Malý Bobeš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malý Bobeš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Malý Bobeš Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Malý Bobeš


Kniha v českém jazyce!


Stažení Malý Bobeš zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Malý Bobeš (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Malý Bobeš zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Malý Bobeš.pdf (EUR-0.00)

  Malý Bobeš.epub (EUR-0.00)

  Malý Bobeš.doc (EUR-0.00)

  Malý Bobeš.txt (EUR-0.00)

  Malý Bobeš.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Malý Bobeš.PDF – (EUR 0.00);

  Malý Bobeš.MOBI – (EUR 0.00);

  Malý Bobeš.EPUB – (EUR 0.00);

  Malý Bobeš.DOC – (EUR 0.00);

  Malý Bobeš.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (65)

  Přidat komentář

  heavy66

  21. ledna

  Byla to povinná četba, ale vybavuju si, že se mi líbila. Pamatuju si Bobešovy prachaté spolužačky Miládku a Sisinku, jejichž přezíravý postoj k němu pomáhal formovat mé třídní uvědomění, které mě zase přešlo, jakmile jsem pobral rozum. A taky, že Bobeš měl rád párky! To máme společné dodnes!

  kocourtom

  08.12.2017

  Mám radost, že lidé o této knize píší hezky. Často totiž bývá hodnocena nespravedlivě (povinná četba za ,totáče’, komunistická knížka atd.) Přitom je to nespravedlivé. Je hlavně o životě a moc hezky napsaná a taky smutná. Četla jsem v dětství několikrát a dodnes občas nahlédnu. Ale vždycky jsem měla radši ten začátek na vesnici. Mám připomínku k anotaci nahoře: myslím, že se to má odehrávat dříve než v třicátých letech, spíš ještě před první světovou válkou.

  Kakajko

  05.12.2017

  Jedna z knih mého dětství 🙂

  Jana283

  27.11.2017

  Četli jsme "hromadně" ve 4.třídě. a protože mne koktání spolužáků nebavilo, přečetla jsem Bobše za tu dobu asi třikrát a dostala několik poznámek, že nemám nalistovanou správnou stranu. Mám tu knížku moc ráda, i když dnes, když listuji jejími stránkami, připadá mi děj daleko temnější než v dětství. A o tom asi dětství je – že dokáže vnímat i bolest a bezpráví jako fakt a nepitvá se v tom, proč tomu tak je…

  Len2očka

  29.10.2017

  Knížku jsem četla na základní škole několikrát a přečtu si ji určitě znovu.

  potika

  07.10.2017

  … jako malá jsem ji přečetla mockrát… jen kapitolu o Františkovi jsem potom při každém dalším čtení přeskakovala…

  Jirinamac

  02.10.2017

  V dětství mě tato knížka nijak neuchvátila. Až jednou v době nemoci jsem neměla nic na čtení, a tak jsem po ní sáhla. V dospělosti jsem změnila názor. Za 5 hvězdiček není, ale i tak se mi četla dobře.

  Mistr119

  07.07.2017

  Kniha ve mně vzbudila emoce a i když je to už dávno, co jsem ji četl, útržky si stále pamatuji. 🙂

  Loginus

  13.06.2017

  Jako u většiny knih povinné četby si myslím, že četba by povinná být neměla. A konkrétně u této knihy je potřeba jistý věk, aby si člověk dokázal příběh a ukázku života doby náležitě vychutnat. Doporučuji…

  hanccc

  10.03.2017

  Další kniha mého dětství, ke které mě přivedl můj taťka a já mu za to budu navždy vděčná. Kniha, u které jsem se smála a místy i brečela. Vždy bude mít místo v mé knihovně.

  janifaltusova

  18.02.2017

  Knihu Malý Bobeš jsem vždy měla spojenou s povinnou školní četbou a nějakou "tragédií", která se v ní měla odehrát. V dětství jsem se k ni nikdy nedostala a proto jsem celkem uvítala, když ji můj 6ti letý syn našel u babičky v knihovně a chtěl ji vzít domů na čtení před spaním. Od první kapitoly jsem k Bobšovi a jeho rodině dost přilnula a každý večer se těšila se synem na společné čtení. I syn ji se zaujetím hltal, vyptával se na různé otázky, proč to tehdy tak bylo… Obrovskou bolestí pro mne ovšem byla kapitola o smrti Františka. Možná proto, že mám stejně staré děti, ale zcela jistě i proto, že je velmi drsně popsána. Od té doby bohužel nemohu vzít knížku do ruky, dočítá ji se synem manžel. A velmi mě to mrzí, protože je to opravdu jedna z nejkrásnějších a nejdojemnějších knih, kterou jsem kdy četla…

  Leňa287

  10.02.2017

  Tohle byla povinná četba na základce, takže když bylo čtení, tahala jsem v tašce tuhle těžkou knihu, byla hodně tlustá. Ale i přesto všechno se mi příběh malého Bobše líbil. Když jsem četla jak mu umřel bratříček, tak jsem to obrečela.

  SiuxBeast

  01.02.2017

  Četl jsem na základní škole jako povinnou četbu. Zvláštní kniha pamatuju si spíše už jen kousky (proto i to menší hodnocení) Možná by stálo za to, si ji přečíst znovu v již dospělém věku.

  Ternem

  03.01.2017

  Četla jsem ji jako malá, při některých situacích jsem brečela a nerada se na konci s knihou loučila.

  RichardvonT.

  28.12.2016

  Nejromantičtější kniha mého života:-) Na prvním stupni ZŠ jsme ji četli kolektivně v hodinách českého jazyka. Seděl jsem tehdy s nejhezčí spolužačkou v jedné lavici a měli jsme jen jednu knížku. Dodnes si vybavím vůni hnědovlasé B. J. – ale o čem byl Malý Bobeš fakt nevím:-)))

  arket

  14.12.2016

  Kniha mého dětství.

  Madlenka_Knihy

  12.11.2016

  Tato kniha je jedna z těch, na které nikdy nezapomenu. Úžasné je, že je tam vloženo i něco ze života autora. Místy mi bylo malého Bobše moc líto. Je to skvěle napsáno → obdivuju!

  Pajina68

  27.09.2016

  Taky jedna z nezapomenutelných. Já ji hltala a hrozně mě bavila. Měli jsme ve 3.třídě za úkol psát ke každé povídce komentář a namalovat obrázek. To bylo pro mě to nejzábavnější. Hrozně mě to bavilo a dodnes na tuhle knihu nezapomenu. Ráda jsem se podívala nedávno i na filmy (byly dva), které jsem jako malá nikdy neviděla. Ale oproti knize to byl slabý odvar.

  Jessica007

  14.09.2016

  Povinná četba na základní škole. Moc se mi líbila, srdeční záležitost, místy trochu smutná a byly v ní problémy, které tehdy nebyly – třeba nezaměstnanost. Místy dojemná.. Patří k mému dětství.

  110022

  23.08.2016

  Na základce jsem tuto knihu měla jako povinnou četbu. Byla to docela tlustá bichle. A nějak mě to zrovna dvakrát nebavilo. Ale něco málo z toho mi v paměti utkvělo.

  Suzynka29

  04.06.2016

  Ladys a Alcea mi mluví z duše. Vidím naši "soušku ucitelku", která se ze dne na den stala paní učitelkou a celkem to nedávala. Nenáviděla jsem tuhle povinnou četbu, hlavně kvůli té rachomejtli , co nám dokola cpala svůj názor. Takže knížce i autorovi se v duchu omlouvám, oni za to nemůžou, ale můj vztah k této knize se ani po 25ti letech nezměnil.

  barcav

  02.06.2016

  kniha kterou jsem četla skoro každé prázdniny na chalupě 🙂

  holkaknihomolka

  09.04.2016

  Prázdniny u babičky, duchny, čtení na dobrou noc… Krásná vzpomínka na dětství!

  jolineisse

  07.02.2016

  Krásná knížka z dětství

  bosorkalesni

  22.11.2015

  Hrozně jsem tu knížku milovala, byla to jedna z prvních knih, které jsem četla, nebo spíš hltala….Dávám 5 hvězdiček už jen z nostalgie 🙂

  Alcea

  15.10.2015

  Soucítím s Ladysem, možná jsem jen o pár let mladší, ale školní čtení této knihy při hodinách češtiny způsobilo, že se jí budu navždy vyhýbat obloukem. Naštěstí měla další souška rozum a nasadila stravitelnější Kluci, holky a stodůlky. Dobrý s námi a zlý pryč!

  Lily79

  30.08.2015

  Hezká, dojemná knížka, u které jsme se nikdy nenudila…

  Ladys

  16.08.2015odpad!

  Hrůza, děs a katastrofa. Jak já tu knihu nesnášel. Povinná četba za to ale nemůže! To soudružka učitelka! Ještě, že ta doba už je pryč.
  A kniha je nudná, nudná, nudná!!!!!
  Nemyslete si ale, že bych to později nezkusil zas. Ale bylo to marný, marný, marný 🙂
  Přečtěte si raději Danny, mistr světa, nebo Matyldu od R.Dahla. Tam je všechno, co chci v knížce pro děti mít.

  woodward

  15.08.2015

  Jako kluk jsem tuhle knihu nesnášel – navnadila mě na ni moje sestra, která jinak má odjakživa skvělý vkus, ale tohle byl fakt propadák. J. V. Pleva mě později navíc vytočil tím, jak zprznil Robionsona. Rozhodně nemám chuť se k Bobešovi vracet.

  tisha8409

  24.07.2015

  Z hodnocení v knihovně jsem jako dítě získala dojem, že jde o milé povídání o chlapečkovi a jeho zážitcích, něco jako Kája Mařík…a jaké bylo mé překvapení, že je to o chudobě až živoření, alkoholu, topících se děckách, sociálních rozdílech, krádežích a neustálém nedostatku všech okolo na něj jako děcko…
  Označení "pro děti" bych tam rozhodně nedala.
  TAGS:

  Online Malý Bobeš ebook, Kniha Malý Bobeš FB2, Download Malý Bobeš PDF , Download Malý Bobeš MOBI, Online Malý Bobeš kniha, Zdarma Stažení Malý Bobeš IPhone, Online kniha Malý Bobeš PDF, Zdarma Malý Bobeš DJVU, Zdarma Stažení Malý Bobeš TXT, Stažení Malý Bobeš RTF, Online Malý Bobeš FB2 , e-kniha Malý Bobeš stažení TXT, Zdarma Malý Bobeš stažení kniha, e-kniha Malý Bobeš download MOBI, Stažení Malý Bobeš IPad, Číst Malý Bobeš MOBI, Číst Malý Bobeš DOC, Zdarma Malý Bobeš AWZ, Download e-kniha Malý Bobeš iPad , Zdarma Malý Bobeš DJVU, Download Malý Bobeš e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Malý Bobeš DVD, Číst Malý Bobeš TXT, Book Malý Bobeš stažení DJVU, Malý Bobeš stažení kniha zdarma, Malý Bobeš stažení kniha pdf zdarma, Malý Bobeš pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Malý Bobeš pdf zdarma, Malý Bobeš stažení kniha epub zdarma, Malý Bobeš ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply