Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl


Zatímco první dva díly této učebnice jsou společné pro obory dvouleté i tříleté, je závěrečný díl určen pouze oborům tříletým. Svým zpracováním a způsobem výkladu na přecházející díly úzce navazuje. Značná část je věnována opakování a prohloubení učiva, které se procvičuje na příkladech, jejichž numerické výpočty jsou prováděny na kalkulačce. Úvodní kapitola je zaměřena na opakování učiva z 2. ročníku, tzn. řešení kvadratických rovnic, soustav lineárních rovnic a nerovnic. V druhé kapitole jsou obecné poznatky o funkcích (funkce rostoucí a klesající, maximum a minimum funkce), podrobně je probírána funkce lineární a kvadratická; v rámci rozšiřujícího učiva se žáci seznamují s funkcí exponenciální a logaritmickou a dekadickými logaritmy. Třetí kapitola se podrobně zabývá goniometrickými funkcemi obecného úhlu a jejich použitím v úlohách, ve kterých se také využívá trigonometrický vzorec pro obsah trojúhelníku. Učivo této kapitoly je rozšířeno o sinovou a kosinovou větu a jejich aplikace. Ve čtvrté kapitole se žáci seznamují se základy statistiky a učí se porozumět různým druhům statistických diagramů, kterým je v příkladech využívajících Statistickou ročenku věnována velká pozornost. Kapitola je rozšířena o základy počtu pravděpodobnosti. Toto rozšířené učivo je stejně jako v předcházejících kapitolách graficky vyznačeno na okrajích stránek. V závěru každé kapitoly (s výjimkou první) je uvedeno souhrnné opakování a kontrolní test tvořený deseti příklady. Pro každý příklad kontrolního testu je uvedeno pět možných výsledků, z nichž pouze jeden je správný. Učebnice obsahuje asi sto podrobně vyřešených příkladů a ke dvěma stům úloh k procvičení jsou uvedeny výsledky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.pdf (EUR-0.00)

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.epub (EUR-0.00)

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.doc (EUR-0.00)

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.txt (EUR-0.00)

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.PDF – (EUR 0.00);

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.MOBI – (EUR 0.00);

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.EPUB – (EUR 0.00);

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.DOC – (EUR 0.00);

  Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl ebook, Kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl FB2, Download Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl PDF , Download Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl MOBI, Online Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl kniha, Zdarma Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl IPhone, Online kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl PDF, Zdarma Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl DJVU, Zdarma Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl TXT, Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl RTF, Online Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl FB2 , e-kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení TXT, Zdarma Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení kniha, e-kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl download MOBI, Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl IPad, Číst Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl MOBI, Číst Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl DOC, Zdarma Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl AWZ, Download e-kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl iPad , Zdarma Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl DJVU, Download Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl DVD, Číst Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl TXT, Book Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení DJVU, Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení kniha zdarma, Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení kniha pdf zdarma, Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl pdf zdarma, Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl stažení kniha epub zdarma, Matematika pro tříleté učební obory SOU 3.díl ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply