Město padlých andělů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Město padlých andělů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Město padlých andělů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Město padlých andělů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Město padlých andělů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Město padlých andělů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Město padlých andělů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Město padlých andělů.pdf (EUR-0.00)

  Město padlých andělů.epub (EUR-0.00)

  Město padlých andělů.doc (EUR-0.00)

  Město padlých andělů.txt (EUR-0.00)

  Město padlých andělů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Město padlých andělů.PDF – (EUR 0.00);

  Město padlých andělů.MOBI – (EUR 0.00);

  Město padlých andělů.EPUB – (EUR 0.00);

  Město padlých andělů.DOC – (EUR 0.00);

  Město padlých andělů.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Nástroje smrti (4.)

  Originální název:

  City of fallen angels (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (109)

  Přidat komentář

  katerina2660

  18. ledna

  wow! jako fakt dobrý. Už jsem ani nechtěla číst další díly, protože třetím dílem to bylo hezky ukončené…no ale Ježíšek měl jiný názor a dostala jsem další díly. Právě jsem dočetla tento díl a musím říct super. Bála jsem se, jak to bude pokračovat… Tato kniha se více zaobírá kolem Simona a jeho starostí, čemuž jsem ráda, že mu byl dán prostor. Nicméně konečná zápletka všech, boj na střeše … a to úplné finále… jakože cože? co to udělal??? no honem číst další díl, protože to bude asi mazec…. (ach jo, a to mi bude letos 44 a stále miluju tento žánr… aby ne, když Twilight sága je moje "bible" 🙂 ) Doporučuji pokračovat!!

  adamcovak

  01. ledna

  Knihy jsem se trochu bála, jelikož mi 3 díl přišel ukončený. Tato kniha mě ale opět nezklamala. Měla sice trochu utahaný začátek, ale ten konec byl nečekaný a naprosto úžasný. Strašně moc se těším až si přečtu další díl.

  Lucik100

  01. ledna

  Částmi mi bylo opravdu líto Jace i Clary.

  Elis2

  31.12.2017

  Kdybych měla všechny dosavadní díly seřadit od nejlepšího po nejslabší, vypadalo by to takto:

  1. Město ze skla, Město padlých andělů
  2. Město z popela
  3. Město z kostí

  Přibližně do půlky knihy jsem měla raději části zabývající se Simonem. Romantické části s Clary a Jacem mi připadali většinou jako neoriginální klišé. Tohle mi na celé knize asi vadilo nejvíce. Ale v druhé půlce knihy už byly ty části lepší a už to takové klišé nebylo. A samotný konec se mi hodně líbil. Skončilo to otevřeně a napínavě a já se nemůžu dočkat dalšího dílu.

  juni

  25.12.2017

  Moc se mi pokračování líbilo. Po tom záhadném konci, jsem hned musela mít pokračování.

  Zabka27

  12.12.2017

  Líbí se mi jak se začíná vyvíjet Simonova postava a že dostal mnohem větší prostor v dějové lince, je to sympaťák. Také jsem ráda za novou postavu Jordana, ale kdo mi začíná vadit je Jace. Ja chápu, že má být složitá osobnost, ale to jeho neustále uzavírání do sebe samého, mě začíná iritovat. Jsem ráda za otevřený konec a jsem zvědavá, co bude dál.

  verca65

  11.12.2017

  Ten konec jsem moc nepochopila. Ale knihu hltala. A těším se na další díl.

  petulka.sasanka

  28.10.2017

  Ze serie nejslabší kniha.

  Tyrsis

  23.10.2017

  Po předchozí skvělé knize, kde příběh hezky vyvrcholil byl tento díl zdlouhavý a nudný. Plus Jacovo místy nelogické chování a obviňování začíná být pěkně otravné.

  Mamosvain

  17.09.2017

  Teda za mě jako asi zatim nejslabší díl série… Nejde ani nijak zvlášť o to, že se tam skoro vůbec neřeší Clary a Jace, ale jenom Simon. Jde spíš o to, jak se vlastně půlku knížky nic neděje. Respektive děje, ale nevíte ani trochu proč, jak a kdo to dělá. Jako chápu, že Cassie musela nějak znova rozeběhnout celou sérii, ale podle mě by byla schopná udělat to trochu rychleji. Jinak zápletka mě nakonec dost zaujala a vlastně jsem si nebyl jistý, jestli za tím je Lilith nebo Camille nebo třeba někdo jiný. A jinak asi docela souhlasím s ostatními, že Clary a Jace mohli mít společného času o dost více… Ale vlastně si nijak nechci stěžovat a jsem rád, že jsem si díl nakonec přečetl.
  I přes pár chyb bych tohle všem doporučil.

  boucner

  15.09.2017

  slabší, než předchozí díly, ale pořád stejně čtivá…jen usmrcení jedné záporné postavy mi přišlo opravdu přehnaně rychlé a jednoduché…

  renefer

  01.09.2017

  Další díl série ve stejném stylu. Clary a Jace pořád nemůžou být spolu, zase něco mezi nimi stojí, tentokrát Jaceho sny. Už to je trochu otravné. Čekala jsem, že teď se bude řešit třeba vztah Isabelly a Simona…

  tatjana1737

  05.07.2017

  !!! POZOR SPOILERY !!!

  Až na ten konec, ten konec… jinak nemám co vytknout. Těší mne větší prostor pro Simona a jeho hlášky, jsem zvědavá, jestli autorka bude nějak dál pracovat s konfliktem mezi jeho podstatou a přátelstvím s nefilim. A také co se týče jeho znamení… Jinak je asi další zápletka zcela jasná. Jen mne mate věštba, které se dostalo Jaceovi, že se zamiluje do nesprávné osoby. Zdá se, že jeho láska s Clary je jedinou konstantou v celé sérii, tak co to má sakra být za věštbu?!

  Co mne trochu rušilo byla opět chyba překladu (záměna jména Camille a Lilith). Jinak to byla jízda jsem zvědavá, kam se příběh bude dále odvíjet. A oceňuji i propojení na Pekelné stroje v podobě krátké Magnusovy vzpomínky. Doufám, že kromě bratra Zachariáše potkáme i Tessu.

  "Jednou jsem se setkal s Napoleonem," řekl Magnus. "ale s tím jsem náhodou nic neměl. Na Francouzce byl příšerně prudérní."

  "To vaše vychloubání jmény mi už leze na nervy," prohlásil. "’Znala jsem Michaela. Znala jsem Samaela. Archanděl Gabriel mi stříhal vlasy.’ Je to jako chvástat se tím, že hrajete v kapele, jenom místo toho používáte jména z bible."

  kacenka7206

  08.06.2017

  Každým dílem je to napínavější a lepší. Naprosto super série!

  MadamC

  04.06.2017

  Tento díl se mi líbil víc než předchozí, přišlo mi, že zde bylo více akce. Samozřejmě jsem byla naštvaná, že Jace s Clary spolu nemůžou být ani chvíli bez dalších překážek, ale to by asi nebylo ono…Ale alespoň 3 kapitoly spolu mohli být šťastní bez nějakého ale..:P

  Bet

  04.06.2017

  Jako vždy pokračování se prostě někdy nevyvedou a tady to bylo také tak. Tři předchozí byli super a čtvrtý opravdu slabota.

  Adriana21

  19.05.2017

  Prostě zase skvělý díl. Napětí, akce… Paráda

  nicole9410

  09.04.2017

  Moc krásná knizka jako vsechny predešlé díly.

  Makaveli

  07.04.2017

  Po skvělých knihách, tohle bohužel zklamání, nebylo to nejhorší ale žádné nadšení…… další díl už je zase super, jako první 3 nebojte se pokračovat ….. 🙂

  Arya26

  29.03.2017

  Zklamání měsíce! Po úžasných prvních třech dílech jsem byla nadšená. Příběh byl originální, čtivý nápadity a pořád se něco dělo. V městě ze skla autorka defacto uzavřela hlavní linii příběhu a jak se zdá, potřebuje ze série vytřískat ještě nějaké ty peníze. Jsem vážně znechucená, Cassandra Clare mě vážně zklamala. Příbeh této knížky byl úplně o ničem. Jace se choval jako ufňukaný bulánek, Clary místy jako slepice nejvyššího kalibru. Jediné co mě tlačilo k dočtení bylo mé těšení, až se zase ,,setkám´´ s Magnusem. Ten tam skoro nebyl, nakonec to vcelku zachraňoval Simon. Shrnutí děje této knížky – Řešily se vlastně jenom vztahy, hlavní zápletka skoro žádná. Někdy jsem si přála, aby autoři pokračovali dál v mých oblíbených již ukončených sériích, díky tomu aspoň vidím jak by to vypadalo, jsem jim za to vděčná. Přemýšlela jsem mezi dvěmi nebo třemi hvězdami. Dát tomu dvě hvězdy mi bylo vcelku líto, se vzpomínkou na minulé díly tomu ještě dávám šanci…

  PeťkaW.

  23.03.2017

  Souhlasím s ostatními názory zde. Čtvrtý díl je opravdu o něco slabší, než předchozí. Upřímně řečeno moc nechápu, proč autorka neskončila třetím dílem. Jenom tak potvrdila minulostí ověřený fakt, že snažit se vyždímat co nejvíc z fungujícího, ale ukončeného díla, nedělá zkrátka dobrotu. Zůstal jí neuvěřitelně čtivý způsob vyprávění, který táhne většinu děje, což je velké plus. Vymyslela i několik nových zápletek, z nichž by v dalších dílech mohlo být ledacos zajímavého. Čtvrtý díl jsem četla asi s ročním odstupem od toho posledního a uznávám, že i to mohlo mít vliv na objektivitu mého názoru, ale i tak… Město padlých andělů je utahanější a nudnější, než jeho předchůdci. Doufám ale, že to bylo jen nutné zlo k tomu, aby si autorka připravila dobrou půdu pro následující díly a že se děj trochu rozjede. Konec knihy vypadal slibně, tak snad se dočkám…

  Viky00

  25.02.2017

  Miluju sérii The mortal instruments.Co víc k tomu říct?

  Anne Leyyd

  13.02.2017

  Nejprve jsem si už pokračování Města z kostí vůbec nechtěla číst, ale pak mě Pekelné stroje (a moje sestra) nalomily a já se odhodlala… a jsem ráda, že jsem to udělala.

  Vůbec nemůžu říct, že bych se u knihy nudila. Děj měl spád, byl zajímavý, dobrodružný, plný akce a napětí, romantiky a zajímavé zápletky s pořádně drsným koncem.

  Vztah Jace a Clary se mi v této knize opravdu líbil. Především to, že před sebou netajili různé věci déle než pár kapitol. Izzy, Alek, Magnus, Simon, Jordan i Maia celý příběh skvěle doplňovali a já se opravdu moc těším na pokračování.

  Vřele doporučuji všem, kterým se svět Lovců stínů zadřel pod kůži 😉

  KnihomolkD

  09.02.2017

  Zatím nejhorší díl z téhle série . Jako mohlo to být lepší .

  Siu83

  26.01.2017

  Tahle část mi už přišla slabší oproti těm předchozím. 🙁

  elyonka9643

  14.01.2017

  Zatím nejlepší díl série. Už dlouho jsem nebyla u něčeho tak napnutá. Dokonce i hlavní postavy mi trochu přestaly lézt na nervy a nepřijdou mi tak hloupí jako u předchozích dílů.

  wesulle

  08.01.2017

  Četla jsem na doporučení kamarádky a abych si udělala celkový obrázek, přečetla jsem celou sérii. První tři díly byly celkem dobré. Další čtyři knihy už byly jen nastavovaná kaše na rejžování. Po této sérii jsem trošku zanevřela na YA literaturu a fantasy. Doufám, že se mi chuť ke čtení opět vrátí.

  eva4036

  05.01.2017

  Další povedený díl. Taková oddechovka na dlouhé večery. Moc se mi knížka líbila, jen jsem si chvíli musela zvyknout na to, že hlavní postavou tohoto dílu byl spíš Simon. Konec knížky mě vážně překvapil a donutil mě se pustit na další díl.

  Adelschutzova

  22.12.2016

  Spíše oddechovka.skvělý,napínavý..prostě mortal instruments…. 🙂 :*

  orangerose

  13.12.2016

  pěkně napínavý děj , dostal mně ten konec ale nebudu prozrazovat co ,aby taky ostatní měli na co těšit, bavila mně moc 🙂
  TAGS:

  Online Město padlých andělů ebook, Kniha Město padlých andělů FB2, Download Město padlých andělů PDF , Download Město padlých andělů MOBI, Online Město padlých andělů kniha, Zdarma Stažení Město padlých andělů IPhone, Online kniha Město padlých andělů PDF, Zdarma Město padlých andělů DJVU, Zdarma Stažení Město padlých andělů TXT, Stažení Město padlých andělů RTF, Online Město padlých andělů FB2 , e-kniha Město padlých andělů stažení TXT, Zdarma Město padlých andělů stažení kniha, e-kniha Město padlých andělů download MOBI, Stažení Město padlých andělů IPad, Číst Město padlých andělů MOBI, Číst Město padlých andělů DOC, Zdarma Město padlých andělů AWZ, Download e-kniha Město padlých andělů iPad , Zdarma Město padlých andělů DJVU, Download Město padlých andělů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Město padlých andělů DVD, Číst Město padlých andělů TXT, Book Město padlých andělů stažení DJVU, Město padlých andělů stažení kniha zdarma, Město padlých andělů stažení kniha pdf zdarma, Město padlých andělů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Město padlých andělů pdf zdarma, Město padlých andělů stažení kniha epub zdarma, Město padlých andělů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply