Mach a Šebestová na prázdninách Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mach a Šebestová na prázdninách Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mach a Šebestová na prázdninách Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mach a Šebestová na prázdninách


Díky kouzelnému sluchátku tráví oba kamarádi prázdniny spolu, přestože Mach je vlastně s rodiči v Itálii.
A nejsou to prázdniny ledajaké – kromě sluchátka je s dětmi i Jonatán a tak je ve Slámové Lhotě opravdu veselo. Důsledky hrátek se sluchátkem jsou tradičně nepředvídané a dalekosáhlé a po jeho krádeži to dokonce vypadá na nemalý průšvih.
(www.mlp.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Mach a Šebestová na prázdninách zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mach a Šebestová na prázdninách (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mach a Šebestová na prázdninách zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mach a Šebestová na prázdninách.pdf (EUR-0.00)

  Mach a Šebestová na prázdninách.epub (EUR-0.00)

  Mach a Šebestová na prázdninách.doc (EUR-0.00)

  Mach a Šebestová na prázdninách.txt (EUR-0.00)

  Mach a Šebestová na prázdninách.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mach a Šebestová na prázdninách.PDF – (EUR 0.00);

  Mach a Šebestová na prázdninách.MOBI – (EUR 0.00);

  Mach a Šebestová na prázdninách.EPUB – (EUR 0.00);

  Mach a Šebestová na prázdninách.DOC – (EUR 0.00);

  Mach a Šebestová na prázdninách.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mach a Šebestová

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Carmen
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  mia.com

  18. ledna

  Další fajn dobrodružství, které rychle odsýpají 🙂

  whale77

  05. ledna

  Jednou ze záruk kvalitního literárního díla pro mne je, že se (předloni zesnuvší) výtvarník Born uvolil takovou knihu ilustrovat. Platí to i v případě vícegenerační klasiky, Macha a Šebestové. Byť, tento pozdější díl, už není tak dobrý jako díly předcházející – témata už jsou trošku „natahovaná“, příběhy jsou chudší co do nápadů (ale co taky pořád vymýšlet, že?) a místo přítomného je zvolený minulý čas a hned to zní trochu… jinak. Chrlení množství vět v jednom odstavci, které mi v prvních dílech bylo sympatické, protože jsem si uměla představit chrlícího Nárožného, jak to potom odříkává ve zfilmované podobě, mi tady přímo vadilo a při předčítání dětem jsem si „vkládala“ tečky, pauzy.
  Ale na věci to nic nemění – Mach a Šebestová je nejoblíbenějším vyprávěním naší nejstarší (7) a když nechceme točit dokolečka pořád jen první díl, tak rádi sáhneme i po tomto pokračování.

  HDosoudilová

  09.09.2017

  Mach a Šebestová – to je prostě dětská klasika. Ať už jako kniha nebo stejnojmenný Večerníček. Taky si ji občas ještě prohlédnu.

  knihomolkačenka

  07.05.2017

  PŘEKRÁSNÁ kniha. Nádherné obrázky. Prostě úžasná.

  Greengrass

  02.02.2017

  Naši známí třeťáci si dopřávají prázdninový odpočinek. Ale vlastně si moc neoddechnou, protože s kouzelným sluchátkem na to prostě není čas.
  Příběhy jsou originální, milé, neotřelé. Duo Macourek&Born je sázka na jistotu.

  tatafa

  07.01.2017

  Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

  Lucissia

  20.11.2016

  Pěkná knížka, ale poutavosti prvního dílu to nedosahuje. Ovšem jsou tam momenty, kvůli kterým stojí za to si knížku přečíst. Třeba návštěva u da Vinciho je skvělá.
  A museli jsme si v půlce udělat technickou pauzu, protože máme nejspíš vadný výtisk a chybí nám listy, zatímco jiné jsou v knize dvakrát. Takže toto je první kniha, kde jsem vyřezávala stránky a lepila jiné, okopírované z knihovny. A i když jsem knize vlastně pomáhala, neměla jsem při řezání nejlepší pocity. Ovšem je vidět, že ani já ani sestra jsme knihu asi nikdy nečetly a to ji máme už z dětství. 🙂

  MirijamFrankl

  19.05.2015

  Můj nejoblíbenější díl. To si musí přečíst každý.

  sosna

  03.02.2014

  Skoro sedmiletá dcera Macha a Šebestovou prostě miluje…volně pokračujeme dílem Mach a Šebestová v historii.

  tyzik.cejka

  01.05.2013

  moc dobré a vtip to má dost

  catrinedemew

  03.04.2013

  libi jsem moc…………….

  šneki

  24.08.2011

  Líbí se mi hlavně kapitola o džungli

  WEIL

  14.08.2011

  Moje oblíbená dětská knížka a večerníčky.

  Zase jsem zde u tak známé knihy první…Smutné.  TAGS:

  Online Mach a Šebestová na prázdninách ebook, Kniha Mach a Šebestová na prázdninách FB2, Download Mach a Šebestová na prázdninách PDF , Download Mach a Šebestová na prázdninách MOBI, Online Mach a Šebestová na prázdninách kniha, Zdarma Stažení Mach a Šebestová na prázdninách IPhone, Online kniha Mach a Šebestová na prázdninách PDF, Zdarma Mach a Šebestová na prázdninách DJVU, Zdarma Stažení Mach a Šebestová na prázdninách TXT, Stažení Mach a Šebestová na prázdninách RTF, Online Mach a Šebestová na prázdninách FB2 , e-kniha Mach a Šebestová na prázdninách stažení TXT, Zdarma Mach a Šebestová na prázdninách stažení kniha, e-kniha Mach a Šebestová na prázdninách download MOBI, Stažení Mach a Šebestová na prázdninách IPad, Číst Mach a Šebestová na prázdninách MOBI, Číst Mach a Šebestová na prázdninách DOC, Zdarma Mach a Šebestová na prázdninách AWZ, Download e-kniha Mach a Šebestová na prázdninách iPad , Zdarma Mach a Šebestová na prázdninách DJVU, Download Mach a Šebestová na prázdninách e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mach a Šebestová na prázdninách DVD, Číst Mach a Šebestová na prázdninách TXT, Book Mach a Šebestová na prázdninách stažení DJVU, Mach a Šebestová na prázdninách stažení kniha zdarma, Mach a Šebestová na prázdninách stažení kniha pdf zdarma, Mach a Šebestová na prázdninách pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mach a Šebestová na prázdninách pdf zdarma, Mach a Šebestová na prázdninách stažení kniha epub zdarma, Mach a Šebestová na prázdninách ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply