Královský vozataj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Královský vozataj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Královský vozataj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Královský vozataj


Královským vozatajem Vladimír Neff svou pětidílnou románovou epopej o nástupu, rozmachu a úpadku pražské buržoazie uzavírá.
Tomuto poslednímu svazku předcházel velký časový oblouk, sahající od prvních dnů naší národní samostatnosti roku 1918 až do květnového povstání roku 1945. Léta, jež v tomto mezidobí uplynula, a pohnuté události, které je naplňovaly, učinily konec někdejšímu vdovskému veselí Marie Nedobylové. Otřásly také její vírou ve správnost otcovy životní filozofie, kterou převzala a se zdarem vštěpovala svým dětem – nyní zestárlým, neúspěšným, zahořklým. Marie Nedobylová, která vytrvale odolávala času i ranám osudu, bylo souzeno dočkat se, jak její rodina morálně i finančně chátrá, jak se její svět hroutí a kácí… Zároveň tu končí dlouholetý svár mezi Nedobyly a Pecoldy, živený po tři generace, který zatím ztratil osobní rysy a nabyl znaků vysloveně třídních. Střetnutím vnuka Martina Nedobyla se synem Růženy Pecoldové na posledních stránkách knihy tento konflikt symbolicky vrcholí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Královský vozataj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Královský vozataj (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Královský vozataj zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Královský vozataj.pdf (EUR-0.00)

  Královský vozataj.epub (EUR-0.00)

  Královský vozataj.doc (EUR-0.00)

  Královský vozataj.txt (EUR-0.00)

  Královský vozataj.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Královský vozataj.PDF – (EUR 0.00);

  Královský vozataj.MOBI – (EUR 0.00);

  Královský vozataj.EPUB – (EUR 0.00);

  Královský vozataj.DOC – (EUR 0.00);

  Královský vozataj.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sňatky z rozumu (5.)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Disk

  24.06.2017

  Přečíst takhle v zátahu pět knih bylo chvílemi vyčerpávající, ale rozhodně nelituji. Naprosto výjimečná literární věc. Vladimír Neff byl dokonalým pozorovatelem, glosátorem a hlavně ironikem. Jeho psychologické ztvárnění jednotlivých postav je fantastické. Motivace jejich jednání dávala perfektní smysl, i když ne vždy jsem se s nimi jako čtenář ztotožnil. Navíc k tomu ony geniální ilustrace Cyrila Boudy, jež byly pro ty knihy maximálním obohacením.

  Erezka

  24.10.2016

  Tento díl mě z celé série bavil nejméně. Všechno je horzně rychlé a moc pesimistické. Hodně tomu přidává i fakt, že období Rakouska – Uherska je mi příjemnější než První republika. Ta mě nikdy moc nezajímala.
  U předchozích dílů jsem měla ráda optimismus. I když postavy nebyly někdy zrovna moc příjemné, celkově se mi líbilo sledovat, jaké pokroky dělá Praha a český národ. Obrovská změna za 50 let. V posledním díle se vezme dalších 30 let šmahem a optimismus není. Všechno, co hrdinové předchozích dílů budovali a na co byli právem pyšní jde do kopru. Co se mi ale hodně líbilo byly úvahy hrdinů, kteří byli různého třídního potavení, smýšlení a bohatsví. Nemám ani pocit, že by šlo jenom o dělnickou propagandu, každý dostal svoje místo 🙂
  Když to ale shrnu, stejně se mi nejvíc ze všeho líbí seriál Sňatky z rozumu. 🙂 Asi i on způsobil to, že dává pouze čtyři hvězdičky. Nějak jsem prostě nemohla rozdýchat knižní Hanu a Borna, hlavně Hanu, které v seriálu mám tak moc ráda.

  medlovice

  02.08.2016

  Tak proletáři mě už až tak nebavili, ale zkusila jsem uvařit cibulovou omáčku podle jedné Anky.

  marca_m

  13.06.2015

  Závěrečný díl Neffovy pentalogie se oproti předešlým dílům odehrává v podstatně rychlejším tempu, trošku mě zklamalo, že první světová válka je téměř přeskočena. Odlišná dynamika děje však může odrážet i skokové změny doby, kdy se život vnuků první generace Bornů a Nedobylů tak moc liší od časů svých předků.
  Tato skvělá histrorická sága, která je dobově přesná, umí věrně vystihnout atmosféru dané éry i prostředí různých postav a zároveň je jako román velmi čtivá a autentická, vlastně vystihuje zformování a vývoj archetypálních představitelů moderní české elity, jejichž osud se v Královském vozataji uzavírá, stejně jako s druhou světovou válkou v podstatě skončil i ve skutečnosti.

  JeKa

  22.07.2013

  Asi to bude tím, že má radši období Rakouska-Uherska, než dějiny 20. století. Ale musím říct, že tenhle poslední díl mě bavil výrazně méně než zbytek ságy. Přesto ale celá série patří k mým zamilovaným (i v podobě seriálu), takže dávám 5 hvězdiček.

  Oli1104

  30.12.2012

  Po Vesele vdove kniha opet odsypala a bavila. Souboj a nenavist mezi Pecoldy a Nedobyly trvala. Nejlepe dopadl Albert Nedobyl. Co se asi stalo s Bornovymi ? Ladislav se zbavil firmy, Cyril mozna prozrel…….

  maryzka

  16.05.2012

  Tato kniha vyjadřuje radost, že se autor zbavil rodinné firmy  TAGS:

  Online Královský vozataj ebook, Kniha Královský vozataj FB2, Download Královský vozataj PDF , Download Královský vozataj MOBI, Online Královský vozataj kniha, Zdarma Stažení Královský vozataj IPhone, Online kniha Královský vozataj PDF, Zdarma Královský vozataj DJVU, Zdarma Stažení Královský vozataj TXT, Stažení Královský vozataj RTF, Online Královský vozataj FB2 , e-kniha Královský vozataj stažení TXT, Zdarma Královský vozataj stažení kniha, e-kniha Královský vozataj download MOBI, Stažení Královský vozataj IPad, Číst Královský vozataj MOBI, Číst Královský vozataj DOC, Zdarma Královský vozataj AWZ, Download e-kniha Královský vozataj iPad , Zdarma Královský vozataj DJVU, Download Královský vozataj e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Královský vozataj DVD, Číst Královský vozataj TXT, Book Královský vozataj stažení DJVU, Královský vozataj stažení kniha zdarma, Královský vozataj stažení kniha pdf zdarma, Královský vozataj pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Královský vozataj pdf zdarma, Královský vozataj stažení kniha epub zdarma, Královský vozataj ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply