Lidé a žraloci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lidé a žraloci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lidé a žraloci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lidé a žraloci


Kniha v českém jazyce!


Stažení Lidé a žraloci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lidé a žraloci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lidé a žraloci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lidé a žraloci.pdf (EUR-0.00)

  Lidé a žraloci.epub (EUR-0.00)

  Lidé a žraloci.doc (EUR-0.00)

  Lidé a žraloci.txt (EUR-0.00)

  Lidé a žraloci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lidé a žraloci.PDF – (EUR 0.00);

  Lidé a žraloci.MOBI – (EUR 0.00);

  Lidé a žraloci.EPUB – (EUR 0.00);

  Lidé a žraloci.DOC – (EUR 0.00);

  Lidé a žraloci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Menschen und Haie (1949)

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Falquar

  02.07.2015

  Snad si ta kniha pět hvězd nezaslouží, když si ale vzpomenu na podmanivé popisy moře, zvláštní druh lásky k žralokům a neodolatelný humor, nemůžu hodnotit jinak. Ani mě nenapadlo na Hassovo dílo pohlížet jako na naučnou publikaci; pro mě to byla spanilá jízda plná nejkrásnějších přirovnání skýtající sem tam nějaký ten zajímavý poznatek, třeba co dělat, když člověka bodne škorpion. Víc než nedostatek informací o žralocích, kteří v příběhu sehráli znatelně menší roli, než jak by šlo usuzovat z názvu, mne vytáčela sobeckost hlavního hrdiny, který byl pro své zájmy (byť veskrze ušlechtilé) ochoten dát vale vlastním morálním zábranám; taky kapitola věnovaná vzrušeným vizím přeměny moře v to nejvýnosnější pole všech dob mě pořádně znechutila.
  Přesto jsou moje dojmy nakonec kladné; scény dechberoucí úspěšně převážily nad scénami ohyzdnými a mně nezbývá než před autorem smeknout za jeho nakažlivý pohled na obávané a mystifikované mořské dravce. Za sebe doporučuji.

  jprst

  23.01.2012

  V dnešní době je známo o životě žraloků podstatně více informací, autor je získával v době II. světové války a těsně po ní, kdy technické možnosti nebyly zdaleka takové jako nyní. Ale autorův vypravěčský styl dělá i přesto z této knihy slušný čtenářský zážitek.  TAGS:

  Online Lidé a žraloci ebook, Kniha Lidé a žraloci FB2, Download Lidé a žraloci PDF , Download Lidé a žraloci MOBI, Online Lidé a žraloci kniha, Zdarma Stažení Lidé a žraloci IPhone, Online kniha Lidé a žraloci PDF, Zdarma Lidé a žraloci DJVU, Zdarma Stažení Lidé a žraloci TXT, Stažení Lidé a žraloci RTF, Online Lidé a žraloci FB2 , e-kniha Lidé a žraloci stažení TXT, Zdarma Lidé a žraloci stažení kniha, e-kniha Lidé a žraloci download MOBI, Stažení Lidé a žraloci IPad, Číst Lidé a žraloci MOBI, Číst Lidé a žraloci DOC, Zdarma Lidé a žraloci AWZ, Download e-kniha Lidé a žraloci iPad , Zdarma Lidé a žraloci DJVU, Download Lidé a žraloci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lidé a žraloci DVD, Číst Lidé a žraloci TXT, Book Lidé a žraloci stažení DJVU, Lidé a žraloci stažení kniha zdarma, Lidé a žraloci stažení kniha pdf zdarma, Lidé a žraloci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lidé a žraloci pdf zdarma, Lidé a žraloci stažení kniha epub zdarma, Lidé a žraloci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply