Leto na ostrove Saltkråkan Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Leto na ostrove Saltkråkan Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Leto na ostrove Saltkråkan Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Leto na ostrove Saltkråkan


Na ostrov Saltkråkan prichádza roztržitý spisovateľ Melker so svojimi štyrmi deťmi, aby tu prežili leto. Na ostrove žije iba pár domorodcov a niekoľko letných hostí. Štokholmská rodinka sa tu stretáva so svojráznymi obyvateľmi ostrova, všadeprítomnou mudrlantkou Tjorven, utáranou Stinou, ale aj s amazonkami Teddy a Freddy. Začína sa rozprávanie, plné lásky k prírode a k životu, ktoré patrí medzi vrcholné diela Astrid Lindgrenovej.Kniha v českém jazyce!


Stažení Leto na ostrove Saltkråkan zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Leto na ostrove Saltkråkan (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Leto na ostrove Saltkråkan zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Leto na ostrove Saltkråkan.pdf (EUR-0.00)

  Leto na ostrove Saltkråkan.epub (EUR-0.00)

  Leto na ostrove Saltkråkan.doc (EUR-0.00)

  Leto na ostrove Saltkråkan.txt (EUR-0.00)

  Leto na ostrove Saltkråkan.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Leto na ostrove Saltkråkan.PDF – (EUR 0.00);

  Leto na ostrove Saltkråkan.MOBI – (EUR 0.00);

  Leto na ostrove Saltkråkan.EPUB – (EUR 0.00);

  Leto na ostrove Saltkråkan.DOC – (EUR 0.00);

  Leto na ostrove Saltkråkan.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Vi på Saltkråkan (1964)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Květinka008

  11.10.2017

  Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě – severský autor 🙂 – a proto, že jsem ji neznala. Moc nevím, na jakou cílovou skupinu míří, pro malé děti je zde dost složitostí (Malininy deníkové výlevy i randění), pro střední věk, který by zaujala dobrodružství Klubu havranů, zase příliš dětinská. Tjorven má místy dobré hlášky, ale jinak je to přechytralá vysírací holčička, která mi nebyla vůbec sympatická. Melkera mi bylo líto, už toho bylo na něj moc 🙂 Knížka mi ani tak nepřipomínala Děti z Bullerbynu, jako spíš Ransomeho Vlaštovky a Amazonky.

  MOu598

  08.07.2017

  Kouzelné.
  Dřív než knížku jsem viděla televizní seriál.
  Obojí super.

  Litocha

  06.07.2017

  Dojemná knížka o těch pravých (nejen) letních dobrodružstvích. Líbil se mi pospolitý způsob života obyvatel ostrova i celá rodina Melkerova. Jen ta Tjorven mě svou panovačností a prostořekostí chvílemi docela dráždila.

  mot33

  24.04.2017

  Super sice to nedosahuje Dětí z Bule…..,ale stejně dost dobrý.

  denib

  17.04.2017

  Velmi vtipné a plné dobrodružství, vynikající pro děti a podle mě i pro dospělé. I když Dětem z Bullerbynu se asi nic nevyrovná, přesto je to jedna z nejlepších dětských knih, jaké jsem kdy četla. Hodně jsem se nasmála hlavně příhodám tatínka Merkela, který vydá za svoje čtyři děti 🙂 A moc jsem si oblíbila malého Pelleho s jeho láskou ke zvířatům a psa Bocmana s jeho láskou k prostořeké Tjorven. Způsob vyprávění je pro mě velmi zajímavý – je totiž z pohledu dětí i dospělých. Jediné, co mi trošku vadilo, jsou fotografie z filmu (vydání z r. 2004). Jednak bych ráda viděla ilustrace a hlavně jde z fotek poznat i děj, který je v knize až po fotografiích – takže to je trochu spoiler. Ale jinak opravdu výborná kniha.

  Ludmila.spok

  13.11.2016

  Nejen kniha mého dětství, ale kniha celého života. Melker Melkrson a jeho nadšení a kruté střízlivění do reality, Malinina stálá práce pro rodinu, plná lásky a něhy, Pelle a jeho láska ke všemu živému, Niklas a Johan a jejich nadšení pro každé dobrodružství…. a samozřejmě Trojven jako malá kouzelná víla…
  prostě nelze nemilovat takto něžný a přeci reálný příběh!

  Ostruzina

  27.03.2016

  Já bych to snad ani neřadila nutně mezi dětskou literaturu – ač dospělá, pobavila jsem se tak, jako málokdy, navíc dospělé oči objeví leckdy i to, co dětským skryto zůstane.
  Báječné to bylo, snad jen toho tuleně v posteli bych mít nemusela:)

  Lucek

  27.02.2016

  Hezká knížka. A taky hezky natočeno (na rozdíl od Dětí z Bullerbynu a od Pipi).

  Kiwisska

  04.12.2015

  Výborná knížka (nejen) pro děti. Četla jsem Děti z Bullerbynu a hned tuto knihu a vzpomínám na to velice hezky. Určitě si ji znovu opět přidám na seznam, které chci přečíst.

  marcela6183

  07.06.2015

  Já tuhle knížku od své oblíbené spisovatelky četla až na střední škole – paradoxně proto, že ji dostala sestra. A je to krásně napsané, pořád mám chuť tuhle knížku sbalit, nasednout do auta a jet 1800 kilometrů na sever (ještěže postavili ty mosty). Nevím, jestli jsem se víc projektovala do Tjorven nebo byla prostě jen zvědavá. Rozhodně, ačkoli děcky naivní, stále úžadně napsané.
  Jen ilustrace mi tak nějak nesedly. Proto jen čtyři a půl.

  Aaron Lewis

  09.01.2015

  Nejoblíbenější kniha od Astrid a nejoblíbenější kniha mého dětství vůbec:). Přečetla jsem ji nejméně 12x:).

  zuzi1162

  27.11.2014

  Ale Pipi je lepší.

  Kaihomielisyys

  28.03.2014

  Četla jsem ji už jako malá, ale nedokázala její krásu ocenit. Vrátila jsem se k ní v podstatě nedávno a nevím, jestli je to tím, že lásku k jednomu takovému červenému domu prožívám já sama, nebo prostě jen náladou v blízkosti severské přírody, tolik podobné mému domovu – Finsku….v každém případě je to tak krásný, něžný příběh, až mi místy naháněl slzy do očí…..Tohle asi pochopí hlavně ten, kdo ví, jaké to je, žít v drsné a až bolestně krásné severské přírodě. Pro mě je to jedna z nejkrásnějších knih.

  Ita

  12.01.2014

  Úžasná knížka. Klidně i pro dospělé. Odpočinula jsem si u ní a zároveň pobavila.

  Evik30

  30.04.2013

  V dětství jedna z mých nejoblíbenějších knih. Stejně jako Děti z Bullerbynu nebo Pipi Dlouhá punčocha.

  xxiixxi

  11.12.2012

  Krásná knížka, tak dětsky naivní, ale v dobrém slova smyslu! Chtěla bych zastavit čas a jednou se na Saltkrakanu probudit! Konec byl tak pozitivní, mám po přečtení takový snový pocit. Ale když jsem ji četla jako malá, tak mi ta kniha přišla až moc "dospělácká".

  Graine

  16.08.2012

  Jako malá jsem tu knihu milovala

  joni

  01.06.2012

  Kniha mého dětství… četla jsem ji několikrát, a nikdy mně nepřestala bavit. Jsou v ní i zajímavé myšlenky, skvělý děj… Možná si ji znovu přečtu abych poznala čím mně osloví teď 🙂

  Malin

  30.01.2012

  Dětská knížka, ale kdejaký dospělý by si ji měl povinně přečíst, aby zjistil, jak se má žít. Četla jsem ji aspoň desetkrát a pokaždé jsem v ní našla něco nového.

  pet-kyval

  27.12.2010

  [041/10] Kam se vůbec dětská literatura dneška hrabe na skvosty jako "My z ostrova Saltkråkan"? Podivné žvásty o ničem, které jsou dnes moderní, mi někdy až ježí srst. Chuť lynčovat mě neopouští ani v pozdních nočních hodinách. Spíše sílí a mám chuť pálit ty výplody utvářející se nad odpadem z toalet.

  (104) Krásné dívky většinou bývají zcela zaujaty vlastní krásou a už jim nezbyde čas na zmoudření.

  Ještěže tu máme pozůstatky po drahé Astrid. Byla to inteligentní žena a uměla psát, a to tak, že když mluvilo dítě, nepůsobilo to jako tahání kočky za ocas. Zatímco dnes se děti plácají v dialozích určených pro lidi postižené chorobou na mozku (ve vyšších kruzích se jí říká blbost, někdy debilita), já vyrůstala na příjemné přirozené a naprosto fungující konverzaci. Mluvily sice děti, ale mluvily tak jak je to rodiče naučili, což se o spoustě jiných malých hrdinů a hrdinek říci nedá. Proč většina autorů sdílí dojem, že co je malé a mladé je i hloupé a naivní, to opravdu netuším.

  (85) Je chyba, řekl, bát se už teď dnů, které teprve přijdou. Člověk se má těšit ze dne, který právě prožívá.

  Možná je to právě ta přirozenost textu, co mě dostává do kolen i po tak dlouhé době. A možná to jsou i ta skrytá moudra číhající v jednotlivých odstavcích. Jo, tohle byla prostě PANÍ spisovatelka.

  (186) Ať kráčíš, kam kráčíš, smrti se nevyhneš…  TAGS:

  Online Leto na ostrove Saltkråkan ebook, Kniha Leto na ostrove Saltkråkan FB2, Download Leto na ostrove Saltkråkan PDF , Download Leto na ostrove Saltkråkan MOBI, Online Leto na ostrove Saltkråkan kniha, Zdarma Stažení Leto na ostrove Saltkråkan IPhone, Online kniha Leto na ostrove Saltkråkan PDF, Zdarma Leto na ostrove Saltkråkan DJVU, Zdarma Stažení Leto na ostrove Saltkråkan TXT, Stažení Leto na ostrove Saltkråkan RTF, Online Leto na ostrove Saltkråkan FB2 , e-kniha Leto na ostrove Saltkråkan stažení TXT, Zdarma Leto na ostrove Saltkråkan stažení kniha, e-kniha Leto na ostrove Saltkråkan download MOBI, Stažení Leto na ostrove Saltkråkan IPad, Číst Leto na ostrove Saltkråkan MOBI, Číst Leto na ostrove Saltkråkan DOC, Zdarma Leto na ostrove Saltkråkan AWZ, Download e-kniha Leto na ostrove Saltkråkan iPad , Zdarma Leto na ostrove Saltkråkan DJVU, Download Leto na ostrove Saltkråkan e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Leto na ostrove Saltkråkan DVD, Číst Leto na ostrove Saltkråkan TXT, Book Leto na ostrove Saltkråkan stažení DJVU, Leto na ostrove Saltkråkan stažení kniha zdarma, Leto na ostrove Saltkråkan stažení kniha pdf zdarma, Leto na ostrove Saltkråkan pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Leto na ostrove Saltkråkan pdf zdarma, Leto na ostrove Saltkråkan stažení kniha epub zdarma, Leto na ostrove Saltkråkan ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply