Miloš Kopecký – Co za to stálo… Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Miloš Kopecký – Co za to stálo… Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Miloš Kopecký – Co za to stálo… Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Miloš Kopecký - Co za to stálo...


Miloš Kopecký patří mezi nejoblíbenější české herce již několikáté generace diváků. Byl dlouholetým členem činohry Divadla na Vinohradech. Vystupoval často ve filmu i v televizi, většinou v komediálních padoušských postavách. Nezapomenutelné jsou jeho postavy zlotřilého královského rádce (Pyšná princezna), pistolníka Hoga Foga (Limonádový Joe), Barona Prášila (Baron Prášil), polního kuráta Katze (Dobrý voják Švejk), pana Voka (Svatby pana Voka), Jana Lucemburského (Slasti otce vlasti), dr. Strossmayera (Nemocnice na kraji města) a mnoho jiných drobných i větších postav. XYZ vám přináší autobiografickou knihu ve které tento velký český umělec vzpomíná na dětství, mládí, divadlo, film a život.
Je přehledně rozčleněna do osmi kapitol a provází ji fotografie z osobního archivu Miloše Kopeckého.Kniha v českém jazyce!


Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Miloš Kopecký – Co za to stálo… (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….pdf (EUR-0.00)

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….epub (EUR-0.00)

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….doc (EUR-0.00)

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….txt (EUR-0.00)

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Miloš Kopecký – Co za to stálo….PDF – (EUR 0.00);

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….MOBI – (EUR 0.00);

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….EPUB – (EUR 0.00);

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….DOC – (EUR 0.00);

  Miloš Kopecký – Co za to stálo….TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  110022

  předevčírem

  Kniha je vedena jako rozhovor v časopise. Četlo se mi to velice dobře. O Miloši Kopeckém jsem nic nevěděla, proto nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla. Jsou tu informace o jeho dětství, o tom, jak a kde hrál divadlo. Knihu také doplňují fotografie. Jsou tu i vtipné okamžiky. Líbilo se mi to, proto mohu knížku doporučit všem, koho svět herců zajímá.

  TamaraKrejčí

  16.07.2017

  Mám ráda životopisy našich slavných osobností. A ani tento nezlamal. Děkuji

  JPBelmondo

  05.06.2017

  Skvěle zpracovaný dialog, mistrně inteligentní a bryskní odpovědi a komentáře téměř na jakékoliv téma.

  Rafa-P

  17.11.2013

  Miloš Kopecký je skvělý herec! Docela zajímavý rozhovor s ním.

  DennisMoore

  01.10.2013

  Pro fanoušky Miloše Kopeckého nezbytnost. Jeho odpovědi jsou podle očekávání pohotové, inteligentní i vtipné, a otázky Milana Heina s nimi drží krok. Nejde jen o obyčejné interview, ale skoro by se dalo říci, že Co za to stálo… je původně velice přátelský dialog, ze kterého až potom vznikla kniha (a ještě před ní tři půlhodinové televizní pořady).  TAGS:

  Online Miloš Kopecký – Co za to stálo… ebook, Kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… FB2, Download Miloš Kopecký – Co za to stálo… PDF , Download Miloš Kopecký – Co za to stálo… MOBI, Online Miloš Kopecký – Co za to stálo… kniha, Zdarma Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… IPhone, Online kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… PDF, Zdarma Miloš Kopecký – Co za to stálo… DJVU, Zdarma Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… TXT, Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… RTF, Online Miloš Kopecký – Co za to stálo… FB2 , e-kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení TXT, Zdarma Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení kniha, e-kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… download MOBI, Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… IPad, Číst Miloš Kopecký – Co za to stálo… MOBI, Číst Miloš Kopecký – Co za to stálo… DOC, Zdarma Miloš Kopecký – Co za to stálo… AWZ, Download e-kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… iPad , Zdarma Miloš Kopecký – Co za to stálo… DJVU, Download Miloš Kopecký – Co za to stálo… e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Miloš Kopecký – Co za to stálo… DVD, Číst Miloš Kopecký – Co za to stálo… TXT, Book Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení DJVU, Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení kniha zdarma, Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení kniha pdf zdarma, Miloš Kopecký – Co za to stálo… pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Miloš Kopecký – Co za to stálo… pdf zdarma, Miloš Kopecký – Co za to stálo… stažení kniha epub zdarma, Miloš Kopecký – Co za to stálo… ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply