Labyrint: Zhorenisko Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Labyrint: Zhorenisko Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Labyrint: Zhorenisko Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Labyrint: Zhorenisko


Thomas veril, že útek z Labyrintu prinesie Flekárom slobodu, ale nemohol sa väčšmi mýliť. Život nie je ani zďaleka taký jednoduchý a ukazuje sa, že to, čo spočiatku vyzeralo ako koniec trápenia, je iba jeho začiatkom. Po krátkom oddychu sa Flekári stretávajú s mužom, ktorý výzorom pripomína potkana, a dozvedajú sa, že testovanie vstupuje do druhej fázy. Ich úlohou je za dva týždne prejsť cez najhorúcejšiu časť sveta – Zhorenisko. No Thomasova priateľka Teresa záhadne zmizne.

Na Zhorenisku neexistujú žiadne pravidlá. Flekári sa musia spoľahnúť iba na seba, nijaká pomoc nepríde a trestom za zlyhanie je smrť. CHAOS sa prostredníctvom nových premenných postaral, aby ich šance čo najväčšmi znížil.

Skúška v Zhorenisku otestuje silu priateľstva aj súdržnosti. Flekári musia čeliť aj novému nepriateľovi, ktorý je rozhodnutý prežiť aj za cenu toho, že by mal Thomasa a jeho priateľov zničiť.Kniha v českém jazyce!


Stažení Labyrint: Zhorenisko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Labyrint: Zhorenisko (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Labyrint: Zhorenisko zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Labyrint: Zhorenisko.pdf (EUR-0.00)

  Labyrint: Zhorenisko.epub (EUR-0.00)

  Labyrint: Zhorenisko.doc (EUR-0.00)

  Labyrint: Zhorenisko.txt (EUR-0.00)

  Labyrint: Zhorenisko.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Labyrint: Zhorenisko.PDF – (EUR 0.00);

  Labyrint: Zhorenisko.MOBI – (EUR 0.00);

  Labyrint: Zhorenisko.EPUB – (EUR 0.00);

  Labyrint: Zhorenisko.DOC – (EUR 0.00);

  Labyrint: Zhorenisko.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Labyrint (2.)

  Originální název:

  The Scorch Trials (2010)

  Žánr:
  Sci-fi, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (213)

  Přidat komentář

  Nikiny

  11.12.2017

  Spáleniště: Zkouška – musím uznat, že mnohem lepší než první díl. Kniha měla větší spád událostí, byla zajímavější, co se týká děje, nečekané obraty osudů a chování jednotlivých postav. Pokud někdo přečetl první díl a nebyl z něj kdo ví jak "odvařený", tímto druhým dílem si u mě autor napravil reputaci. Snad tak bude pokračovat i tendence dílu posledního.

  Whobey

  06.12.2017

  Tak jestli jsem první díl Labyrintu přečetla rychle, dvojku jsem odkládala jen v případech nouze (chápejte – v pracovní době a během spánku).

  Začíná se vyjasňovat, ale pořád to není ono, pořád je tady spousta nevyřešených otazníků. Dashner i zde napíná čtenáře k prasknutí. Navíc míra nechutných smrtí je tady podstatně vyšší, stejně tak se stupňuje napětí, přibývají postavy a člověk si nemůže být jistý už ničím.

  Skvělá druhá kniha, už teď jsem zvědavá na poslední díl z této trilogie. 🙂

  Disinka

  20.11.2017

  Tady bomba, nebylo to sice tak jako Labyrint ale také jsem se nemohla odtrhnout – za čas si to přečtu určitě znova 😉

  Eidalon

  13.11.2017

  Druhý díl, původně trilogie, ale dnes víme, že ke knihám byl autorem napsán hned dvakrát prequel, takže vlastně co číst jako první knihu? Já začal popořádku, jak bylo napsáno, takže Labyrint Útěk (2014) jako první autorův počin této série a doporučuji pořadí dodržet i všem Vám, kteří se rozhodnete dílka přečíst.

  Hned na úvod je třeba říci, že čtení popořadě, alespoň prvních třech dílů (Spáleniště – Zkouška – 2014, Vražedná léčba – 2015) je nutností, všechny tři knihy vyšly i jako jedna kniha, což je logické a nejspíše bylo i takto autorem myšleno.

  Jestli v době psaní příběhu myslel již na dodatečný preguel jedna a dvě (Rozkaz Zabít a Kód Horečky) k trilogii, lze jen dohadovat, ale prostor si v trilogii určitě nechal a to „na obě strany“, neboť co bylo před i po strhujícím příběhu trilogie má hodně otevřených variant.

  Dashner v žánru není žádným nováčkem, má za sebou celou řadu jiných knih napsaných dříve před sérií Labyrint, nic méně, já se s ním setkal poprvé právě v této dystopii – nebo přesněji řečeno příběhu odehrávajícího se někde v budoucnosti, kde lidstvo skomírá na základě přírodní katastrofy ze stran své mateřské hvězdy a zároveň čelí produktu své nabubřelosti v podobě viru, který byl vyvinut pro jiné účely a který se nakonec pro lidstvo stal osudným.

  Přes všechny snahy o nové pojetí zničení planety Země a boj se situací ze strany přeživších, příběh svou hlavní myšlenkou sklouzává do zaběhnutých klišé podobných knih jiných autorů, nicméně první kniha – Labyrint útěk má zajímavý námět a čtenář dlouho tápe, o co vlastně jde.

  Hlavními hrdiny jsou teenageři a pro ně je nejspíše kniha i psána jako hlavní cílový segment. Další dva díly jsou jen nadstavením akčního pokračování, kde hrdinové jdou z jedné ošemetné situace do druhé, aniž by se děj někam podstatně rozvíjel.

  Tento postup autor v knihách „legalizuje“ jako testování vybraných jedinců pro něco, co je čeká dál, a nebere si žádné servítky.

  Spočinutí v „ráji“ těch, co nakonec všechny útrapy přestojí je sice hezký happy end, ale již se moc nedozvíte, kam byli vlastně teleportováni a co se stalo se Zemí jako takovou.

  Pro mě je trilogie akčním dobrodružstvím mladých lidí s podtextem scifi prvků a „tajemného“ vývoje lidstva po „katastrofě“, která ale moc logiky v sobě nemá. Ale čte se to dobře a jako zábava je to dost dobré. Být teenagerem, určitě si zde najdu své hrdiny a zcela se s nimi ztotožním.

  Proto na sebe nedalo ani dlouhé čekání zfilmování prvních dvou knih, aby se knižní podobě vtiskly tváře hrdinů. (jen ti rmutové jsou cosi jiní, i když taky dobré).

  Dávám dílku jako celku lepší tři hvězdy (první díl za 4, další dva díly za 3) a další dvě pokračování si určitě přečtu taky.

  PS: Pro ty, co nemají dystopické vize moc v lásce doporučuji Verneovy Dva roky prázdnin (podobná parta, podobné problémy, logičtější vývoj i když té akčnosti tam není tolik)

  silvinka12

  30.10.2017

  Líbila se mi více než první díl. To co se stalo s Teresou … Nevím co si mám ó tom myslet. Ale jinak fajn.

  Julinka679

  18.10.2017

  SPOILER!
  Unikli z labyrintu… Z noční můry… Zachránili se… Dostali se do bezpečí… Ale tím to nekončí a nový boj o život začíná! Spáleniště a raplové čekají!
  Co se týká raplů tak mi přišlo trochu trapné jak někteří prohlašovali "jsem rapl", asi bych se bez toho obešla. Arisovo chování nebylo nijak překvapivé, celou dobu jsem ohledně něj měla pochybnosti a nakonec se to potvrdilo. (Má jmenovkyně) Teresa mě na druhou stranu svým "divadýlkem o nenávisti" totálně zklamala…
  Prostředí druhého dílu je zajímavé, děj plynulý, rozhodně jsem se nenudila.
  Po přečtení mi zůstalo hodně otázek nezodpovězených, některé věci dostaly svůj smysl a některé zůstaly zmatené. Doufám, že v 3. dílu se dočkám dalšího vysvětlení a celkový příběh bude více srozumitelný.
  Přečetla jsem jedním dechem a rozhodně doporučuji! 🙂

  Kate_Hall

  05.10.2017

  Je úžasné jak autor dokázal vymyslet tolik zápletek a rozuzlení. Nevěděla jsem ani v předposlední kapitole jak to nakonec dopadne a to už je co říct. Tedy, klaním se autorovi Jamesu Dashnerovi. Ohromilo mě Thomasovo chování, má obrovskou odvahu, snaží se dohodnout mírumilovně i když se dokáže bít. Kniha ve mě zachovala díru přemýslení. Nemohu se dočkat až přečtu 3. díl ale zároveň nechci ukončit ten skvělý příběh.

  miska98

  30.09.2017

  O trošku slabší než první díl, ale myšlenka v tom stále je a nikam se neztrácí. Chvílemi trošku zdlouhavé, ale stejně jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Za mě spokojenost. Jen doufám, že trojka tomuto příběhu dá důstojný závěr.

  teer.h

  28.09.2017

  SPOILERY
  Co napsat. Tento díl se mi líbil o něco méně než první. Některé kapitoly mi přišli příliš zdlouhavé a ke konci jsem si říkala proboha jak všechny ty zranění Thomas může přežít? Přišlo mi to přehnané. Nicméně, když jsem se blížila ke konci, byla jsem velmi překvapená, jak se chovala Tereza a Aris. Pěkný zvrat.
  Ale další věc co mi na knize vadilo bylo, když potkali nějakého rapla a on hned řekl "Ahoj já jsem rapl" to mi připadalo hrozně trapný 😀 věc názoru, mě to tam fakt nesedlo.
  Nicméně se těším na další díl a jsem zvědavá jak to dopadne a co bude například s Brendou a Jorgem 🙂
  Za mě 4 hvězdičky.

  Peťule159

  13.09.2017

  Úžasná kniha….první díl se mi líbil o trochu více…kvůli tomu labyrintu.a tak….ale i tak mě tento příběh pohltil a byla jsem jím úplně unešená…Prostě zajímavý, čtivý a místy překvapující příběh 🙂 už jdu na třetí díl 🙂 🙂

  DragonLover

  11.09.2017

  Ani po druhém přečtení (tentokrát v originále) nemám úplně jasno, co si mám o této knize myslet. První díl se mi líbil víc – hádám, že za to může ten formát testu, zkoušky. Tady toho dostáváme víc a věci se začínají komplikovat… a mě to přestává bavit. Mrzí mě, že se kniha točí víceméně tak kolem tří, čtyř postav a sem tam autor jen zmíní skupinu, to abychom náhodou nezapomněli, že hlavní hrdinové nejsou sami. No tak, dejte mi nahlédnou i do myšlení vedlejších postav! Dejte jim trochu prostoru! Vždyť to je nevyužitý potenciál!

  Knize dávám plusové body za to, že mě děj místy i překvapil (při prvním čtení) a za to, že koncept zkoušky přece jen nevymizel úplně. Když to vezmu kolem a kolem, lehce nadprůměrné čtení pro dlouhé chvíle.

  Byxy123

  31.08.2017

  Úplně, ale úplně něco jiného než film. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem nejprve viděla film, protože, kdybych jako první četla knihu, byla bych z filmu trochu zklamaná. Ale teď ke knize. Děj parádní. Byla jsem přímo pohlcena vším, co se dělo a těšila jsem se na další stránky, co si ZLOSIN vymyslí. Dala bych 5 hvězd, ale občasné chybky v uvozovkách nebo přímo ve slovech mi trošilinku kazily prožitek z knihy. 🙂

  MadamC

  13.08.2017

  Kniha mě velmi bavila, přečetla jsem ji jedním dechem. Překvapila mě Teresa, ale tím se pro mě stal příběh ještě napínavějším. Doporučuji!

  eletrika03

  03.08.2017

  Film jsem viděla v kině. Ale nějak mě moc nenadchl. Ale pak mi pujčila kamarádka tuto knihu, abych si ji přečetla, že je o mnoho lepší než film.
  Kniha mě hned pohltila. Konec kapitol byli vždy hned otevřené a to mě donutilo, abych četla ještě dál a nakonec byl už konec.
  Prostě jedním slovem skvělá kniha a už se těším jak si přečtu třetí díl.

  Anniie

  17.07.2017

  mě knížka bavila od samého začátku a možná za to může fakt, že jsem první viděla film. Líbilo se mi jak byla knížka psaná, opět- otevřené kapitoly cojž čtenáře nutí číst dál, to se mi moc líbí 😀 . Knížku jsem měla přečtenou hodně rychle a moc ráda se vrátím zpátky do Spáleniště… Sice první díl byl lepší ale i tohle bylo užasné čtení. A kdybych měla porovnat knihu a film tak teď, když se na něj chci podívat s někým tak mám pokaždé chuť ten film vypnout :´( . Takže ta mě je knížka skvělá :)) a moc ji doporučuju

  Katie46

  25.06.2017

  Ze začátku mě kniha zaujala a četla se dobře, bohužel mi to nevydrželo do konce knihy. Část mě bavila ale druhá část mě neoslovila a přišlo mi to přehnané. Sice je kniha dost nepředvídatelná ale to ji u mě moc nezachránilo. A to co předvedl Aris s Teresou?? Pro mě šok teda. =D
  Za mě druhý díl nic moc.

  Veronika33

  23.06.2017

  Kniha opäť priemerná, štýl písania zasa vadil.Miestami celkom zaujímavý dej zachránil knihu, aby som ju dočítala. Príbehu nepomáha, že má veľké množstvo nesympatických postáv. Sklamanie…tuším, že tretí diel príbeh nezachráni.

  markulka

  01.06.2017

  Tento díl se mi četl o něco hůře, než díl předešlý, ale vinu jsem se rozhodla svalit na nedostatek času 😀 Poutavé, originální, zajímavé čtení, které si asi každý musí oblíbit. Ale stejně by mě zajímalo…je ZLOSIN dobrý? Další věc, která se mi na knize moc líbí. Naprosto nic nedokážu předvídat. S chutí se jdu pustit do dalšího dílu! 🙂

  martina.culik

  29.05.2017

  Knihy se mi moc líbí – sp0láeniště bylo úplně jiné než labyrint, ale určitě nebylo horší. Pro fanoušky knižní série jen upozorňuji, že filmové zpracování z mého pohledu není moc povedené. První díl se ještě docela drží knižní předlohy, ale další se začnou bůhví proč docela radikálně odklánět a úplně mění smysl, který je v knihách vysvětlován.

  Safira55

  26.05.2017

  lepší jak 1 tak se tesím na 3 🙂

  Holanka

  22.05.2017

  Při čtení prvního dílu Labyrint : Útěk jsem byla nadšená, jak z příběhu, který mě pohltil, ale i z psaní samotného autora. James Dashner píše strašně poutavě. Druhý díl ze série The Maze Runner jsem si zamilovala stejně jako první. Kniha plná zvratů a detailů nového světa mě, čím dál tím více ohromuje a baví. Už se moc těším až si přečtu třetí díl z triologie The Maze Runner a pokud možno budu doufat, že James Dashner bude psát dál takové to knihy, které jsem si oblíbila a jsem na nich přímo závislá.

  kalinkacz

  15.04.2017

  Skvělé pokračování, nemohu tvrdit, že se vyrovná prvnímu dílu, ale i tak to bylo čtivé, originální, napínavé a tajemné… Dostali jsme odpověď na spousty otázek, ale ještě více věcí se opět zamotalo, takže se opravdu není čemu divit, že každý po dočtení jen čekal na vydání závěrečného dílu… Tuhle knihu jsem přečetla za 5 hodin v práci a nechodila jsem ani na záchod, takže asi tak 😀

  Babsie

  05.04.2017

  Bavila mě, byla jsem napjatá jak kšandy ale přišla mi trochu zbytečná. Už jsme se mohli něco dozvědět a ne sledovat další a další utíkání. Mohla být o dost kratší. Přesto jsem si čtení užila, oblíbila si postavy a dějová linka mě zabavila tak akorát:) Musím zmínit skvělý styl autora, jeho slova vás prostě chytnou.

  pupak13

  13.03.2017

  Jestliže jsem první knize dal čtyři hvězdičky, tak zde musím dát tři. Za prvé je to dějově trochu slabší – nápad s Labyrintem z první knihy byl daleko zajímavější. V této knize jsou hluchá místa – například plynová komora nebo závěrečná bitva. Co ale autor nezvládá je přímá řeč. Pokud se drží jen popisu děje, tak kniha má spád a čte se dobře. Jakmile se ale začne pouštět do rozhovorů nebo dialogů, tak je to bída. Několikrát bylo vidět, že si s dialogy vůbec neví rady (např. při zatčení skupinou B, kdy měl hlavní hrdina pronést zásadní obhajobu). Také jsem pochopil proč je film tak odlišný od knihy – film se snaží odstranit právě tady ty hluchá místa (i když se mu to moc nedaří). Škoda, spisovatel psát čtivě umí, to je bezpochyby fakt, ale nějak mi to připadá, že ta kniha byla napsaná "horkou jehlou". Každopádně se to číst dá a
  už se těším na třetí díl.

  misamiska

  22.02.2017

  Skvělá kniha. Nemám slov. Mám tolik otázek. Doufám, že další kniha bude stejně strhující.

  Bebe_0897

  07.02.2017

  Četla jsem jako první z celé série, a po dočtení jsem si hned objednala všechny ostatní díly i s dodatkovým 🙂 opravdu super. Film je oproti knížce s prominutím sračka. Točí se to neustale dokola a uplně změnily príběh. Film bych zakázala, uráží to děj knihy.

  AnetaM

  06.02.2017

  Tahle knížka me dostala. I když jsem necetla první díl a viděla jenom filmy… Přesto jsem nic nečekala, vtahla se do děje a za pár dní měla docteno.
  Autor umí vyprávět neuvěřitelně poutavě a napinave. Nikdy dopředu nevíte co čekat. U většiny knížek jste si jisti, ze hlavní hrdinové přežijí . Tady jsem se o me ale opravdu bála…
  Doporučuji!

  Ewilka

  17.01.2017

  Začátek byl sice pomalejší, ale jakmile se všechno rozjelo, o překvapení nebylo nouze.

  monarichter

  15.01.2017

  První díl série jsem přečetla za tři dny o prázdninách a byla jsem přesvědčená, že si musím koupit další dva. Tahle série je tak neskutečně úžasná a skvělá, že jsem si chvilkami i představovala, že jsem s tom příběhu taky. Stejně jako u prvního dílu, i u tohoto jsem viděla dřív film, což nebyla chyba. Klidně se koukněte na film a potom si přečtěte knihu. Film nesahá knize ani po kotníky.

  Bradavička

  31.12.2016

  Knizka byla naprosto uzasna. Ale neudelejte stejnou chybu jako ja a nedivejte se na film!
  TAGS:

  Online Labyrint: Zhorenisko ebook, Kniha Labyrint: Zhorenisko FB2, Download Labyrint: Zhorenisko PDF , Download Labyrint: Zhorenisko MOBI, Online Labyrint: Zhorenisko kniha, Zdarma Stažení Labyrint: Zhorenisko IPhone, Online kniha Labyrint: Zhorenisko PDF, Zdarma Labyrint: Zhorenisko DJVU, Zdarma Stažení Labyrint: Zhorenisko TXT, Stažení Labyrint: Zhorenisko RTF, Online Labyrint: Zhorenisko FB2 , e-kniha Labyrint: Zhorenisko stažení TXT, Zdarma Labyrint: Zhorenisko stažení kniha, e-kniha Labyrint: Zhorenisko download MOBI, Stažení Labyrint: Zhorenisko IPad, Číst Labyrint: Zhorenisko MOBI, Číst Labyrint: Zhorenisko DOC, Zdarma Labyrint: Zhorenisko AWZ, Download e-kniha Labyrint: Zhorenisko iPad , Zdarma Labyrint: Zhorenisko DJVU, Download Labyrint: Zhorenisko e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Labyrint: Zhorenisko DVD, Číst Labyrint: Zhorenisko TXT, Book Labyrint: Zhorenisko stažení DJVU, Labyrint: Zhorenisko stažení kniha zdarma, Labyrint: Zhorenisko stažení kniha pdf zdarma, Labyrint: Zhorenisko pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Labyrint: Zhorenisko pdf zdarma, Labyrint: Zhorenisko stažení kniha epub zdarma, Labyrint: Zhorenisko ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply