Meč Boží Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Meč Boží Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Meč Boží Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Meč Boží


U pobřeží Jižní Koreje objeví mladý chlapec jeskyni, která je nasáklá lidskou krví. O necelý týden později všichni obyvatelé jeho vesnice zmizí…V Saúdské Arábii nalezne archeoložka artefakt, který ohrožuje historické základy islámu. Pro některé muslimy je to objev, který je třeba za každou cenu ututlat.
Mezitím se v tajném bunkru americké zpravodajské služby stane nemyslitelné. Při výslechu jednoho z nejnebezpečnějších teroristů světa je brutálně popraven bývalý člen elitního týmu MANIAC.
Jeho bývalí velitelé, Jonathon Payne a D.J. Jones, se nabídnou, že povedou vyšetřování. Rychle pochopí, že za touto krutostí se tají něco víc než jen teroristická odveta – jedná se o spiknutí, které má uvrhnout svět do plamenů svaté války. A jejich úkolem je tomu zabránit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Meč Boží zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Meč Boží (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Meč Boží zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Meč Boží.pdf (EUR-0.00)

  Meč Boží.epub (EUR-0.00)

  Meč Boží.doc (EUR-0.00)

  Meč Boží.txt (EUR-0.00)

  Meč Boží.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Meč Boží.PDF – (EUR 0.00);

  Meč Boží.MOBI – (EUR 0.00);

  Meč Boží.EPUB – (EUR 0.00);

  Meč Boží.DOC – (EUR 0.00);

  Meč Boží.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Payne a Jones (3.)

  Originální název:

  Sword of God (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  kalache

  01.01.2015

  konečně seriózní návrh jak se vypořádat s radikálním islamismem…….

  čef

  21.11.2014

  Vcelku slušná dobrodružná kniha. Když maličko potlačíme logické myšlení, zajisté si dobře vychutnáme akční děj, místy i vtipně vyprávěný s mnoha zajímavými detaily z islámského náboženství a poutě do Mekky. Rovněž popisy dějů a přírody korejského ostrova Čedžu u mne vyvolaly zájem dozvědět se více. Mně to pro zábavu na pár dní stačí.

  LG73

  07.06.2013

  Tento díl s hlavními hrdiny Paynem a Jonesem mi prozatím se čtyř vydaní překladů Kuzneskiho přišel "nejslabší". Ovšem tím nechci snižovat kvalitu této knihy. Příběh je opět velmi čtivý a od knihy se dá těžko odtrhnout, ale v porovnání s ostatními příběhy mi samotná linie nepřišla tak strhující. Pro čtenáře, kteří si oblíbili knihy točící se kolem historických a uměleckých tajemstvích rozhodně doporučuji Meč boží přečíst a nechat se strhnout dalším zajímavým příběhem odehrávajícím se tentokrát na území Koreje a Saudské Arábie.

  Vendiii1

  03.04.2011

  Na způsob knih Dana Browna . . ale nevadí ! Miluju jeho knížky ! 😀  TAGS:

  Online Meč Boží ebook, Kniha Meč Boží FB2, Download Meč Boží PDF , Download Meč Boží MOBI, Online Meč Boží kniha, Zdarma Stažení Meč Boží IPhone, Online kniha Meč Boží PDF, Zdarma Meč Boží DJVU, Zdarma Stažení Meč Boží TXT, Stažení Meč Boží RTF, Online Meč Boží FB2 , e-kniha Meč Boží stažení TXT, Zdarma Meč Boží stažení kniha, e-kniha Meč Boží download MOBI, Stažení Meč Boží IPad, Číst Meč Boží MOBI, Číst Meč Boží DOC, Zdarma Meč Boží AWZ, Download e-kniha Meč Boží iPad , Zdarma Meč Boží DJVU, Download Meč Boží e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Meč Boží DVD, Číst Meč Boží TXT, Book Meč Boží stažení DJVU, Meč Boží stažení kniha zdarma, Meč Boží stažení kniha pdf zdarma, Meč Boží pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Meč Boží pdf zdarma, Meč Boží stažení kniha epub zdarma, Meč Boží ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply