Logika Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Logika Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Logika Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Logika


Autor podává stručný přehled základů logiky, které by měl zvládnout uchazeč na PF (hlavně UK) a další humanitní fakulty. V první kapitole se zabývá výrokovou logikou – syntax, sémantika, úsudky. Klasické základy, se kterými se je možno setkat i v matematice na SŠ doplněné o pár speciálnějších poznatků.

Druhá kapitola nastiňuje základy predikátové logiky prvního řádu – syntax, sémantika, teorie množin – na bázi matematiky SŠ, ale doplněná o logické úvahy. Ve třetí kapitole vysvětluje základná vztahy subjekt-predikátových výroků, které jsou potřebné hlavně pro čtvrtou kapitulu – negace – na bázi predikátové logiky. Trošku mi tu chybí negace výroků, kterou však obsahuje např. Z. Zastávka.

Pokračuje pátou kapitolou, která je podstatnou součástí právnických testů – úsudky v predikátové logice – úvahy na základě zakreslení struktury premis do množin a snahy najít protipříklad pro závěr (kdy by neplatil). Trošku navazuje 6. kapitola, která nastiňuje některé problémy, které mohou nastat při logické analýze úsudků v přirozeném jazyce, nicméně jde o problémy značné obtížnosti (naštěstí je zmiňuje jen letmo).
Dva dodatky obsahují příklady odvozování (dovozování) z textu a několik zajímavých (hravých) úloh.

Samozřejmě obsahuje ještě 5 souborů úloh na procvičení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Logika zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Logika (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Logika zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Logika.pdf (EUR-0.00)

  Logika.epub (EUR-0.00)

  Logika.doc (EUR-0.00)

  Logika.txt (EUR-0.00)

  Logika.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Logika.PDF – (EUR 0.00);

  Logika.MOBI – (EUR 0.00);

  Logika.EPUB – (EUR 0.00);

  Logika.DOC – (EUR 0.00);

  Logika.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Věda, Matematika a logika
  Vydáno: , Ámos
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  ichinose

  29.10.2012

  Skvěle přehledná učebnice, pomohla mi oživit si potřebné znalosti na TSP. Doporučuji 🙂  TAGS:

  Online Logika ebook, Kniha Logika FB2, Download Logika PDF , Download Logika MOBI, Online Logika kniha, Zdarma Stažení Logika IPhone, Online kniha Logika PDF, Zdarma Logika DJVU, Zdarma Stažení Logika TXT, Stažení Logika RTF, Online Logika FB2 , e-kniha Logika stažení TXT, Zdarma Logika stažení kniha, e-kniha Logika download MOBI, Stažení Logika IPad, Číst Logika MOBI, Číst Logika DOC, Zdarma Logika AWZ, Download e-kniha Logika iPad , Zdarma Logika DJVU, Download Logika e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Logika DVD, Číst Logika TXT, Book Logika stažení DJVU, Logika stažení kniha zdarma, Logika stažení kniha pdf zdarma, Logika pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Logika pdf zdarma, Logika stažení kniha epub zdarma, Logika ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply