Krabice živých Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Krabice živých Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Krabice živých Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Krabice živých


Kniha v českém jazyce!


Stažení Krabice živých zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Krabice živých (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Krabice živých zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Krabice živých.pdf (EUR-0.00)

  Krabice živých.epub (EUR-0.00)

  Krabice živých.doc (EUR-0.00)

  Krabice živých.txt (EUR-0.00)

  Krabice živých.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Krabice živých.PDF – (EUR 0.00);

  Krabice živých.MOBI – (EUR 0.00);

  Krabice živých.EPUB – (EUR 0.00);

  Krabice živých.DOC – (EUR 0.00);

  Krabice živých.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  aktijnov

  15. ledna

  Čtivá, smutná, bolavá, drsná… Frýd není tak sugestivní jako třeba Lustig, ale i tak rozhodně stojí kniha za přečtení…

  haki34

  30.11.2016

  máme slovenské vydanie – Truhlica živých…drsná kniha…bola som nahnevaná,, dojatá, fandila som hlavným hrdinom a z tých verstiev páchaných na ľudoch som mala zimomriavky na chrbte a slzy v očiach…až sa pýtal happy end…ale nie, všetkým to nevyšlo…
  doporučujem prečítať

  Zdenik

  28.02.2016

  Další z úžasných knih popisujících koloběh života a smrti v pracovním táboře, naděje a zklamání vězňů.

  jprst

  06.01.2016

  Tato kniha se může některým čtenářům zdát rozvleklá či dokonce nudná, ale je to klamný dojem. Zkuste ji po delší době znovu a téměř jistě vás upoutá, zvláště když si v mezidobí přečtete i nějakou další knihu s podobnou tématikou.

  adnov

  27.05.2015

  Díky této knize, náhodně najité před 20ti lety u babičky v knihovně (a vzhledem k nudě a žádným jiným knihám) jsem začala milovat čtení a dozvěděla jsem se o hrůzách koncentračních táborů. Ač jsem pak přečetla ještě spoustu knih s válečnou tematikou, na tuto nezapomenu. Vím, že jsem ji četla jedním dechem, plakala jsem u ní a uvědomila si, co znamenalo být Žid v této době. Těžko říct, jak by na mne stejný text působil dnes, ale pro me osobně je to kniha číslo jedna!

  SalomeH

  10.04.2015

  Nakonec jsem se rozhodla, že knížku nebudu dočítat až do konce. Ne, že by popis toho, jaké hyeny se z lidí stávají v extrémních podmínkách byl nějak zvlášť špatný, ale prostě to bylo nudné.

  SlamLenka

  13.11.2014

  Četla jsem už poměrně dost knih s touhle tématikou, ovšem tahle je opravdu čtivá, zhltla jsem ji jedním dechem! Postavy a jejich charaktery jsou tu krásně vykreslené, text je ilustrativně a místy i vtipně doplněn cizojazyčnými slovy a větami, což umocňuje smysl řečeného. …a vzhledem k tomu, v jaké době byla kniha napsána, musí člověk autorovi odpustit i tu lehkou politickou agitku a vyzdvihnutí odvahy našich soudruhů. =)

  pajatp

  06.08.2014

  knihu jsem měla přečtenou během pár dní … knihy s touto tématikou čtu ráda a ani tato nezklamala… pohled na to, jak pobyt v koncetračním táboře dokáže zamávat s psychikou, co někteří dokáží pro přežití udělat

  Mišulenka

  20.11.2013

  Frýdova Krabice živých je prostě klasika a jako ke klasice jsem k ní i přistupovala. Neumí popisovat tak dobře jako Styron, není tak naturalistický jako Remarque, nedokáže děj rozeběhnout jako Sapkowski, ale… něco na ní přeci je. Jedná se o táhlý zimní příběh v koncentráku, mašinerii na levnou pracovní sílu, která se pozvolna mění v lazaret. Mění se lidi, mění se vedení, mění se postoje, mění se přístup a priority. Zajímavá sonda do lidských duší, které se na pokraji sil válí v blátě ponížení…
  Rozhodně nelituji, že jsem si knihu koupila a přečetla, ale podruhé už po ní asi jen tak nesáhnu…

  Lady Dracula

  18.06.2013

  Je to chvilka, co jsem dočetla tuto knihu a na rtech mi zůstala hořká pachuť. Což o to, Frýd má úžasnou slovní zásobu, hraje si, mazlí se a laská slova, ale nějak…Příběh je zajímavý, obyčejný, jako lidská život sám, ale přesto….stále jsem vyhlížela konec a když přišel, divila jsem se.
  Kniha působivá tématem, slovní zásobou, ale jako celek mě do kolen nedostala.

  antonio13

  13.01.2013

  Jedna z prvních knih o tématice koncentračního tábora kterou jsem kdysi dávno přečetl.
  Co mi utkvělo a co vlastně bylo ve všech táborech…pokud jste tedy nešli na smrt hned bylo číslo, kterým jste se stal.
  Co bylo stěžejní v této knize bylo právě číslo na kartotéčním štítku a podle toho kde jste byl uložen tak jste žil nebo ne.
  Knihu doporučuji přečíst, i když na téma koncentračních táborů bylo napsáno více knih i lepších či obsáhlejších.

  oolinkaa

  23.07.2012

  Bohužel nedočteno. Ale zkusím se k tomu někdy vrátit a zdolat to. Úseky byli dosti nudné, a to čtenáře odradí. Jinak ale asi super téma ( teda jen jako čtivé, příběh je katastrofální, asi jako celá 2.svět. válka.)

  Ellis

  13.03.2012

  No já nevím, ale strhující pro mě ta knížka nebyla, právě naopak, dějově to bylo trochu roztahanější. K dočtení jsem se asi od poloviny musela nutit. Ze začátku mi také dost vadilo, že někdy jsou požívány u hrdinů jména, jindy přezdívka a jindy zase ty německé tituly – v těch se nevyznám, takže mě to dost mátlo, kdo vlastně co řekl. Knih o koncentračních táborech jsem už několik přečetla a byly rozhodně lépe psané a některé i drsnější. Ne vždy je známý autor zárukou výborně napsaného příběhu, kolikrát je čtivější a lepší někdo, kdo napsal jen jednu knihu. Např. takový Lustig se čte strašně špatně…Ale to jsou samozřejmě moje subjektivní dojmy.
  Jinak jsem ráda, že jsem knihu dočetla.

  WEIL

  16.10.2011

  Jeden z vrcholů autorovi tvorby. S odstupem v nich zpracovává své zážitky z Terezína, Osvětimi a Dachau.

  Márinka

  07.01.2011

  Kdysi to byla moje první "válečná" kniha. Hodně dlouho jsem pak nemohla nic takového číst. Dobře napsán otřesný příběh …

  Pavelpi

  07.01.2011

  Pěkně drsná kniha.Když si člověk uvědomí,co tam s lidmi vyváděli,nedivím se,že to pak dozorcům a kápům vrátili.  TAGS:

  Online Krabice živých ebook, Kniha Krabice živých FB2, Download Krabice živých PDF , Download Krabice živých MOBI, Online Krabice živých kniha, Zdarma Stažení Krabice živých IPhone, Online kniha Krabice živých PDF, Zdarma Krabice živých DJVU, Zdarma Stažení Krabice živých TXT, Stažení Krabice živých RTF, Online Krabice živých FB2 , e-kniha Krabice živých stažení TXT, Zdarma Krabice živých stažení kniha, e-kniha Krabice živých download MOBI, Stažení Krabice živých IPad, Číst Krabice živých MOBI, Číst Krabice živých DOC, Zdarma Krabice živých AWZ, Download e-kniha Krabice živých iPad , Zdarma Krabice živých DJVU, Download Krabice živých e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Krabice živých DVD, Číst Krabice živých TXT, Book Krabice živých stažení DJVU, Krabice živých stažení kniha zdarma, Krabice živých stažení kniha pdf zdarma, Krabice živých pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Krabice živých pdf zdarma, Krabice živých stažení kniha epub zdarma, Krabice živých ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply