Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy


Kniha povídek z let 1986–2015 je pokusem o vytvoření jakési „holografické mandaly“, jejímž ústředním bodem jsou tři základní otázky: Kdo jsme? Odkud jsme přišli? Kam jdeme? Kdokoliv se jimi upřímně zabývá, dojde k Sókratovu Vím, že nic nevím.

Cesta poznávání, která vede až do tohoto bodu, je vždy bolestná. Je to ono Ježíšovo „boření starého chrámu“. Nicméně čím hlubší je naše „nevím“, tím pevnější máme půdu pod nohama. O tom všem pojednává první část této knihy.

Jednotlivé povídky první části jsou jako zrnka písku budoucí mandaly. Jako jednotlivé kameny chrámu „reality“ rozloženého až k samým základům.

Druhá část knihy je jako samotné rýsování obrysů a obrazců mandaly; z chaosu „nevím“ začíná vystupovat mnohovrstvé „tuším“.

Mým záměrem bylo vytvořit holografickou mandalu z povídek, jejíž smysl se tu a tam mění podle toho, z jakého úhlu se díváme.

Pokud v knize najdete zenový kóan, potrhlé povídky, inspirativní duchovní dílo nebo blábol, je to v pořádku.

Třetí část knihy – Pralesy duše – tvoří jednotlivé povídky, které poetickým a magickým způsobem zpracovávají totéž téma, napsal Gato ve svém úvodu.

Knížku ilustroval akad. malíř Otto Placht.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.pdf (EUR-0.00)

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.epub (EUR-0.00)

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.doc (EUR-0.00)

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.txt (EUR-0.00)

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.PDF – (EUR 0.00);

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.MOBI – (EUR 0.00);

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.EPUB – (EUR 0.00);

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.DOC – (EUR 0.00);

  Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mandaly mezisvětí (2015)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství, Filozofie
  Vydáno: , DharmaGaia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy ebook, Kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy FB2, Download Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy PDF , Download Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy MOBI, Online Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy kniha, Zdarma Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy IPhone, Online kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy PDF, Zdarma Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy DJVU, Zdarma Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy TXT, Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy RTF, Online Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy FB2 , e-kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení TXT, Zdarma Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení kniha, e-kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy download MOBI, Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy IPad, Číst Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy MOBI, Číst Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy DOC, Zdarma Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy AWZ, Download e-kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy iPad , Zdarma Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy DJVU, Download Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy DVD, Číst Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy TXT, Book Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení DJVU, Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení kniha zdarma, Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení kniha pdf zdarma, Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy pdf zdarma, Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy stažení kniha epub zdarma, Mandaly mezisvětí, Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply