Král šedých medvědů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Král šedých medvědů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Král šedých medvědů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Král šedých medvědů


Vzrušující příběh osiřelého medvídka Muskvy, který se připojí k velkému kamarádovi grizzlymu Thorovi.
Zkušený lovec Jimmy Langdon se vydává na lov grizzlyů. Má s sebou smečku psů, kteří dokážou přímo před lovcovu pušku doštvat divokou zvěř mnohonásobně větší a hbitější, než jsou oni sami. Jimmy Langdon je rozhodnut dostat toho nejsilnějšího grizzlyho. Čím větší a barevnější medvědí kožešina, tím většího obdivu se doma dočká…
V průběhu pronásledování hrozivého girzzlyho a jeho malého medvědího kamaráda se ale Jimmyho pohled mění. Stane se svědkem oddaného přátelství osiřelého medvíděte a obrovitého medvědího samotáře – svědkem jejich boje o přežití.
Divočina severní Britské Kolumbie má své kouzlo a svá pravidla. A Jimmy Langdon si přírody kolem sebe začne víc všímat. Nechá ji hovořit, naslouchá. A pak vypráví o tom, jak se stal šťastným člověkem.
Na motivy této knihy natočil francouzský režisér Jean-Jacques Annaud film Medvědi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Král šedých medvědů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Král šedých medvědů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Král šedých medvědů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Král šedých medvědů.pdf (EUR-0.00)

  Král šedých medvědů.epub (EUR-0.00)

  Král šedých medvědů.doc (EUR-0.00)

  Král šedých medvědů.txt (EUR-0.00)

  Král šedých medvědů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Král šedých medvědů.PDF – (EUR 0.00);

  Král šedých medvědů.MOBI – (EUR 0.00);

  Král šedých medvědů.EPUB – (EUR 0.00);

  Král šedých medvědů.DOC – (EUR 0.00);

  Král šedých medvědů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Grizzly King (1916)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  eenka

  06.09.2017

  Krásna knižôčka, lepšia ako film – mala som to šťastie, že som najskôr čítala knihu.

  Michaelkaa

  27.02.2017

  Krásný pohled na dění kolem medvědů 🙂

  denib

  29.01.2017

  Tak tohle je nádherná kniha. Místy roztomilá, místy napínavá. Pro mě hlavně zajímavá – dost jsem se toho dozvěděla. Rozhodně doporučuji.

  Owain

  01.04.2016

  Paráda, dokud jsem nenarazila tady na pana Curwooda, vůbec jsem nevěděla, že můj oblíbený film z dětství je podle této knihy.

  Peter.Melon

  10.12.2015

  Pěkná a také dobře napsaná kniha.Autor zde vypráví příběh medvědího mláděte s osobitostí sobě vlastní…Krásné!

  RealMadrid

  01.11.2015

  Tuto knihu jsme četli ve škole.Nádherná, moc mě zaujala 😀

  TaLu

  29.07.2015

  A já se divím, kde se vzala moje přitažlivost k medvědům, když moje dětství formovaly i knihy tohoto autora :o)
  Doporučuji ke čtení i současným lidským mláďatům !

  Richie1

  17.08.2014

  Tohle byla velmi oblíbená kniha mého dětství. Jedna z prvních, které jsem o přírodě přečetl a také jedna z nejhezčích vůbec. Curwood píše velmi poutavě – příběh o medvědu grizzly člověka chytne a nepustí. Epizoda, kdy opuštěné černé medvídě Muskwa potká krále šedých medvědů, obrovského Thora, patří k nejdojemnějším a nejkrásnějším okamžikům příběhu, ale neméně krásný je i vnitřní přerod lovce Jimma Langdona, jenž si ve správnou chvíli uvědomí pravé hodnoty přírody i života.
  9.1.2016 – v ranních hodinách dočteno – už asi počtvrté.

  Aniday

  10.07.2014

  miluji filmové zpracování a miluji i knihu… nádherný příběh a i ponaučení pro člověka 8)

  nelac

  29.06.2014

  Nádherný a velmi napínavý příběh odehrávající se ve Skalistých horách. Četla jsem tuto knihu již 2x a určitě se k ní znovu vrátím.

  macikcz

  06.07.2013

  Skvělá kniha, ze které si každý vezme ponaučení. O tom, jak se mírumilovný pán svého revíru seznamuje s novým, neznámým, zbabělým a velice nebezpečným predátorem – člověkem, který zabíjí pro radost. Hezky popsaný příběh jak z pohledu člověka – lovce, tak i Thora, do té doby neohroženého grizzlyho. "Na lovu je nejlepší nechat žít."

  Lucisatko

  30.05.2012

  Nádherný příběh o přátelství dvou medvědů a i tom, že není důležité zabíjet,ale nechat žít.

  Dell

  17.01.2011

  Nádherná kniha o přírodě, o životě medvědů a o lovecké vášni. V dětství jsem tuto knihu četla několikrát a i když jsem věděla, jak dopadne, pokaždé jsem prožívala ten pocit úlevy, když obdiv k přírodě a houževnatosti zvířete zvítězil nad touhou po úžasné trofeji.

  Alix

  Obrovský samotářský grizzly a malé opuštěné medvídě se náhodou setkají. Medvídě nikoho nemá a tvrdohlavě odmítá mrzutého grizzlyho opustit, až si na sebe oba zvyknou. Nádhera!  TAGS:

  Online Král šedých medvědů ebook, Kniha Král šedých medvědů FB2, Download Král šedých medvědů PDF , Download Král šedých medvědů MOBI, Online Král šedých medvědů kniha, Zdarma Stažení Král šedých medvědů IPhone, Online kniha Král šedých medvědů PDF, Zdarma Král šedých medvědů DJVU, Zdarma Stažení Král šedých medvědů TXT, Stažení Král šedých medvědů RTF, Online Král šedých medvědů FB2 , e-kniha Král šedých medvědů stažení TXT, Zdarma Král šedých medvědů stažení kniha, e-kniha Král šedých medvědů download MOBI, Stažení Král šedých medvědů IPad, Číst Král šedých medvědů MOBI, Číst Král šedých medvědů DOC, Zdarma Král šedých medvědů AWZ, Download e-kniha Král šedých medvědů iPad , Zdarma Král šedých medvědů DJVU, Download Král šedých medvědů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Král šedých medvědů DVD, Číst Král šedých medvědů TXT, Book Král šedých medvědů stažení DJVU, Král šedých medvědů stažení kniha zdarma, Král šedých medvědů stažení kniha pdf zdarma, Král šedých medvědů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Král šedých medvědů pdf zdarma, Král šedých medvědů stažení kniha epub zdarma, Král šedých medvědů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply