Kvety v podkroví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kvety v podkroví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kvety v podkroví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kvety v podkroví


Kvety v podkroví, prvý diel monumentálneho päťdielneho románu Virginie Andrewsovej. Úspešný muž, očarujúca manželka, štyri krásne, zdravé deti, komfortý dom, automobil, komfortné priestory…
Jediná tragická sekunda na diaľnici, prinášajúca otovi smrť, mení život rodiny v absurdný príbeh napätia, surovo realistických, zároveň však neuveriteľných udalostí. Deti, dosiaľ plné dôvery v okolitý svet, sa akoby mávnutím čarovného prútika ocitajú v nepriateľskom, extrémne bigotnom prostredí, ktorému nerozumejú a ktoré ich úprimné a otvorené povahy ani pochopiť nemôžu. Je to zároveň svet veľkých peňazí, svet obrovského majetku, ktorý láme charaktery a robí z ľudí beštie. Podľahnú ich krehké duše a telá neľútostnému zákonu dospelých alebo ich všetky hrôzy zocelia?Kniha v českém jazyce!


Stažení Kvety v podkroví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kvety v podkroví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kvety v podkroví zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kvety v podkroví.pdf (EUR-0.00)

  Kvety v podkroví.epub (EUR-0.00)

  Kvety v podkroví.doc (EUR-0.00)

  Kvety v podkroví.txt (EUR-0.00)

  Kvety v podkroví.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kvety v podkroví.PDF – (EUR 0.00);

  Kvety v podkroví.MOBI – (EUR 0.00);

  Kvety v podkroví.EPUB – (EUR 0.00);

  Kvety v podkroví.DOC – (EUR 0.00);

  Kvety v podkroví.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Květy z půdy (1.)

  Originální název:

  Flowers in the Attic (1979)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (163)

  Přidat komentář

  Olous1

  19. ledna

  Četla jsem knihu,když byli děti malé…tak jsem po ní opět sáhla a stále mám s toho husí kůži. Je to hodně emotivní příběh dětí. ..doporučuji přečíst.

  JustWomen

  10. ledna

  Pokud je to opravdu příběh inspirovaný skutečnou události, jde z toho jde mráz po zádech. Příběh čtyř děti vězněných na půdě mě naprosto vtáhl do děje, možná byly jejich rozhovory trochu přitažené za vlasy, jejich chování někdy nepochopitelné, protože starší sourozenci měli příležitost přivést pomoc, ale bylo to čtivé a poutavě napsané. Bohužel i takové jsou matky …

  agatha2

  29.12.2017

  Knihy jsem četla poprvé někdy v prváku na střední a nikdy jsem na ně nezapomněla. Nyní jsem ji se přečetla po cca 35 letech znovu a naštěstí jsem již věděla, co mě čeká. Neuvěřitelné, čeho jsou lidé schopni….potřetí již číst nebudu

  citronekodvedle

  03.12.2017

  absolutní pecka, ten konec mě dostal, zkuste po dočtení začíst číst znovu, jakoby to byl uplně jiný příběh, určitě dočtěte do konce

  evickakyticka

  15.11.2017

  Začátek příběhu mi přišel takový kostrbatý, ne moc přesvědčivě podaný. Říkala jsem si, že téma za přečetení stojí a taky mě přemohla zvědavost – četla jsem dál. Děti jako postavy mi nevadily, jejich vývoj se i dal tak trochu předvídat. Koho jsem ale nemohla vystát a hned bych mu jednu vrazila, byla postava matky. Ty její sladké řečičky a přitom nic z toho. Postava babičky měla možná působit jako největší zlo, ale u mě vyhrála ulhaná matka. Ke konci příběhu došlo na další rozkrytí a já si říkala, že se to mohlo stát už dřív. Samozřejmě, že nahlédnu i do anotace dalšího dílu, ale nejsem si jistá, že chci číst pokračování. Budu si to muset ještě chvilku uležet…

  denisa7400

  10.10.2017

  První kniha u které jsem chtěla, aby už skončila.

  MOu598

  04.10.2017

  Citát:
  "Neexistuje taková nenávist, jako ta, která se narodí ze zrazené lásky."

  koki.veru

  17.09.2017

  Bohužel jsem se k této knížce dostala až po filmu, ale i přesto úžasný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Okamžitě jsem si oblíbila postavu Cathy i Chrise, a okamžitě se jdu vrhnout do dalšího dílu.

  locin

  11.09.2017

  Opravdu příběh inspirovaný skutečnou události?? Z toho jde mráz po zádech. Ale můžu říct, že kniha opravdu naprosto vtáhne do děje, takže okamžitě musíte začít číst další díl, aby ste věděli co se bude odehrávat dál..

  Marčullkas

  05.09.2017

  Ano v polovině jsem chtěla knížku odložit, ale něco mě pořád nutilo číst dál a dál, až jsem knížku dočetla a mé pocity z ní jsou rozporuplné.

  KnihomolkaMari

  30.07.2017

  Ach,jak já tuto depresivní knihu miluji, bohužel někdy až tak, že se mi nechtějí ani dočítat další díly protože se o osudy těchto nevinných dětí bojím až moc.

  JessieEx

  20.07.2017

  Byla to opravdu psycho knížka. Ale vzhledem k tomu, že jsem věděla podle zdejších komentářů, co od knihy čekat, nebyla jsem tak šokovaná, nepřišlo mi to tak úchylné ani morbidní. Naopak to bylo neskutečně čtivé, nedokázala jsem knížku odložit a četla dlouho do noci, i když jsem věděla, že se mi pak bude špatně vstávat. Co mě však šokovalo je to, že je příběh snad napsán na základě skutečné události! Příběh čtyř sourozenců, kteří se po smrti otce ocitli zavření na půdě domu své babičky a několik let tam byli zamčení. Na to, že se děj odehrával převážně jen na půdě byl překvapivě poutavý, když se děti chystaly sníst myši, musela jsem přeskočit pár řádků, ale když se do sebe zamilovali po dlouhé době v izolaci bratr se sestrou, vlastně už mi to ani tak divné nepřišlo… Jsem zvědavá na druhý díl a určitě se do něj co nejdřív pustím!

  Luciáš55

  22.06.2017

  Uff konečně jsem jí zdolala, musím říct, že to taková bomba nebyla. Děj se neskutečně táhl, i když tam byly pasáže, které byly napínavé, ale těch bylo málo. Nesedl mi ani styl psaní autorky, nebo to možná bylo i špatným překlad, co mi nesedl. Při představě, že se tohle stalo, mi nahání husí kůži. Možná si přečtu další díly, ale jen proto, že jsem zvědavá jak to skončí.

  nikol1774

  31.05.2017

  Knihu jsem si koupila na doporučení od mě skvělé paní kadeřnice. Velmi mě zaujalo její podání příběhu, byla jsem neskutečně nadšená, že je tato knížka o něčem co ještě neznám. Děj byl tedy opravdu dobrý, dobrá zápletka, ale proč se to sakra táhlo přes celou knihu. Neskutečně zdlouhavá knížka a zbytečně, četla jsem stránku po stránce a pořád jsem se nemohla dostat ke konci. Myslím si, že kdybych vzala do ruky pár stránek a otočila vůbec byl to nevadilo.

  fruitbueno

  22.05.2017

  Neupírám knize zajímavý námět a neuvěřitelnou čtivost, knihu jsem zvládla za dva dny. Nepochopitelná však zůstává jazyková úroveň textu. Ten rozpor ve vyjadřování postav, ten bil do očí tak, že mi to mi nedalo spát. Vždyť které dítě (!!!) mluví se svými mladšími (!!!) sourozenci takto: "Připusťme, že tahle půda je ošklivá a pochmurná (…), ale proč bychom nemohli v rámci konstruktivního využití svých tvůrčích nadání provést metamorfózu a změnit tuhle šerednou housenku v krásného, vznosného motýla?" Autorka moc neuvažovala, nad formou zvítězil obsah – stále se něco děje, děj se žene kupředu, zápletky taky. A tak to asi má být.

  Anie94

  21.05.2017

  Kniha byla velmi zajímavá a čtivá. To, co se tam událo bylo určitě kruté, nespravedlivé a podlé. Bohužel i takový rodiče, kteří se vzdají svých dětí z nějakých malicherných příčib, jako že se jim zrovna nehodí do krámu, existují.

  katerina.l.

  26.04.2017

  Tak nevím, jestli se mi kniha líbila, nebo nelíbila. Ať tak nebo tak, nemohla jsem se od ní odtrhnout – už abych věděla, jak to dopadne… Jak tu padlo několikrát – velmi silný příběh a hodně propracovaná psychologie postav. Jsem zvědavá na pokračování.

  KnihomolkaSuzan

  13.04.2017

  Velmi silný a emotivní příběh.Určitě to za přečtení stojí!

  EngliTer

  10.04.2017

  Sice mi přišel příběh místy dost přitažený za vlasy, ale jinak se mi to líbilo. Stylově je to napsané moc pěkně a poutavě. Sice je to velmi smutný příběh, a u konce jsem i brečela, ale i tak si přečtu další díly, protože chci vědět, jak bude příběh Chrise, Cathy a Carrie pokračovat.

  nukulkaf

  08.04.2017

  jak bylo zmineno, hodne mi to pripominalo betonovou zahradu, casto jsem si na ni vzpomnela….jinak opravdu neskutecny pribeh, jsem zvedava na dalsi dily, akorat obcas mi to prislo "az moc", aby to ty deti mohly zvladnout noo

  EvikU.

  05.04.2017

  Příběh byl velmi silný. Četla jsem, protože jsem prostě musela. Litovala jsem ty děti a nemohla pochopit zlou babičku, když babičky většinou rozmazlují. Nechápala jsem jak se pro peníze a chlapa může vzdát matka svých dětí a úplně je zapřít. Kniha je velmi emotivní.

  Lucik87

  20.03.2017

  Hodně mi to připomínalo Betonovou zahradu. Neoslovilo mě to na 100% a děj mě nedokázal pohltit.

  reeper

  13.03.2017

  Kniha mi nesedla. Začátek byl ok, ale pak byl děj celkem nudný. Dost depresivní. Kniha spíše pro ženy, ikdyž ani mé ženě se téma nelíbilo. Další díly série už číst nebudu. Knihu prodám.

  Babo

  09.03.2017

  Tak jsem dočetla první díl a co napsat. V knihovně mají jen pár výtisků a když jsem jela do pobočky , kde nebyly půjčeny další díly, paní knihovnice se na mě podívala , jak to napsat , tak trochu lítostivě ? Přezíravě ? Nevím ,,,a když řekla, že knihy chtěli vyřadit , napadlo mě, že to bude asi pěkný škvár . Omlouvám se autorce .
  Nevím samozřejmě jaké budou další díly , ale tento se mi líbil moc . Někdo by si mohl říct , jak je možné číst víc jak 300 stránek , kdy děj se odehrává v jedné místnosti a na jedné půdě a přesto být poutavým a zajímavým čtením .
  A Květy z půdy takové opravdu jsou .
  Psychologicky vykresléné postavy jsou opravdu uvěřitelné .Ano, dá se pochybovat jestli 12letá dívka uvažuje tak jak je popsáno ,spíš to beru jako vzpomínka na šílené 4 roky vězení .
  Takže to zkrátím a doporučuji ke čtení .

  Rad.Una..

  01.03.2017

  Co napsat.. Asi jen WOW.. Vážně nemám slov, nemohla jsem se odtrhnout a přitom se mi vždycky trochu ulevilo, když jsem knihu na chvíli zavřela. Příběh byl velice silný, možná krapet zdlouhavý, ale po dlouhé době kniha přečtená během dne (noci). Jsem zvědavá na zbytek pentalogie 🙂

  JajaCZ

  14.02.2017

  Hlavná hrdinka mala až priveľmi intelektuálne myslenie, správanie sa a vyjadrovanie, ale inak bol príbeh pútavý. Doteraz som sa vždy dostala len po koniec 3. časti, tak snáď konečne dočítam celú sériu.

  mautina7

  10.02.2017

  Moje první seznámení s V. Andrews, maličko náhodné, dostala jsem knihu darem. Nejsem příznivce "tlustých" knih, ale musím říct, že mě to úplně pohltilo, prožívala jsem silné emoce s Cathy. A to nejen při četbě, ale i po ní, což se mi stává jen velmi sporadicky.

  Lucie.noci.upij

  10.02.2017

  Kniha je napínavá ač se děj odehrává na malém prostoru. Pocity které nenechají člověka klidným a musí tu knihu dočíst a po dočtení už chce číst další díl.. Jen pár pasáží bylo zbyteně zdlouhavých, ale opravdu jen pár, neubírají na mém hodnocení. Příjemná oddychovka pro odpočinkové večery.

  Jane417

  04.02.2017

  Pět hvězdiček dávám autorce za výborně napsanou knihu, ale jinak…..
  Psycho, psycho, psycho!!! Několikrát jsem se sama sebe ptala, proč to vůbec čtu? Jenže nešlo přestat!!! U čtení Květů z půdy mi bylo fyzicky špatně a to po celých 380 stran! Příběh dětí jsem prožívala s nimi! Vše, jako bych na půdě byla zavřená taky! Možná o to víc, že jsem sama máma, mám tříletého synka a absolutně jsem nechápala!!! U žádné jiné knihy jsem se tak nebála! Měla jsem strach otáčet stránky… netušila jsem, že jsem takhle slabá povaha. Přesto jsem knížku přečetla za dva dny, protože byla strhující. Do dalšího dílu se pustím, ale ne hned! To nedám!

  Kaja01

  01.02.2017

  Nemůžu se dočkat, až se vrhnu na další díly! Měla jsem vysoká očekávání a autorka nezklamala. 🙂
  TAGS:

  Online Kvety v podkroví ebook, Kniha Kvety v podkroví FB2, Download Kvety v podkroví PDF , Download Kvety v podkroví MOBI, Online Kvety v podkroví kniha, Zdarma Stažení Kvety v podkroví IPhone, Online kniha Kvety v podkroví PDF, Zdarma Kvety v podkroví DJVU, Zdarma Stažení Kvety v podkroví TXT, Stažení Kvety v podkroví RTF, Online Kvety v podkroví FB2 , e-kniha Kvety v podkroví stažení TXT, Zdarma Kvety v podkroví stažení kniha, e-kniha Kvety v podkroví download MOBI, Stažení Kvety v podkroví IPad, Číst Kvety v podkroví MOBI, Číst Kvety v podkroví DOC, Zdarma Kvety v podkroví AWZ, Download e-kniha Kvety v podkroví iPad , Zdarma Kvety v podkroví DJVU, Download Kvety v podkroví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kvety v podkroví DVD, Číst Kvety v podkroví TXT, Book Kvety v podkroví stažení DJVU, Kvety v podkroví stažení kniha zdarma, Kvety v podkroví stažení kniha pdf zdarma, Kvety v podkroví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kvety v podkroví pdf zdarma, Kvety v podkroví stažení kniha epub zdarma, Kvety v podkroví ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply