Kutálí se ze dvora Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kutálí se ze dvora Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kutálí se ze dvora Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kutálí se ze dvora


Propojte říkadla s pohybem! Lidová říkadla a rýmy s návodnými texty na podporu cvičení dospělé osoby s dítětem. Na 14 stranách plných půvabných i veselých barevných obrázků Dariny Krygielové najdou děti říkadla, která znají z mateřské školy nebo kurzu plavání. Jde o říkadla, u kterých děti cvičí a procvičují pohyb i jemnou motoriku. Pokusili jsme se stručně doplnit rýmy texty, které připomenou dospělým, jak s dítětem cvičit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kutálí se ze dvora zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kutálí se ze dvora (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kutálí se ze dvora zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kutálí se ze dvora.pdf (EUR-0.00)

  Kutálí se ze dvora.epub (EUR-0.00)

  Kutálí se ze dvora.doc (EUR-0.00)

  Kutálí se ze dvora.txt (EUR-0.00)

  Kutálí se ze dvora.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kutálí se ze dvora.PDF – (EUR 0.00);

  Kutálí se ze dvora.MOBI – (EUR 0.00);

  Kutálí se ze dvora.EPUB – (EUR 0.00);

  Kutálí se ze dvora.DOC – (EUR 0.00);

  Kutálí se ze dvora.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Šikovné děti – tvoření, hry, styl
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  tatjana1737

  28.12.2015

  Leporelo, které je de facto takovou knížkou 3v1: Zaprvé je to leporelo pro děti s obrázky, zadruhé knížka obsahuje dětská říkadla, která podporují smysl pro rytmus, popisují některé činnosti a úkony během dne, a zatřetí jde o návod pro rodiče na jednoduchá tělesná cvičení s dětmi (každé říkadlo obsahuje pod řádkem rýmu v závorce menším písmem návod, jak se s dětmi na danou větu hýbat). Jednu hvězdičku ubírám jen za obrázky, protože ty mne moc neoslovily :-).

  Knížka obsahuje tato říkadla:
  Přivítání, Brambora, Mraveneček, Vrabec, Deštík, Tetka, Myška tanečnice, Čtyři koťata, Letadlo, Autobus, Bublina, Žabák, Voda.

  Podobný typ knížky (nejde však o leporelo, ale o "odbornou" publikaci pro rodiče a další vychovatele) je od Grady "Pohyb s říkadly pro nejmenší. Pro děti od 6 týdnů do 5 let" od Zuzany Pospíšilové a Petry Poláčkové (2009). Tento titul má výhodu, že obsahuje říkadla určená i pro malinké děti ("Kutálí se ze dvora" na obálce uvádí, že je pro děti od 2 let) + říkadla jsou členěná dle různých činností či dle denní doby (říkadla při čištění zubů, při žehlení, při koupání, …).

  ledmed

  23.12.2013

  Opravdu vyvedené leporelo s krásnými ilustracemi a ještě povedenějšími říkankami.  TAGS:

  Online Kutálí se ze dvora ebook, Kniha Kutálí se ze dvora FB2, Download Kutálí se ze dvora PDF , Download Kutálí se ze dvora MOBI, Online Kutálí se ze dvora kniha, Zdarma Stažení Kutálí se ze dvora IPhone, Online kniha Kutálí se ze dvora PDF, Zdarma Kutálí se ze dvora DJVU, Zdarma Stažení Kutálí se ze dvora TXT, Stažení Kutálí se ze dvora RTF, Online Kutálí se ze dvora FB2 , e-kniha Kutálí se ze dvora stažení TXT, Zdarma Kutálí se ze dvora stažení kniha, e-kniha Kutálí se ze dvora download MOBI, Stažení Kutálí se ze dvora IPad, Číst Kutálí se ze dvora MOBI, Číst Kutálí se ze dvora DOC, Zdarma Kutálí se ze dvora AWZ, Download e-kniha Kutálí se ze dvora iPad , Zdarma Kutálí se ze dvora DJVU, Download Kutálí se ze dvora e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kutálí se ze dvora DVD, Číst Kutálí se ze dvora TXT, Book Kutálí se ze dvora stažení DJVU, Kutálí se ze dvora stažení kniha zdarma, Kutálí se ze dvora stažení kniha pdf zdarma, Kutálí se ze dvora pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kutálí se ze dvora pdf zdarma, Kutálí se ze dvora stažení kniha epub zdarma, Kutálí se ze dvora ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply