.PDF – (EUR 0.00);

  Kouzelný kalendář.MOBI – (EUR 0.00);

  Kouzelný kalendář.EPUB – (EUR 0.00);

  Kouzelný kalendář.DOC – (EUR 0.00);

  Kouzelný kalendář.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  5tužka

  02. ledna

  Čteme s celou rodinou před každými vánocemi, už je to taková klasika, na kterou se všichni těší. I audiokniha je u nás velmi oblíbená!!! Doporučuji. TT

  agatha2

  29.12.2017

  Kouzelný kalendář patří již k našim každoročním vánočním stálicím. Kniha je nádherná, ale audio nahrávka v podání pana Ebena, Abrháma a paní Šafránkové, má snad ještě větší kouzlo….

  prestiggio

  24.12.2017

  Krasna pred vianocami, ale pribehy mohli byt kratsie.

  Niraj

  24.12.2017

  Každé Vánoce/advent čteme nebo posloucháme s dětmi tuto knížku. Nádherný vánoční příběh navozující tu správnou atmosféru. A je to takový náš každoroční rituál. Ne jinak tomu bylo i letos, právě teď jsme dočetli poslendí kapitolu. Tak si ji konečně i zapíšu do přečtených.

  sarka45

  21.12.2017

  Úžasná vánoční knížka. Navodí atmosféru, obohatí znalostmi, přivede ke klidu a rozjímání. Pravděpodobně zavedu jako pravidelné předvánoční čtení. Velice doporučuji audioknihu s nedostižným Markem Ebenem jako vypravěčem i autorem hudební složky.

  MOu598

  29.08.2017

  Četla jsem v říjnu 2010 a květnu 2016. Podle mých poznámek:
  Zajímavý námět, zajímavě vystavěné (jak je u autora zvykem).
  Hezké, čtivé.
  Konec ztratil trochu na tempu, nebo mi tam něco vadilo, něco chybělo, něco bylo nějak složité.
  Ale jinak super.
  Citát:
  "Čím víc rozdáváme, tím jsme bohatší. A čím víc si necháváme pro sebe, tím jsme chudší."

  zuzka.u

  16.04.2017

  To je nejsladší knížka, jakou znám! Hlavně audiokniha je skvělá!

  Mercatino

  28.12.2016

  Po dočtení knížky jsem měl chuť dupnout si a zvolat "do Betléma". Pro děti, i pro dospělé to působí v namluvené podobě od Marka Ebena jako antistresový stimulant. V knížkách od Gaardera jako by se zastavil čas, který si vychutnává ze života jen to nejpodstatnější, nejdůležitější a nejkrásnější. Těším se na příští svátky 🙂 A teď to začnu číst včas. 1. prosince.

  Anneesek

  08.01.2016

  Nádherná knížka. Četla jsem ji celý prosinec dětem ve škole a byly nadšené. Jen je vždy zklamalo, že příběh skončil a chtěly, ať čtu stále dál 🙂

  mzajicek

  06.01.2015

  Pro obdobi adventu velmi příjemné čtení před spaním. Synek si dokonce na jejím základě přál od Ježíška truhličku, která by šla zamykat, aby si do ní mohl schovávat tajemství. Pokud Vám jako čtenářům není vzdálené křesťanské pojetí Vánoc, je knížka pro děti opravdu téměř kouzelná.

  Azizi

  31.12.2014

  Kto ide čítať túto knižku (a nečíta ju spolu s deťmi), musí byť pripravený na to, že je to naozaj čisto detský príbeh. Žiaľ nevyšlo mi čítať ju presne počas adventných dní, čo je trochu škoda, ale niečo som prečítala počas adventu, niečo počas Vianoc a niečo teraz ešte počas "vianočnej" dovolenky a tento milý adventný príbeh si ma postupne ale isto získal. Keby som ju čítala ešte ako dieťa, asi by som si knihu ani nedokázala vynachváliť 🙂 Naviac slovenské prevedenie od Artfora je naozaj krásne, knižku mám aj doma na stolíku vrámci vianočnej výzdoby.

  ponti

  20.12.2014

  Vánoční atmosféra, tajemství, poučení, … Posloucháme s dětmi audio zpracování a má veliký úspěch. Úžasný, kouzelný zážitek!

  Renava

  28.11.2014

  Výnimočná a doslova čarovná kniha, v ktorej sa nájdu rovnako deti ako dospelí a ktorá si zaslúži všetky superlatívy. Za nápad, za prevedenie, za ilustrácie, za pocity, ktorý vyvoláva. Vianočné mystérium predkladá čítať každý deň jednu kapitolu zodpovedajúcu konkrétnemu dňu v kalendári, čím sa krok za krokom stávame súčasťou úžasného, originálneho, záhadného príbehu strateného dievčatka, tajomného predavača kvetín a zázračného adventného kalendára. Tento "živý" a napínavý príbeh nadobúda podobu takej malej sviežej detektívky, dokonca v nečakaných intervaloch okorenenej celkom vtipnými vsuvkami. Priznám sa, že každý deň sme s deťmi netrpezlivo čakali na okamih, kedy spolu prelúskame ďalšiu kapitolu a opäť sa dostaneme bližšie k rozlúsknutiu záhadného orieška. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že adventný čas s touto kúzelnou knižkou plynie nádherne mysteriózne, príjemne a zároveň skutočne veľmi, veľmi vzrušujúco. Neprestáva ma fascinovať nápad, ktorý je osnovou celého príbehu, respektíve dvoch paralelne prebiehajúcich a na prvý pohľad nesúvisiacich príbehov, odohrávajúcich sa v rozdielnych časových líniách a zasadených do historicky úplne odlišných svetov, spájajúcich sa cestovaním v čase. Čerešničkou na torte sú ilustrácie Vlada Krála (konkrétne v slovenskom vydaní), ktoré z knižky robia doslova malé umelecké dielo. Áno, som knihou nadšená a odporúčam každému – bez rozdielu veku a vyznania. V predvianočnom čase, kedy nás obklopuje konzumný zhon, naháňanie, chaos môže poslúžiť ako vynikajúci prostriedok na stíšenie sa, znovanájdenie vnútorného pokoja, odreagovanie sa a nahmatanie duchovného rozmeru očakávaných sviatkov. Spolu s Dickensovou Vianočnou koledou ju radím k najkrajším príbehom na tému Vianoc.

  Bandor

  04.04.2014

  Knihu jsem četla jako malá. moc se mi líbila, i když jsem jí moc nerozuměla. Shodou okolností jsem nedávno četla Sofiin svět, takže jsem si vzpomněla i na tuto knížku. I po těch letech se mi moc líbila a konečně jsem jí porozuměla 😀

  miklaras

  02.11.2013

  Kniha spojená s adventem. Čteme ji tradičně celý advent nahlas. Takže ji mám spojenou s vypnutým počítačem, večerním klidem a rodinou, která sedí pospolu, aby poslouchala příběh.

  Heyhey

  25.09.2013

  Je to nádherná kniha na období adventu a těšení se na Vánoce. Krásný a neobvyklý příběh.

  sawako

  24.04.2013

  Doporučuji si knížku poslechnout jako audioknihu.

  čika

  03.04.2013

  knižka je krásnym predvianočným darčekom, najlepšie ju začať čítať naozaj prvého decembra, udrží v napätí dieťa i dospelého a je v nej krása i poučenie. navyše bonbónikom je krásne obrazové spracovanie vlada krála.

  Consolate

  28.10.2012

  Kouzelná knížka.Ideální pro předčítání dětem v čase adventu.

  Violetti

  26.12.2011

  Miloučké předvánoční čtení. Nutno podotknout, že jen díky Gaarderově vypravěčské schopnosti a dělení na jednotlivé dny (které jsme s bratrem dodržovali) mě knížka nezačala nudit. Ano, občas jsem zjistila, že trochu nedávám pozor a docela mě čílilo, že pan Gaarder několikrát za sebou nezvládl na začátku kapitoly vyjmenovat poutníky aniž by na někoho zapomněl… Ale přece jen, na Vánoce se hodí.
  P.S. Konec mě zklamal, byl oproti Sofiinu světu příliš přízemní 🙂  TAGS:

  Online Kouzelný kalendář ebook, Kniha Kouzelný kalendář FB2, Download Kouzelný kalendář PDF , Download Kouzelný kalendář MOBI, Online Kouzelný kalendář kniha, Zdarma Stažení Kouzelný kalendář IPhone, Online kniha Kouzelný kalendář PDF, Zdarma Kouzelný kalendář DJVU, Zdarma Stažení Kouzelný kalendář TXT, Stažení Kouzelný kalendář RTF, Online Kouzelný kalendář FB2 , e-kniha Kouzelný kalendář stažení TXT, Zdarma Kouzelný kalendář stažení kniha, e-kniha Kouzelný kalendář download MOBI, Stažení Kouzelný kalendář IPad, Číst Kouzelný kalendář MOBI, Číst Kouzelný kalendář DOC, Zdarma Kouzelný kalendář AWZ, Download e-kniha Kouzelný kalendář iPad , Zdarma Kouzelný kalendář DJVU, Download Kouzelný kalendář e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kouzelný kalendář DVD, Číst Kouzelný kalendář TXT, Book Kouzelný kalendář stažení DJVU, Kouzelný kalendář stažení kniha zdarma, Kouzelný kalendář stažení kniha pdf zdarma, Kouzelný kalendář pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kouzelný kalendář pdf zdarma, Kouzelný kalendář stažení kniha epub zdarma, Kouzelný kalendář ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply