Lékař ze Lhasy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lékař ze Lhasy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lékař ze Lhasy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lékař ze Lhasy


Autobiografické vyprávění tibetského lékaře navazuje na jeho knihu Třetí oko.

V této části vypráví autor o svých osudech od okamžiku, kdy jako láma – lékař opouští rodnou Lhasu a své dosavadní učitele a odchází do Číny, aby pokračoval ve studiu medicíny a chirurgie. Kniha je postavená na protikladu dramatického popisu hrůz čínsko-japonské války a odlehčujících pasáží věnovaných vzpomínkám na dětství Tibetu. Kniha je stejně jako předchozí plná zajímavých reálií z autorovy rodné země i z Číny a rozvíjí jeho poselství o smyslu lidské existence.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lékař ze Lhasy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lékař ze Lhasy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lékař ze Lhasy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lékař ze Lhasy.pdf (EUR-0.00)

  Lékař ze Lhasy.epub (EUR-0.00)

  Lékař ze Lhasy.doc (EUR-0.00)

  Lékař ze Lhasy.txt (EUR-0.00)

  Lékař ze Lhasy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lékař ze Lhasy.PDF – (EUR 0.00);

  Lékař ze Lhasy.MOBI – (EUR 0.00);

  Lékař ze Lhasy.EPUB – (EUR 0.00);

  Lékař ze Lhasy.DOC – (EUR 0.00);

  Lékař ze Lhasy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Doctor from Lhasa (1993)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Astrál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  danny_21

  30.06.2016

  Jen navážu na svůj komentář k Třetímu oku, kde jsem uvedl, že se s Lobsangem na další cestu ještě vydám. Nicméně Doktor z Lhasy mou důvěryhodnost v jeho osobu, osudy, a zážitky dost zpochybnil. V několika pasážích si dost protiřečí ( viz (ne)udávání času – kdy tvrdí, že tibeťané neříkaj toho a onoho roku a přitom po pár stránkách sype letopočty, buddhista vegetarián a v Číně do sebe tlačí kde jakou masnou havět ), pohádka o opakované jaderné katastrofě a potopě ( skoro jako Daniken s Tsoukalosem ), těžko uvěřitelné přetrpěné mučení – asi se začnu přiklánět na stranu kritiků, i přes to, že Třetí oko mě oslovilo. Dalším báchorkách se asi vyhnu – 35 %

  valentýna

  28.02.2014

  Některé, až těžko uvěřitelné situace jsou následně vysvětleny moudry dávných mistrů, kniha dává neuvěřitelný prostor k zamyšlení se nad sebou samým i nad životem ve světě.

  enigma

  11.12.2013

  Pokračování strhujícího dobrodružství, jehož smutnou katarzí je nelidské autorovo utrpení, přináší čtenáři vycizelovanější literární styl, nezapomenutelné emotivní okamžiky a víru, že bít se za morální zásady má smysl. Děkuji.

  frYdom

  02.03.2013

  Pro "běžnýho" člověka vážně jen těžko představitelný, co si musel Lobsang Rampa v zajetí Japonců vytrpět. A ještě hůř představitelný fakt, že ani veškerý mučení ho nedonutilo se zlomit.

  nervy

  16.02.2012

  Kniha o tibetském mnichovi nám ukazuje, že člověk, který má víru, dokáže a vydrží mnoho.  TAGS:

  Online Lékař ze Lhasy ebook, Kniha Lékař ze Lhasy FB2, Download Lékař ze Lhasy PDF , Download Lékař ze Lhasy MOBI, Online Lékař ze Lhasy kniha, Zdarma Stažení Lékař ze Lhasy IPhone, Online kniha Lékař ze Lhasy PDF, Zdarma Lékař ze Lhasy DJVU, Zdarma Stažení Lékař ze Lhasy TXT, Stažení Lékař ze Lhasy RTF, Online Lékař ze Lhasy FB2 , e-kniha Lékař ze Lhasy stažení TXT, Zdarma Lékař ze Lhasy stažení kniha, e-kniha Lékař ze Lhasy download MOBI, Stažení Lékař ze Lhasy IPad, Číst Lékař ze Lhasy MOBI, Číst Lékař ze Lhasy DOC, Zdarma Lékař ze Lhasy AWZ, Download e-kniha Lékař ze Lhasy iPad , Zdarma Lékař ze Lhasy DJVU, Download Lékař ze Lhasy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lékař ze Lhasy DVD, Číst Lékař ze Lhasy TXT, Book Lékař ze Lhasy stažení DJVU, Lékař ze Lhasy stažení kniha zdarma, Lékař ze Lhasy stažení kniha pdf zdarma, Lékař ze Lhasy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lékař ze Lhasy pdf zdarma, Lékař ze Lhasy stažení kniha epub zdarma, Lékař ze Lhasy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply