Lovci diamantových stínů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lovci diamantových stínů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lovci diamantových stínů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lovci diamantových stínů


Christo McKenzie se musí vyrovnat nejen s náhlou smrtí svého otce, ale i s tím, že ho celý svůj velmi pohodlně zařízený život měl za někoho úplně jiného. Americký advokát newyorských bossů léta obhospodařoval na jiném kontinentu utajený zdroj obživy, což jeho syn na vlastní kůži a za drsných podmínek zjiššuje v nevyzpytatelné africké stepi a městech východního pobřeží černého kontinentu. Na vyprahlých afrických planinách platí jasný zákon – slabší vždycky, dřív anebo později, zemře. Christo brzy pochopí, že tento zákon platí pro všechny.Autor knihy Richard Marks (1969) nám představuje román protkaný autentickými zážitky, které načerpal účastí a pořádáním afrických safari pro českou i zahraniční klientelu od roku 1993.Sám autor se ve svém životě, stejně jako hrdina naší knihy, přiblížil několikrát smrti díky prodělané malárii. Účastnil se mimo jiné i dohledávání ztracených členů expedice „Živá Afrika‶, kteří nepřežili přelet Kilimandžára s motorovým rogalem. Scény lovů popsané v naší knize jsou naprosto autentické. PojĬte se s námi ponořit do rozpálené africké stepi, kde i přes vysokou teplotu tamního ovzduší ucítíte mráz, který Vám bude běhat po těle. V íce o autorovi na www.world-wide.czKniha v českém jazyce!


Stažení Lovci diamantových stínů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lovci diamantových stínů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lovci diamantových stínů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lovci diamantových stínů.pdf (EUR-0.00)

  Lovci diamantových stínů.epub (EUR-0.00)

  Lovci diamantových stínů.doc (EUR-0.00)

  Lovci diamantových stínů.txt (EUR-0.00)

  Lovci diamantových stínů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lovci diamantových stínů.PDF – (EUR 0.00);

  Lovci diamantových stínů.MOBI – (EUR 0.00);

  Lovci diamantových stínů.EPUB – (EUR 0.00);

  Lovci diamantových stínů.DOC – (EUR 0.00);

  Lovci diamantových stínů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Literatura česká
  Vydáno: , Mezera
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  houston

  04.03.2012odpad!

  Opravdu blbost. Příběh nudně průměrný, zpracování (stylistika) je skutečně příšerná. Dočetl jsem to jen s největším sebezapřením. Brak toho nejhoršího kalibru.

  nakladatelství

  13.12.2011

  U nás doma ji máme od minulého týdne zaškatulkovanou jako takového harry pottera pro dospělé muže 😀 román plný luxusu, doutniků, krve, potu, krásných žem, lovu, detektivní záplekty a dobrodružství přitáhl ke čtení i naše zaryté nečtoucí strýčky, otce a dědečky, kteří si naposledy přečetli něco od Štorcha nebo Enid Blyton 😀 a to na jeden zátah prosím! 😀 😀 😀  TAGS:

  Online Lovci diamantových stínů ebook, Kniha Lovci diamantových stínů FB2, Download Lovci diamantových stínů PDF , Download Lovci diamantových stínů MOBI, Online Lovci diamantových stínů kniha, Zdarma Stažení Lovci diamantových stínů IPhone, Online kniha Lovci diamantových stínů PDF, Zdarma Lovci diamantových stínů DJVU, Zdarma Stažení Lovci diamantových stínů TXT, Stažení Lovci diamantových stínů RTF, Online Lovci diamantových stínů FB2 , e-kniha Lovci diamantových stínů stažení TXT, Zdarma Lovci diamantových stínů stažení kniha, e-kniha Lovci diamantových stínů download MOBI, Stažení Lovci diamantových stínů IPad, Číst Lovci diamantových stínů MOBI, Číst Lovci diamantových stínů DOC, Zdarma Lovci diamantových stínů AWZ, Download e-kniha Lovci diamantových stínů iPad , Zdarma Lovci diamantových stínů DJVU, Download Lovci diamantových stínů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lovci diamantových stínů DVD, Číst Lovci diamantových stínů TXT, Book Lovci diamantových stínů stažení DJVU, Lovci diamantových stínů stažení kniha zdarma, Lovci diamantových stínů stažení kniha pdf zdarma, Lovci diamantových stínů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lovci diamantových stínů pdf zdarma, Lovci diamantových stínů stažení kniha epub zdarma, Lovci diamantových stínů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply