Lucky Starr a oceány Venuše Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lucky Starr a oceány Venuše Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Lucky Starr a oceány Venuše Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Lucky Starr a oceány Venuše


Kniha v českém jazyce!


Stažení Lucky Starr a oceány Venuše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Lucky Starr a oceány Venuše (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Lucky Starr a oceány Venuše zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Lucky Starr a oceány Venuše.pdf (EUR-0.00)

  Lucky Starr a oceány Venuše.epub (EUR-0.00)

  Lucky Starr a oceány Venuše.doc (EUR-0.00)

  Lucky Starr a oceány Venuše.txt (EUR-0.00)

  Lucky Starr a oceány Venuše.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Lucky Starr a oceány Venuše.PDF – (EUR 0.00);

  Lucky Starr a oceány Venuše.MOBI – (EUR 0.00);

  Lucky Starr a oceány Venuše.EPUB – (EUR 0.00);

  Lucky Starr a oceány Venuše.DOC – (EUR 0.00);

  Lucky Starr a oceány Venuše.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lucky Starr (3.)

  Originální název:

  Lucky Starr and the Oceans of Venus (1954)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Ivo Železný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  trudoš

  22.04.2017

  Opět jednoduchá kosmičárna, tentokrát však s nepřítelem trochu přitaženým za vlasy. Motiv inteligentních žab by možná fungoval v nějaké staré epizodě Star Treku, ale tady vyprávění spíš jen neúmyslně shazuje do parodické roviny. A to se ani nezaobírám podivností, že žabky odhalil až Lucky Starr, zatímco všichni obyvatelé Venuše žili léta v naprosté nevědomosti.
  Ovšem hnidopichové jsou tu od toho, aby bylo v pekle čím topit, takže další výtky si odpustím. Pravdou je, že těch šedesát let se podepsalo pouze na autorově hravé fantasii, která se dostala do střetu se smutnou realitou. Zatímco v roce 1954 byla Venuše ještě stále velkým tajemstvím s neomezenými možnostmi, dnes už je to pouze drobná přehřátá tečka někde na jihozápadní straně oblohy a šmitec. Umění Isaaca Asimova spočívá v moci přetrhat tyhle astrofyzikální hranice, pročež okna podvodnímu dobrodružství na druhé planetě od Slunce zejí dokořán. Ve výsledku oddechovka, jejíž prazákladní kouzlo nezestárne ani za dalších šedesát let.

  Phoenix16.cz

  31.10.2013

  Kvalitou zpracování dosahuje třetí díl na nastavenou laťku, takže čte se to dobře, má to spád, nejsou tu logické chyby atd. Výtku mám k samotnému rozuzlení knihy. Že za všechno můžou nějaké žáby (i když jsou z Venuše) mi přišlo už moc přitažené za vlasy, čímž se pro mě příběh stal neuvěřitelným a tak nějak to zkazilo jinak dobře sepsaný běh událostí.  TAGS:

  Online Lucky Starr a oceány Venuše ebook, Kniha Lucky Starr a oceány Venuše FB2, Download Lucky Starr a oceány Venuše PDF , Download Lucky Starr a oceány Venuše MOBI, Online Lucky Starr a oceány Venuše kniha, Zdarma Stažení Lucky Starr a oceány Venuše IPhone, Online kniha Lucky Starr a oceány Venuše PDF, Zdarma Lucky Starr a oceány Venuše DJVU, Zdarma Stažení Lucky Starr a oceány Venuše TXT, Stažení Lucky Starr a oceány Venuše RTF, Online Lucky Starr a oceány Venuše FB2 , e-kniha Lucky Starr a oceány Venuše stažení TXT, Zdarma Lucky Starr a oceány Venuše stažení kniha, e-kniha Lucky Starr a oceány Venuše download MOBI, Stažení Lucky Starr a oceány Venuše IPad, Číst Lucky Starr a oceány Venuše MOBI, Číst Lucky Starr a oceány Venuše DOC, Zdarma Lucky Starr a oceány Venuše AWZ, Download e-kniha Lucky Starr a oceány Venuše iPad , Zdarma Lucky Starr a oceány Venuše DJVU, Download Lucky Starr a oceány Venuše e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Lucky Starr a oceány Venuše DVD, Číst Lucky Starr a oceány Venuše TXT, Book Lucky Starr a oceány Venuše stažení DJVU, Lucky Starr a oceány Venuše stažení kniha zdarma, Lucky Starr a oceány Venuše stažení kniha pdf zdarma, Lucky Starr a oceány Venuše pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Lucky Starr a oceány Venuše pdf zdarma, Lucky Starr a oceány Venuše stažení kniha epub zdarma, Lucky Starr a oceány Venuše ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply