Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost


Kniha přináší téměř 100 otázek a odpovědí na téma sex-appeal: Vybírají si ženy partnera podle vzhledu svého otce? Proč mají modroocí radši modrooké? Dokáže mužský pot zlepšit ženě náladu a zbystřit smysly? Proč mají muži s hlubokým hlasem více dětí? Co „říkáte“, když při chůzi houpete boky? Proč vás někdy přitahuje drsňák, ač to jinak vůbec není váš typ? Kdy jste partnerovi nejoddanější? K čemu je francouzský polibek? Proč je víc bisexuálních žen než mužů? Vzrušuje pornografie muže víc než ženy? Jsou dobří tanečníci také dobří v posteli? Je čokoláda opravdu afrodiziakum? Jsou ženy kolem třicítky sexuálně na vrcholu? Co mohou odhalit data z internetových seznamek? Proč skórují kreativní muži? S kolika si vyrazit, než se člověk usadí? Proč se lidé v páru časem podobají jeden druhému? … a mnoho dalších témat, která nás zajímají a nic o nich nevíme… Po odpovědích autorka pátrala také ve studiích nejrůznějších vědních disciplín, jako jsou biologie, psychologie, antropologie, neurologie nebo endokrinologie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.pdf (EUR-0.00)

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.epub (EUR-0.00)

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.doc (EUR-0.00)

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.txt (EUR-0.00)

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.PDF – (EUR 0.00);

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.MOBI – (EUR 0.00);

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.EPUB – (EUR 0.00);

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.DOC – (EUR 0.00);

  Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Do Gentlemen Really Prefer Blondes?: Bodies, Behavior, and Brains–The Science Behind Sex, Love, and Attraction (2008)

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura naučná, Erotika
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Muhibbis

  14.02.2017

  Chcela som dať lepšie hodnotenie, ale naaah, užívateľka podo mnou má pravdu. Tak ako väčšina kníh typu "muži sú z Marsu, ženy sú z Venuše, lebo hormóny", aj táto sa stráca vo vlastnej dôležitosti a vytvára dojem, že biologická determinácia znamená viac, než naozaj znamená, a zanedbáva, veď viete, individuálne a kognitívne faktory. Inými slovami, do čerta s osobnosťou, za všetko môže oxytocín. Obyčajne nie som proti istej bulvarizácií vedy, ale čo je veľa, to je veľa. Napokon, na vedecké štúdie sa dá spoľahnúť iba v určitej miere – treba vedieť, ako sú vedeckou komunitou prijímané, ako sú interpretované autormi a v neposlednom rade či je autor inej interpretácie vôbec vedec, čo u autorky vôbec nie je isté (!!!). Niektoré "škandalózne" a, ehm, "politicky nekorektné" (ak teda nepatríte k ľuďom, pre ktorých "politicky nekorektné = pravda", čo, ako sa zdá, je celý český národ) tvrdenia a čo skutočne znamenajú:
  – "Ženy majú radšej starších chlapov." Treba povedať, že ženy, a nie šestnásťročné dievčatá, ktorých niekedy až nepochopiteľnú obsesiu mladíkmi v ich veku alebo sotva staršími ešte nikdy nijaký vedec neskúmal, čo vo mne prebúdza silnú frustráciu a nielen preto, že väčšina chlapov, ktorí sa mi páčia, vyzerá tak na dvadsať.
  – "Ženy sú najpromiskuitnejšie počas ovulácie". Teda, na svoj vkus.
  – "Muži s hlbokým hlasom sú atraktívnejší." Okrem prípadov, keď nie sú. Myslím to vážne, koľko žien na svete chce mať sex s Morganom Freemanom?
  – "Vysokí muži mávajú viac detí." Okrem prípadov, keď používajú kondómy. Čo je v dnešnej dobe skoro stále.
  – "Európski muži majú všeobecne radšej blondínky." Ak samozrejme nepatria k fanklubu Christiny Hendricks alebo tak podobne. Veď viete, ak majú vlastný vkus.
  – "Muži majú radšej milé ženy a ženy bystrých mužov." Nie nutne. Stereotyp "tupá roztlieskavačka – ešte tupejší športovec" neexistuje bezdôvodne a Ramsay Bolton tiež vie, čo robí, keď spáva s Mirandou.
  – "Akčné filmy zvyknú povzbudzovať libido." Na Snowpiercer to teda neplatí. Keď sa vám pred očami ustavične vynára roztomilá tvárička umierajúceho Greya, tak sa vám asi veľmi dobre súložiť nebude.

  tisha8409

  28.07.2015odpad!

  DOST DOBRÁ KNÍŽKA? Leda pro nemyslící.
  Takže, až po stranu 170 jsem došla k jistému závěru, pro který netřeba číst dále: ZA VŠECHNO MOHOU HORMONY A OVULAČNÍ CYKLY.
  Proč že si vybíráme staršího chlapa? no aby byl u přebalování a časem přispěl na stipendium.
  Kojící matky vysílají signály, abysme my ostatní koukaly taky otěhotnět.
  Hluboký hlas = kvalitní geny.
  Kdy navazujeme nejsnáze vztahy? no když můžeme nejsnáze zabřeznout…

  Úroveň těch rad tipů a prověřených studií je na úrovni rad v Bravíčku.
  Tak takové kydy odmítám dále číst.

  Adris

  29.07.2014

  Dost dobrá knížka, hodně se tam člověk dozví a poučí:) Proč se nám na mužích líbí právě to a tamto? Proč mají radši blondýnky? Přečtěte si:). Je to jedna z mých oblíbených knih, pobavíte jí i své přátele. Je psána spíše jako časopis, není zde souvislý text na nějaké téma:)  TAGS:

  Online Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost ebook, Kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost FB2, Download Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost PDF , Download Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost MOBI, Online Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost kniha, Zdarma Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost IPhone, Online kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost PDF, Zdarma Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost DJVU, Zdarma Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost TXT, Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost RTF, Online Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost FB2 , e-kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení TXT, Zdarma Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení kniha, e-kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost download MOBI, Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost IPad, Číst Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost MOBI, Číst Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost DOC, Zdarma Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost AWZ, Download e-kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost iPad , Zdarma Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost DJVU, Download Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost DVD, Číst Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost TXT, Book Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení DJVU, Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení kniha zdarma, Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení kniha pdf zdarma, Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost pdf zdarma, Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost stažení kniha epub zdarma, Mají muži radši blondýnky? Láska, sex a přitažlivost ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply