Ledové stopy zapomnění Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ledové stopy zapomnění Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ledové stopy zapomnění Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ledové stopy zapomnění


Autorka, psychoterapeuta Monika Plocová, přichází s již druhou knihou v pořadí. Ve své první knize Na špičce ledovce vypráví o vlastní trnité cestě k abstinenci.
V této nové knize se s vámi chce podělit o reálné životní příběhy dívek a žen z oddělení závislostí žen v pražských Bohnicích, které zaznamenala již z pozice tamní psychoterapeutky.
Poutavým způsobem popisuje osudy jednotlivých hrdinek a vývoj jejich závislosti a léčbu. Zároveň také laicky vysvětluje odborné termíny i hovorové výrazy, které se v léčebně používají. Pomocí vlastní sebereflexe a odborných znalostí proniká hlouběji do životních trápení hrdinek a vtahuje čtenáře do světa za sklem…
Kniha Ledové stopy zapomnění může jistě oslovit tisíce těch, kteří některé z drog propadli, současně ale přibližuje svět závislosti i těm, kteří o něm nic nevědí, nebo se jich dotýká prostřednictvím někoho v jejich okolí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ledové stopy zapomnění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ledové stopy zapomnění (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ledové stopy zapomnění zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ledové stopy zapomnění.pdf (EUR-0.00)

  Ledové stopy zapomnění.epub (EUR-0.00)

  Ledové stopy zapomnění.doc (EUR-0.00)

  Ledové stopy zapomnění.txt (EUR-0.00)

  Ledové stopy zapomnění.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ledové stopy zapomnění.PDF – (EUR 0.00);

  Ledové stopy zapomnění.MOBI – (EUR 0.00);

  Ledové stopy zapomnění.EPUB – (EUR 0.00);

  Ledové stopy zapomnění.DOC – (EUR 0.00);

  Ledové stopy zapomnění.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , iNSiGNiS
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Elis1528

  06.08.2017

  Další výborná kniha, nevím co bych ke knize dodala, stejně jako k autorce. Prostě všechny knihy od Moniky byly pro mě a budou jedny z těch nejlepších a vím, že když je budu ještě někdy číst, nadchnou mne vždy skvěle tak jako poprvé.  TAGS:

  Online Ledové stopy zapomnění ebook, Kniha Ledové stopy zapomnění FB2, Download Ledové stopy zapomnění PDF , Download Ledové stopy zapomnění MOBI, Online Ledové stopy zapomnění kniha, Zdarma Stažení Ledové stopy zapomnění IPhone, Online kniha Ledové stopy zapomnění PDF, Zdarma Ledové stopy zapomnění DJVU, Zdarma Stažení Ledové stopy zapomnění TXT, Stažení Ledové stopy zapomnění RTF, Online Ledové stopy zapomnění FB2 , e-kniha Ledové stopy zapomnění stažení TXT, Zdarma Ledové stopy zapomnění stažení kniha, e-kniha Ledové stopy zapomnění download MOBI, Stažení Ledové stopy zapomnění IPad, Číst Ledové stopy zapomnění MOBI, Číst Ledové stopy zapomnění DOC, Zdarma Ledové stopy zapomnění AWZ, Download e-kniha Ledové stopy zapomnění iPad , Zdarma Ledové stopy zapomnění DJVU, Download Ledové stopy zapomnění e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ledové stopy zapomnění DVD, Číst Ledové stopy zapomnění TXT, Book Ledové stopy zapomnění stažení DJVU, Ledové stopy zapomnění stažení kniha zdarma, Ledové stopy zapomnění stažení kniha pdf zdarma, Ledové stopy zapomnění pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ledové stopy zapomnění pdf zdarma, Ledové stopy zapomnění stažení kniha epub zdarma, Ledové stopy zapomnění ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply