Labyrint: Útěk Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Labyrint: Útěk Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Labyrint: Útěk Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Labyrint: Útěk


Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit…Kniha v českém jazyce!


Stažení Labyrint: Útěk zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Labyrint: Útěk (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Labyrint: Útěk zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Labyrint: Útěk.pdf (EUR-0.00)

  Labyrint: Útěk.epub (EUR-0.00)

  Labyrint: Útěk.doc (EUR-0.00)

  Labyrint: Útěk.txt (EUR-0.00)

  Labyrint: Útěk.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Labyrint: Útěk.PDF – (EUR 0.00);

  Labyrint: Útěk.MOBI – (EUR 0.00);

  Labyrint: Útěk.EPUB – (EUR 0.00);

  Labyrint: Útěk.DOC – (EUR 0.00);

  Labyrint: Útěk.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Labyrint (1.)

  Originální název:

  The Maze Runner (2012)

  Žánr:
  Sci-fi, Pro děti a mládež
  Formáty eknihy: MOBI
  Vydáno: , Yoli
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (351)

  Přidat komentář

  MichaelaMendes

  včera

  Kniha je opravdu skvělá. Je chytlavá a skvěle napsaná. Úžasně se čte. Film je jiný, za což jsem ráda, protože i když mají stejný název a stejné jména postav, jsou to dva odlišné příběhy a to mám opravdu ráda.

  ziriant

  12. ledna

  Chytlavé již od začátku, ale na film se nejspíš nepodívám, abych si nezkazila dobrý dojem z knihy. Sice se sem tam objeví nádech dětinskosti příběhu, který trochu narušuje reálnost, ale kniha není "klasickou" průměrnou dystopií, takže hodnotím nadprůměrně. Jen opět nejsem úplně spokojená se závěrem, i když uvidíme v dalším díle…

  evca7271

  04. ledna

  za me super kniha ani spat me nenechala dokud jsem ji neprecetla

  Amia

  29.12.2017

  Dalece předčila očekávání. Film je v závěru a některých detailech odlišný. Jsem zvědavá na Scorch Trials.

  Lenka.Vílka

  18.12.2017

  Čteno poprvé před dvěma roky. Dalo se, ale nějak mi kniha nesedla. Narozdíl od příběhu. Dala jsem původně tři hvězdy a můj komentář nebyl taky nic moc. Nedávno jsem viděla film a ten mě prostě bavil. Hned jsem se podívala na druhý díl. Proto jsem knize dala druhou šanci a smazala původní komentář. Jak dopadla druhá šance? Lépe než ta první, ale o moc ne. Ale na začátek: film je lepší než kniha. A to se moc často nestává.
  Vadí mi autorův styl psaní, protože mě jednoduše nedostal. Škoda, protože příběh mě bavil. Druhý díl si nepřečtu, ale na další díl filmu se těším. Není to tím, že nerozumím partě kluků, který se chovají jako kluci (je mi jasné, že by to vyznělo úplně jinak, psát knihu žena). Třeba takový Rudý úsvit mě dostal. V tomhle případě dávám ruce pryč.

  _Peprmintka_

  13.12.2017

  Poutavé, čtivé a neskutečně hloupé. Dokud se děj drží v labyrintu, je to vlastně taková fajn akční teen kravina, kterou není důvod kritizovat, protože plní svůj účel – baví tím návykovým způsobem, jakým to umí právě dystopické YA knihy a zažere se čtenáři pod kůži. Ale když se začne vše vysvětlovat, mám chuť jít hlavou proti zdi a knižkou zatopit k pecu. Taková patlanina.

  Whobey

  06.12.2017

  Labyrint jsem přečetla velmi rychle. Nevím, čím to bylo, snad tím, jak jsem se snažila odhalit tajemství Labyrintu, vymazaných vzpomínek, možná to bylo i tím, že Dashner píše krátké kapitoly, které zakončuje něčím zajímavým.
  Knížka se čte dobře, příběh mi připadá zajímavý, Dashner udržuje čtenáře v napětí po celou dobu, takže zatímco se mi hlavou honilo tisíce otázek, tak dějová linka ubíhala šílenou rychlostí kupředu. Napínavé, poutavé.

  Za mě plné hodnocení, opravdu jsem si čtení této knihy užila. Pro milovníky podobnéo žánru zcela doporučuji. 🙂

  jaja1989

  30.11.2017odpad!

  Nemuzu casto rict, ze je film lepsi nez kniha.
  Nuda uz od zacatku.

  Disinka

  20.11.2017

  wow, z této knihy jsem byla naprosto unešená a hned jsem shaněla a čekala na další díly… za čas si určitě přečtu znovu 😉

  Eidalon

  13.11.2017

  První díl, původně trilogie, ale dnes víme, že ke knihám byl autorem napsán hned dvakrát prequel, takže vlastně co číst jako první knihu? Já začal popořádku, jak bylo napsáno, takže Labyrint Útěk (2014) jako první autorův počin této série a doporučuji pořadí dodržet i všem Vám, kteří se rozhodnete dílka přečíst.

  Hned na úvod je třeba říci, že čtení popořadě, alespoň prvních třech dílů (Spáleniště – Zkouška – 2014, Vražedná léčba – 2015) je nutností, všechny tři knihy vyšly i jako jedna kniha, což je logické a nejspíše bylo i takto autorem myšleno.

  Jestli v době psaní příběhu myslel již na dodatečný preguel jedna a dvě (Rozkaz Zabít a Kód Horečky) k trilogii, lze jen dohadovat, ale prostor si v trilogii určitě nechal a to „na obě strany“, neboť co bylo před i po strhujícím příběhu trilogie má hodně otevřených variant.

  Dashner v žánru není žádným nováčkem, má za sebou celou řadu jiných knih napsaných dříve před sérií Labyrint, nic méně, já se s ním setkal poprvé právě v této dystopii – nebo přesněji řečeno příběhu odehrávajícího se někde v budoucnosti, kde lidstvo skomírá na základě přírodní katastrofy ze stran své mateřské hvězdy a zároveň čelí produktu své nabubřelosti v podobě viru, který byl vyvinut pro jiné účely a který se nakonec pro lidstvo stal osudným.

  Přes všechny snahy o nové pojetí zničení planety Země a boj se situací ze strany přeživších, příběh svou hlavní myšlenkou sklouzává do zaběhnutých klišé podobných knih jiných autorů, nicméně první kniha – Labyrint útěk má zajímavý námět a čtenář dlouho tápe, o co vlastně jde.

  Hlavními hrdiny jsou teenageři a pro ně je nejspíše kniha i psána jako hlavní cílový segment. Další dva díly jsou jen nadstavením akčního pokračování, kde hrdinové jdou z jedné ošemetné situace do druhé, aniž by se děj někam podstatně rozvíjel.

  Tento postup autor v knihách „legalizuje“ jako testování vybraných jedinců pro něco, co je čeká dál, a nebere si žádné servítky.

  Spočinutí v „ráji“ těch, co nakonec všechny útrapy přestojí je sice hezký happy end, ale již se moc nedozvíte, kam byli vlastně teleportováni a co se stalo se Zemí jako takovou.

  Pro mě je trilogie akčním dobrodružstvím mladých lidí s podtextem scifi prvků a „tajemného“ vývoje lidstva po „katastrofě“, která ale moc logiky v sobě nemá. Ale čte se to dobře a jako zábava je to dost dobré. Být teenagerem, určitě si zde najdu své hrdiny a zcela se s nimi ztotožním.

  Proto na sebe nedalo ani dlouhé čekání zfilmování prvních dvou knih, aby se knižní podobě vtiskly tváře hrdinů. (jen ti rmutové jsou cosi jiní, i když taky dobré).

  Dávám dílku jako celku lepší tři hvězdy (první díl za 4, další dva díly za 3) a další dvě pokračování si určitě přečtu taky.

  PS: Pro ty, co nemají dystopické vize moc v lásce doporučuji Verneovy Dva roky prázdnin (podobná parta, podobné problémy, logičtější vývoj i když té akčnosti tam není tolik)

  postrach

  09.11.2017

  Stačil začátek a posledních 10 stránek.Všechny tři díly,by se daly shrnout do jednoho dílu.Vulgární vyjadřování puberťáků a jejich chování, normální.Zvlášť na místě a v situaci,ve které se nacházejí.Knihy,jso spíše určené puberťákům a mladším čtenářům.Film,by se mi,myslím nelíbil.

  juni

  21.10.2017

  Na knihu jsem přišla, díky filmu, do kterého jsem se zamilovala. Myslela jsem si, že film je naprosto úžasný, ale to jsem si ještě nepřečetla knihu :). Kniha byla naprosto úchvatná, a proto jsem si na ni udělala referát a doporučila celé třídě. Honem jsem běžela pro pokračování.

  jarynek

  21.10.2017

  Film jsem neviděl, ale očekávání podle hodnocení byla velká. Samotný nápad nebyl špatný, avšak vše hrozně sráží chování a popis postav. Těžko se hledá někdo sympatický (čemuž vévodí hlavní hrdina) a mnohdy mi přišlo jednání hlavních hrdinů i dost nelogické a odporující jejich postojům, které vyjadřovali o pár desítek stránek dříve.

  Nikiny

  13.10.2017

  Nejprve jsem viděla film, kolikrát už jsem to tak měla a pak knížka byla naprosto skvělá, tady tato kniha se stala jednou z mála, kde byl film asi lepší. Možná to bude tím, že mi neseděl styl psaní autora. Bylo to takové, jak to říct, "tvrdé" jakoby tvrdě napsané, takové kostrbaté. Myšlenka děje nápaditá, jen to vyprávnění pojmou trochu víc "živě", maličko mi přišlo, jakoby to napsal stroj, že by rmut 😀

  silvinka12

  19.09.2017

  Skvělý nápad, ale ten styl psaní mi moc nepadl do oka. Nevím, možná to je tím, že plno knih je psáno z pohledu hlavní postavy. Tahle kniha neměla jako některé knihy takovou moc abych se nechtěla od toho odtrhnout a číst dál. To je jediné co bych vytkla, ale jinak fajn kniha.

  miska98

  17.09.2017

  Zajímavý námět, dystopie je už docela vyčerpané téma, ale Labyrint je originální a poměrně čtivý, jen v některých pasážích malinko zdlouhavý, ale zas tak moc to neruší. Celkově spokojenost, jdu na další díl.

  Kate_Hall

  16.09.2017

  Občas jsem si nějaké věci nedokázala vůbec představit, což mě trochu zadržovalo u čtení knihy. Jinak byla kniha nádherná, čtivá, s dobrým dějem. Pro mě byla rozhodně lepší než film, až se mi skoro zdá že ve filmu bylo 20% děje jinak…

  -LaraRead-

  15.09.2017

  Ačkoli jsem někoho slyšela říkat, že po několika knihách se může stát, že bude dystopie všechna na jedno brdo, můžu s potěšením oznámit, že tahle se vymyká průměru. Na každé stránce vyskakují otázky, na které dostanete odpověď v zápětí a nemůžete se dočkat další stránky. Hlavně doporučuji přečíst před shlédnutím filmu. A taky varuju, že se nejspíš zamilujete do Minha.

  Janek

  10.09.2017

  Film jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat. Námět je skutečně originální, text je čtivý a příběh napínavý, jen na některých místech se mi knížka zdála zbytečně zdlouhavá.

  Alča31

  06.09.2017

  Knihu se chystám číst ostatně tak jako další díly ale zatím jsem přesvědčená že to bude bomba ! Já labiryntem v podstatě žiju od doby co mi film ukázala kamarádka Labirynt miluju. Nevím tedy jak kniha ale film je můj nejoblíbenější , a Newt nejoblíbenější postava tak uvidím jak to bude v knížce

  teer.h

  06.09.2017

  Jako většina lidí, jsem viděla první díl. Dokonce i druhý díl. Knihu jsem dostala k vánocům a dostala jsem se k ní až teď.
  A moc se mi to líbilo! James má super styl psaní, který se skvěle čte. Další věc, co se mi na knize líbí jsou krátké kapitoly… nemám ráda když jsou dlouhé, takže další plus 🙂
  Dále se mi moc líbilo, jak byly některé části vtipné…jak si v duchy vždy Thomas říkal, že by nejradši vstal a zatleskal… živě jsem si představila a musela se smát 😀
  Velmi se těším na druhý díl a hned ho začínám číst 🙂 Za mě 5 hvězdiček. (S filmem to srovnávat nebudu, nikdy žádný film není stejný jako knížka.)

  BeyondHorizon

  03.09.2017

  Knihu mi doporučila kamarádka a nezklamala mě. Příběh nebyl ani tak úžasný, jako spíš zábavný. Řekla bych, že to je lepší průměr. Kniha mě zabavila, což je hlavní.

  katuska995

  22.08.2017

  Kniha byla skvělá, aspoň za mě lepší než film, ale až postupně, když jsem se začetla. Výhoda filmu byla, že byl de facto od začátku akční, v knize si člověk musel chvilku počkat.

  Julinka679

  08.08.2017

  Jako většina tak i já jsem nejprve viděla film a teď jsem se konečně dostala ke knížce. Ta se mi líbila o trochu více než film, ale to je tím, že mám prostě radši knižní předlohy.
  Jinak se knížka četla velmi dobře a nemohla jsem se od ní odtrhnout 🙂 už se těším na další díly 🙂

  Byxy123

  01.08.2017

  Nejprve jsem viděla film, pak až jsem četla knihu. A musím říci, že neumím určit, co bylo lepší a co horší. Knížka mě chytila a nepustila, musela jsem ji dočíst, i když jsem věděla jak to skončí. 🙂 Už se těším na další díly. 😀

  Peťule159

  28.07.2017

  Docela zajímavý příběh…jen se docela táhl..jinak se mi příběh líbil..byl docela napínavý ..:) těším se na další díly 🙂

  terkanej

  11.07.2017

  Musím se přiznat, jako první jsem také viděla film. Ten mě ale nějak nenadchl, a proto jsem toho ani od knihy moc nečekala. Po pár prvních stránkách jsem knihu na dlouhou dobu odložila, protože mě vůbec nezaujala a děj se vlekl. Po nějaké době jsem tuto knihu ale z nudy opět otevřela a přimutila se do ní začíst. První polovina mě opravdu nebavila, v druhé ale nastal obrat, a konec jsem neprosto zhltala. Nicméně spousta postav mi přišla strašně nesympatických. Proto si nejsem jistá, jestli se rozhodnu pustit i do druhého dílu.
  Této knize dávám 3 hvězdičky.

  Ree

  03.07.2017

  Já nevím… Možná je to tím, že jsem si tu knížku koupila ve vlně nadšení z filmu už někdy před dvěma lety a hned ji nepřečetla. Možná je to tím, jak neskutečně moc se mi do ní po těch dvou letech nechtělo a donutila jsem se jenom proto, že jsem nechtěla mít v knihovně knížku, kterou nikdy nepřečtu. Pravdou ale zůstává, že mě to nebavilo tak, jak jsem po nadšených recenzích očekávala.
  Začátek se děsně táhnul, postava Thomase mi místy doopravdy lezla na nervy a docela jsem rostla z jejich slovníku. Postava Teresy mě ničila ještě více.
  Začalo mě to bavit, až se z Thomase stal běžec, což je nejspíš následek toho, že bylo více scén s Minhem. A Newtem. Rozhodně nejlepší postavy s nejlepšími dialogy.
  Tři hvězdy ode mě dostává za originalitu Labyrintu, postavy Minha a Newta a druhou polovinu knihy.

  Veronika33

  23.06.2017

  Kniha bola skôr priemerná, vyššie hodnotenie je len kvôli tomu, že som pred ňou videla film, ktorý ma bavil a zdal sa mi lepšie spracovaný ako kniha. Štýl písania mi nesadol, mala som problém udržať pozornosť a dočítať ju. Trocha sklamanie, uvidíme čo prinesú ďalšie diely. (Budem ich čítať len kvôli tomu, že ich už vlastním, inak ma to neťahá k nim).

  MadamC

  04.06.2017

  Tuto knihu jsem četla až po té, co jsem viděla film, takže jsem si ji tak neužila, ale rozhodně mě bavila. Ale ostatní knihy byly pak o to lepší.
  TAGS:

  Online Labyrint: Útěk ebook, Kniha Labyrint: Útěk FB2, Download Labyrint: Útěk PDF , Download Labyrint: Útěk MOBI, Online Labyrint: Útěk kniha, Zdarma Stažení Labyrint: Útěk IPhone, Online kniha Labyrint: Útěk PDF, Zdarma Labyrint: Útěk DJVU, Zdarma Stažení Labyrint: Útěk TXT, Stažení Labyrint: Útěk RTF, Online Labyrint: Útěk FB2 , e-kniha Labyrint: Útěk stažení TXT, Zdarma Labyrint: Útěk stažení kniha, e-kniha Labyrint: Útěk download MOBI, Stažení Labyrint: Útěk IPad, Číst Labyrint: Útěk MOBI, Číst Labyrint: Útěk DOC, Zdarma Labyrint: Útěk AWZ, Download e-kniha Labyrint: Útěk iPad , Zdarma Labyrint: Útěk DJVU, Download Labyrint: Útěk e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Labyrint: Útěk DVD, Číst Labyrint: Útěk TXT, Book Labyrint: Útěk stažení DJVU, Labyrint: Útěk stažení kniha zdarma, Labyrint: Útěk stažení kniha pdf zdarma, Labyrint: Útěk pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Labyrint: Útěk pdf zdarma, Labyrint: Útěk stažení kniha epub zdarma, Labyrint: Útěk ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply