Letopisy královské komory VI. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Letopisy královské komory VI. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Letopisy královské komory VI. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Letopisy královské komory VI.


Dva příběhy písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína se odehrávají v polovině 16. století. V příběhu Otrávený pohár pozve královského písaře dávný přítel rakovnický hejtman na svatbu na hrad Krakovec. Jenže dříve, než vypukne svatební veselí, kdosi otráví ženicha. A záhy dojde k další vraždě. Motiv je zdánlivě jasný, stejně jako vrah. Přesto Jiřímu Adamovi cosi nesouhlasí, a proto se dá do usilovného pátrání. Druhý příběh Smrt mučednice se odehrává v prostředí divadelní společnosti, kterou pozve nejvyšší hofmistr do Posázaví na svůj hrad Šternberk, aby sehrála představení o umučení svaté Doroty. Jenže herečka, která představuje mučednici, zemře doopravdy. Hofmistr se však domnívá, že zemřít měla jeho dcera. Proto požádá Jiřího Adama z Dobronína o diskrétní vyšetření případu, neboť na Šternberk má přijet česká královna.Kniha v českém jazyce!


Stažení Letopisy královské komory VI. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Letopisy královské komory VI. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Letopisy královské komory VI. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Letopisy královské komory VI..pdf (EUR-0.00)

  Letopisy královské komory VI..epub (EUR-0.00)

  Letopisy královské komory VI..doc (EUR-0.00)

  Letopisy královské komory VI..txt (EUR-0.00)

  Letopisy královské komory VI..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Letopisy královské komory VI..PDF – (EUR 0.00);

  Letopisy královské komory VI..MOBI – (EUR 0.00);

  Letopisy královské komory VI..EPUB – (EUR 0.00);

  Letopisy královské komory VI..DOC – (EUR 0.00);

  Letopisy královské komory VI..TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Letopisy královské komory (6.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  vnej

  02.11.2017

  velmi čtivé příběhy…

  JankaK

  03.03.2017

  Napínavé, oddechové čtění, ale přijde mi, že druhý případ byl až moc složitě zamotaný (možná to bylo i na škodu :)).

  Majdule

  26.02.2017

  První příběh – Otrávený pohár – je vlastně variace na záhadu zamčeného pokoje. Mrzoutský a unaveny Jiří Adam z Dobronína opět prokáže brilantní úsudek a schopnost vidět souvislosti. Potěšil mě prvek humoru.
  Smrt mučednice je méně akademická, ale ani skutečně komplikovaná zápletka nesvede Jiřího Adama z cesty. Méně humoru a více akce.
  Opět příjemná oddechová četba bez vedlejších ambicí zato na vysoké úrovni.

  aktijnov

  05.02.2017

  Opět příjemné odpočinkové (nenáročné) čtení.

  Frola9

  20.10.2016

  V. Vondruška je můj oblíbený spisovatel a zatím mě žádná kniha nezklamala. Letopisy královské komory jsem si zamilovala od prvního dílu. Oba příběhy v LKK VI. byly čtivé, zajímavé, děj nekulhal. Za mě skvělá kniha.

  lady.hanelore

  03.10.2016

  Mgr. Hanelore

  Paní Elizabeth kritizuje historické nesrovnalosti, se kterými jsme se mohli sejít. Uvědomme si, že nečteme historický dokument, ale detektivní román. Je mistrně napsaný a jestli v minulých dílech některá postava vystupovala nebo ne, nemyslím, že by to mělo vliv na stavbu geniálního příběhu. Na čtivosti to neubírá. Velmi snadno sklouzneme k neoprávněné kritice. Spočítejte si řadu vydaných titulů, které pan doktor Vondruška vydal. Je samozřejmé, že se něco bude líbit víc, něco méně. Ale všechno je velice čtivé a čte se jedním dechem. Těším se na každý další titul a panu Vondruškovi děkuji za krásné chvilky u jeho knížek.

  wooloong

  15.07.2016

  Otrávený pohár – hodně dobře sestavený příběh, kdy může čtenář vedený autorem dohledávat potřebné indicie a odmítat pečlivě nastražené falešné stopy, aby se zhruba třicet stránek před koncem dopídil ke správnému řešení.

  Smrt mučednice – tady vadila jistá překombinovanost a příliš mnoho náhod, ale proč ne, je to příběh, ne skutečnost.

  Poněkud mě v úvodu knihy zarazilo, že Rozárka lituje, protože ještě nečeká s Petrem potomka. Podle všeho se jim ve čtvrté knize narodil syn Václav.

  Shardlake

  18.06.2016

  Opět 2 pěkné příběhy k vyřešení pro Jiřího Adama z Dobronína. Odpočinkové čtení.

  ivoiro

  25.02.2016

  Nemůžu jinak, než opět plně ocenit tuto knihu.

  elizabeth_ba

  22.02.2016

  První příběh spolu s Vraždou v lázních asi to nejlepší, co jsem od pana Vondrušky (min. z řady o panu z Dobronína četla), správně zamotané a správně smutný hodně agathovský (SPOILER) konec (no ano, její příběhy – Vražda na faře, Zlo pod sluncem, Smrt na Nilu,… měly často takové rozuzlení) a závěr takřka van Gulikovský (tudíž i s trestem, byť z vrahova uvážení). Druhá povídka není nikterak výjimečná (kříženec Trubadúra, jak píše Galadwen níže, a Limonádový Joe) ale vadila mi tam jen Polykarpa z Vartemberka, (byť to byla holka statečná a sympatická) jelikož jsme se s ní při důkladném vyšetřování rodiny pana nejvyššího purkrabího (v povídce Trpké víno) jaksi nesetkali (potkali jsme mrtvého Jindřicha, jeho sestru Lucii, jejich nevlastní matku a jejího syna Jakuba, ale Polykarpu, buď ji pan purkrabí zatajil a nebo ještě tehdy neexistovala) přestože to měla být purkrabího dcera… V příštím díle přibude její bratranec (nebo snad jejich?) a zmatek si naděláme pro změnu v Pernštejnech (tady jsme se s jedním, Vilémem, setkali už taky, byl velmi "živý").

  Zdenda20

  08.09.2015

  Opět výborně napsané. Příběhy jsou poutavě napsány, možná ve druhém je nějak moc náhod. Ale kdo zde hledá jen zábavu, tak je to skvostné čtení.

  jaja1989

  17.04.2015

  nejlepsi dil ze serie

  Selinute

  02.04.2015

  Opět moc pěkné a zajímavé příběhy. I když první titul, Otrávený pohár, mně přišel výrazně lepší. Na každou novou knížku pana Vondrušky se moc těším a vždycky si u ní skvěle odpočinu.

  Tiama

  18.03.2014

  První příběh mi přišel výrazně lepší, než druhý. To už bylo prostě pro mne překombinované.

  katerina-b

  18.12.2013

  Od tohoto autora to byla moje první kniha, ale četla se mi celkem dobře. První příběh se mi líbil víc, u druhého příběhu mi trochu vadila celkem tradičně řešená zápletka. Pokud se mi dostane do rukou další dílo tohoto autora ráda si jej přečtu.

  cori

  02.11.2013

  Dva detektivní příběhy, které řeší postarší Jiří Adam, se odehrávají na hradě (Krakovec a Štenberk) a pachatelem je někdo z úzkého okruhu lidí – svatební hosté, herci a mládež nacvičující představení. Otrávený pohár je lepší než Smrt mučednice, která má naprosto banální zápletku jak od Cimrmana- (ty nejsi můj otec?). Bacha na cikány a komedianty – kradou děti.

  Galadwen

  15.10.2013

  Čtivé, pan Vondruška se vypsal do kvality, co se týče stylu. Naneštěstí zápletky jsou slabé, obzvlášť u druhého příběhu přímo neuvěřitelná – motiv podobný Verdiho Trubadúrovi dohnaný ad absurdum. Nevěřím, že by něco podobného bylo v renesančních Čechách možné. Ale do tramvaje na cestu do práce knížka dobrá.

  Dandulka

  11.08.2012

  Jméno pana Vondrušky je samo o sobě zárukou kvality, moc se těším, až se začtu……

  vitavita

  14.03.2012

  Hlavně první povídka mě uchvátila – už se těším na další knihu.  TAGS:

  Online Letopisy královské komory VI. ebook, Kniha Letopisy královské komory VI. FB2, Download Letopisy královské komory VI. PDF , Download Letopisy královské komory VI. MOBI, Online Letopisy královské komory VI. kniha, Zdarma Stažení Letopisy královské komory VI. IPhone, Online kniha Letopisy královské komory VI. PDF, Zdarma Letopisy královské komory VI. DJVU, Zdarma Stažení Letopisy královské komory VI. TXT, Stažení Letopisy královské komory VI. RTF, Online Letopisy královské komory VI. FB2 , e-kniha Letopisy královské komory VI. stažení TXT, Zdarma Letopisy královské komory VI. stažení kniha, e-kniha Letopisy královské komory VI. download MOBI, Stažení Letopisy královské komory VI. IPad, Číst Letopisy královské komory VI. MOBI, Číst Letopisy královské komory VI. DOC, Zdarma Letopisy královské komory VI. AWZ, Download e-kniha Letopisy královské komory VI. iPad , Zdarma Letopisy královské komory VI. DJVU, Download Letopisy královské komory VI. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Letopisy královské komory VI. DVD, Číst Letopisy královské komory VI. TXT, Book Letopisy královské komory VI. stažení DJVU, Letopisy královské komory VI. stažení kniha zdarma, Letopisy královské komory VI. stažení kniha pdf zdarma, Letopisy královské komory VI. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Letopisy královské komory VI. pdf zdarma, Letopisy královské komory VI. stažení kniha epub zdarma, Letopisy královské komory VI. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply