Lékařka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lékařka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lékařka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lékařka


Dějištěm třetího románu ze série Noaha Gordona, vyprávějícího o lékařské rodině Coleů, je současná Amerika. Poslední potomek rodu, Roberta J. Coleová, pokračuje v rodinné tradici a stává se významnou lékařkou. Po letech strávených v Bostonu, když její manželství skončilo a práce v nemocnici jí začíná připadat příliš odlidštěná, má pocit, že své existenci musí dát nový směr. Odchází do horského městečka uprostřed nedotčené přírody a otevře si zde soukromou praxi. S novými zkušenostmi, přáteli a bližními, jejichž osudy spoluprožívá a jimž se snaží pomáhat, postupně nachází nový smysl svého života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lékařka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lékařka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lékařka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lékařka.pdf (EUR-0.00)

  Lékařka.epub (EUR-0.00)

  Lékařka.doc (EUR-0.00)

  Lékařka.txt (EUR-0.00)

  Lékařka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lékařka.PDF – (EUR 0.00);

  Lékařka.MOBI – (EUR 0.00);

  Lékařka.EPUB – (EUR 0.00);

  Lékařka.DOC – (EUR 0.00);

  Lékařka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dynastie Coleových (3.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (52)

  Přidat komentář

  Ajisek61

  02. ledna

  Oddychovější četba. Nic napínavého a záživného. Ale příběh hezký 🙂

  Květinka008

  22.12.2017

  Neznám Šamana ani Ranhojiče, ale vzhledem k jen niterné propojenosti lze Lékařku číst samostatně. Zjistila jsem, že mě nebaví popisy amerického systému čehokoliv, tady fungování zdravotnictví, navíc v 70. – 80. letech. Dočetla jsem s přemáháním, poslední třetina knihy je výrazně nejlepší – omezuje popisy a soustředí se na osobnost hlavní postavy. Překvapivý konec potěšil, knize to přidalo o jednu hvězdu.

  Danielka001

  25.11.2017

  Neříkám, že příběh je špatný, ale mně se nelíbil; po Ranhojiči a Šamanovi jsem byla zklamaná. První dvě knihy mě vtáhly do děje – tato ne. Přesto veliký respekt panu Gordonovi, děkuji

  VeronikaZ

  23.11.2017

  Skvělá kniha. Zajímavý popis fungování amerického zdravotnictví a života venkovské lékařky a řada dalších zajímavých témat, zejména potraty a důležitost individuálního rozhodnutí každé ženy, ne společnosti a fanatiků.

  roman.muller

  08.10.2017

  Příběh o Robertě J. Coleové sice nebyl tak napínavý a dobrodružný jako předchozí dva romány Ranhojič a Šaman, ale i přesto to bylo celkem zajímavé čtení.

  Mindy

  02.10.2017

  To snad ani není Noah Gordon, přišlo mi to jak napsané na sílu,pro mě nuda,po Ranhojiči a Šamanovi velké zklamání

  Kerberos

  30.06.2017

  Předchozí díly byly sice lepší,ale pořád dobré čtení.

  rozvera

  22.05.2017

  Dobře popsán život lékařky v drsné přírodě malého horského města. V první části knihy mi cosi chybělo, ale možná to bylo tím, že jsem opomněla předchozí dvě knihy, na které tato navazuje.

  petunkav

  25.04.2017

  Kniha se mi líbila. Jednu hvězdu jsem ubrala pro moc zdlouhavé popisování přírody, okolí a pocitů. Někdy opravdu přehnané a zbytečně protáhlé.
  Dalším mým pocitem je, že to snad ani nepsal stejný spisovatel, co napsal Ranhojiče. Je to úplně jiné – tím netvrdím, že špatné.

  Boženka2

  07.04.2017

  Po Šamanovi a Ranhojiči trochu zklamání, ale i tak jsem knihu přečetla s chutí, moc se mi líbí, jak popisuje hory a přírodu.

  čef

  16.12.2016

  Od autora jsem již přečetl dost na to, abych se těšil na každou jeho knihu, kterou objevím. Také Lékařka je psaná stylem, který zcela obdivuji. Nejde však jen o styl psaní, ale hlavně o velmi srozumitelné, lidské úvahy a myšlenky v knize obsažené. Každá jeho kniha mne vždy tak znovu povzbudí k tomu být otevřenější, chápavější, pracovitější a vůbec lepší než doopravdy jsem. Moc děkuji.

  Janin

  04.10.2016

  Začátek knihy nebyl příliš čtivý a poutavý.Jako by to nebyl ani Noah Gordon.Někde u 80 stránky nastává kontrast mezi rychlým a neosobním Bostonem a krásou a drsností malého horského města.Pak už se od knihy nedá odtrhnout.Čtete jedním dechem,hltáte stránku za stránkou.Doporučuji.I když Ranhojič se mi líbil mnohem víc.

  Janin

  04.10.2016

  Kniha nebyla čtivá od prvních stránek jako Ranhojič.Jako by to ani nebylo od Noaha Gordona. Bylo nutné se prokousat asi 80 stranami nepříliš poutavého čtení.Několikrát jsem chtěla knihu odložit.Přesto jsem to nevzdala a pak jsem hltala stránku po stránce a nemohla se odpoutat.Dočetla jsem jedním dechem.Zápletky,napětí,rozuzlení.Kontrast :bohatý a rychlý svět Bostonu a soukromá praxe v malém horském městečku.Doporučuji.

  Vlastina67

  23.09.2016

  Kniha se mi moc líbila – pěkný příběh a popis přírody na horách ve všech ročních obdobích mě úplně nabíjel. Docela mě zarazil systém zdravotního pojištění v USA. Ale jinak se mi knížka moc hezky četla a mrzelo mě, že skončila. A vlastním jeden srdcový kámen! 🙂

  misickabl

  31.07.2016

  příliš krátké =)

  Jia

  22.05.2016

  Po slabším začátku se odehrává silný příběh o lékařce, která ve svých 42 letech odchází z rušného velkoměsta a zřizuje si soukromou ordinaci na venkově, v drsném, ale krásném prostředí na horách.
  Knížka nejen o nemocech, starostech a radostech jejích pacientů, ale i o jejím osobním životě, sbližování s místními lidmi, budování nového domova i o novém složitém vztahu.
  Čtivý a krásný román.

  Natyna3

  02.05.2016

  Nejprve jsem byla z knihy zklamaná, protože jsem měla velká očekávání po přečtení Ranhojiče, který se zařadil mezi nejlepší knihy, které jsem vůbec kdy četla.
  Potom jsem knihu raději vnímala jako samostatný celek a docela se mi začla líbit..
  Oproti Ranhojičovi to však bylo slabé..

  unavensluncem

  21.04.2016

  Nejslabsi ze serie, nicmene stale citelne…

  Jossie

  12.04.2016

  Což o to, četlo se to dobře, ale nějak jsem si nedokázala spojit autora Ranhojiče s tímto románem, který mi po celou dobu připomínat čtení pro ženy (nechci napsat přímo červenouj knihovnu, na tu to zase nemělo příliš šťastné konce).

  zd0981

  28.01.2016

  Naprosto nechápu, jak mohl tak šikovný autor napsat takovou aktivistickou, době poplatnou slátaninu.
  Mohla to být zajímavá kniha (jako ty předešlé ze série)

  Ruouss

  19.01.2016

  Pop předchozích dílech jsem opět čekala, že tuto knihu přečtu jedním dechem. Ale opak byl pravdou- velmi mě tento díl zklamal. Přišlo mi, že tento díl nějak začala a nějak skončil. Mám z toho velmi smíšené pocity. Ovšem je pravdou, že pna Gordon píše velice čtivě. Asi i proto jsem knihu dočetla.

  orinka3

  02.01.2016

  Myslím, že ne všechny knihy autora jsou skvělé. A tato k nim podle mě patří. V knize není nic, co by ohromilo, upoutalo, nadchlo. Takové všední vyprávění, jakých jsou tucty. Celkem jsem se nutila knížku neodložit a dočíst v naději, že přece jen narazím na zlato. Nenarazila jsem.

  povi

  30.12.2015

  Trilogie ukončena…. Z Lékařky jsem měla největší strach, přece jen už to bylo úplně oněčem jiným než Ranhojič či Šaman, nicméně!!, bylo to velice příjemné čtení, s menším množstvím postav než v předchozích dvou knihách, takže se to četlo lehčeji 🙂 Až se mi po tom stýská…. Podle mého napsal N. Gordon celou trilogii naprosto bravurně.

  prochajda

  25.12.2015

  Kniha se mi dobře četla, líbila se mi, doporučuji. Klidně bych snesla i pokračování….

  kocour_mikeš

  14.10.2015

  Moc jsem od knihy neočekával, moc jsem nedostal… Předchozí romány měly šťávu,
  přestože je kniha od 2/3 čtivá, je to jen odvárek, dávám 50%.

  Adapa

  20.08.2015odpad!

  Poslední část trilogie z Dynastie Coleových, ale jak kdyby to nepsal ani Noah Gordon, ale autor béčkové červené knihovny.
  Četl jsem prakticky vše od Gordona, ale toto s ním nemá nic společného. Knížka nezáživně líčí ztroskotání manželství lékařky, odchod na samotu, zamilování, obhajobu potratu.
  Nic po čem bych běžně sáhl, dočítal jsem to vyloženě s nechutí a doufáním, že třeba někde najdu toho klasického Gordona, co jsem miloval například v Ranhojiči a Šamanovi… Tato kniha by neměla být asi ani nikdy napsána.

  Antares

  15.07.2015

  docela sklamanie po Ranhojičovi a Šamanovi. vyznievalo to veľmi plocho, pozliepane a úplne to postrádalo tú rozprávačskú iskru predošlých dielov. ta čo už, verím, že o to lepšia zas bude nejaká ďalšia knižka od neho…

  eva-lupen

  20.01.2015

  Nejhorší knížka co jsem od Gordona četla. Asi mu jdou víc ty historické romány. Byla pro mne velkým zklamáním a dočetla jsem ji s nechutí. Na Šamana ani Ranhojiče nemá ani zdaleka.

  flycat

  18.01.2015

  Nemůže se vždycky všechno povést:o))Máme zavřenou knihovnu,tak jsem to dočetla…..Připadne mi to jak dotočka filmu…,někdo chce navázat na předchozí starší díly za každou cenu a je to tragedie:o)

  anezka8666

  07.12.2014odpad!

  Pro mě je to docela brak. Ostatní díly jsem nečetla. Měla jsem pocit červené knihovny a navíc pro mě jako zastánce života bylo obhajování potratů a líčení pro- life aktivistů jako vrahů hodně přitažené za uši a nefér…
  David jako rabín a jeho dcera Sarah, která neměla problém přes svou židovskou výchovu spát s klukem, kterého ani nemilovala v 17 letech a pak jít na potrat, jako by se nechumelilo..
  David neměl problém žít na hromádce s rozvedenou ženou..
  Právo dělat si se svým tělem cokoliv- odkdy má mé tělo jinou DNA, jinou krevní skupinu- či pohlaví? To přece pochopí každý, kdo umí do dvou napočítat..
  No prostě svět asi spěje do záhuby, když se to tady všem líbí..ehm..
  Četla jsem tedy mnohem lepší knížky..
  Zajímavý na knize možná byl ten popis amerického zdravotnictví..
  Díky Bohu za to, že žijeme v Evropě..
  TAGS:

  Online Lékařka ebook, Kniha Lékařka FB2, Download Lékařka PDF , Download Lékařka MOBI, Online Lékařka kniha, Zdarma Stažení Lékařka IPhone, Online kniha Lékařka PDF, Zdarma Lékařka DJVU, Zdarma Stažení Lékařka TXT, Stažení Lékařka RTF, Online Lékařka FB2 , e-kniha Lékařka stažení TXT, Zdarma Lékařka stažení kniha, e-kniha Lékařka download MOBI, Stažení Lékařka IPad, Číst Lékařka MOBI, Číst Lékařka DOC, Zdarma Lékařka AWZ, Download e-kniha Lékařka iPad , Zdarma Lékařka DJVU, Download Lékařka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lékařka DVD, Číst Lékařka TXT, Book Lékařka stažení DJVU, Lékařka stažení kniha zdarma, Lékařka stažení kniha pdf zdarma, Lékařka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lékařka pdf zdarma, Lékařka stažení kniha epub zdarma, Lékařka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply