Lipová alej Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lipová alej Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lipová alej Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lipová alej


Během několika let odvyprávěl František Nepil v rozhlasových pořadech Dobré jitro celé soubory fejetonů. Jedním z takových cyklů byly i úvahy o vztahu k domovu, k rodnému kraji a k vlasti nazvané Moje země. Toto vyprávění uspořádal autor později do knižní podoby s názvem Lipová alej, kterou jeho přítel malíř Jiří Kalousek doplnil krásnými ilustracemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Lipová alej zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lipová alej (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lipová alej zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lipová alej.pdf (EUR-0.00)

  Lipová alej.epub (EUR-0.00)

  Lipová alej.doc (EUR-0.00)

  Lipová alej.txt (EUR-0.00)

  Lipová alej.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lipová alej.PDF – (EUR 0.00);

  Lipová alej.MOBI – (EUR 0.00);

  Lipová alej.EPUB – (EUR 0.00);

  Lipová alej.DOC – (EUR 0.00);

  Lipová alej.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Fejetony, eseje, Literatura česká
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Levandulle

  04. ledna

  Hezké povídání o českých a slovenských městech, vesničkách a krajině, čím jsou zajímavé a trocha historie. Některé informace z dob socialistického Československa už neplatí, ale nevadí, je to taky kus naší historie.

  110022

  05.08.2017

  Jsem ráda, že jsem objevila takovéto skvělé knížky od českého autora. Každá je krásná, laskavá, a velmi čtivá. Pobavíte se, odpočinete si, a ještě se dozvíte o krásných místech naší rodné země.

  Jadla

  01.06.2016

  Nejprve jsem ji poslouchala jako knížku do ucha a teď ji čtu, v rukou knížku a oči přilepené k papíru. Skoro cítím, jak voní všechny ty krásy, o nichž FN píše, a i když jsme spíš pecivál, co o krajích za humny a světem tam venku spíš čte, než se do něj opravdu pouští, jímá mne chuť vidět to všechno na vlastní oči. A místa, na nichž jsem náhodou už byla, se mi znovu vynořují v paměti a připomínají se mi předchozí milé okamžiky.

  cibulka 8

  24.12.2014

  Z vyprávění Františka Nepila dýchá úcta k lidem, řemeslu, předkům i přírodě. Nebaví mě číst cestopisy, ale po téhle knížečce ráda sáhnu znova.

  jasnenka

  13.03.2013

  Skvostná knížka, krásné ilustrace. Utvrzuje v tom, že krásu není nutno hledat někde daleko za hranicemi, zapomínáme, že i doma je toho hodně, co nás může učarovat. Doporučuji, je to čtivo pro velké malé 🙂

  Wendysek

  30.01.2013

  Opět velkolepé! :o)

  maryzka

  16.05.2012

  Čtenář se naučí alespon částečně zeměpis české republiky.( bývalého Československa)

  kmenicka

  25.03.2012

  Tahle knížka mně nadchla. Já jako milovník krás našich Českých zemí, bych jí rozhodně doporučoval. Škoda, že k nám do Krkonoš autor v knize nezavítal, škoda…  TAGS:

  Online Lipová alej ebook, Kniha Lipová alej FB2, Download Lipová alej PDF , Download Lipová alej MOBI, Online Lipová alej kniha, Zdarma Stažení Lipová alej IPhone, Online kniha Lipová alej PDF, Zdarma Lipová alej DJVU, Zdarma Stažení Lipová alej TXT, Stažení Lipová alej RTF, Online Lipová alej FB2 , e-kniha Lipová alej stažení TXT, Zdarma Lipová alej stažení kniha, e-kniha Lipová alej download MOBI, Stažení Lipová alej IPad, Číst Lipová alej MOBI, Číst Lipová alej DOC, Zdarma Lipová alej AWZ, Download e-kniha Lipová alej iPad , Zdarma Lipová alej DJVU, Download Lipová alej e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lipová alej DVD, Číst Lipová alej TXT, Book Lipová alej stažení DJVU, Lipová alej stažení kniha zdarma, Lipová alej stažení kniha pdf zdarma, Lipová alej pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lipová alej pdf zdarma, Lipová alej stažení kniha epub zdarma, Lipová alej ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply