Mládí na křídlech Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mládí na křídlech Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mládí na křídlech Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mládí na křídlech


Kniha v českém jazyce!


Stažení Mládí na křídlech zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mládí na křídlech (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mládí na křídlech zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mládí na křídlech.pdf (EUR-0.00)

  Mládí na křídlech.epub (EUR-0.00)

  Mládí na křídlech.doc (EUR-0.00)

  Mládí na křídlech.txt (EUR-0.00)

  Mládí na křídlech.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mládí na křídlech.PDF – (EUR 0.00);

  Mládí na křídlech.MOBI – (EUR 0.00);

  Mládí na křídlech.EPUB – (EUR 0.00);

  Mládí na křídlech.DOC – (EUR 0.00);

  Mládí na křídlech.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  EvikU.

  09.04.2017

  Pro mě takový průměr. Je docela hezká.

  Bonda

  12.10.2015

  Sportovní a citově založená Máša, sirotek, vyvažuje chlad rodinného prostředí oddaností k hezčí a klidnější kamarádce. Druhou naději upíná na romantické přátelství s chlapcem – idolem z plachtařského kroužku. Jak se to ale bohužel někdy stává, oba vztahy se začnou kazit, a to z jednoho jediného důvodu… a Máša nechce být sama.

  Příběh nepostrádá reflexi genderových zákonitostí. Pasivnější dívka má větší úspěch u druhého pohlaví, zatímco temperamentnější a houževnatější hlavní hrdinka samu sebe přesvědčuje, že „upne své úsilí, svou vůli – i své srdce“ na létání. Několikrát se vrací k úvahám, že kluci jsou přirozeně lepší, takže dívky musí nejen pracovat jako kluci, ale taky „překonávat samy sebe“, aby z nich něco bylo. Umiňuje si, že bude dobrá „jako hoši“ a zároveň bude pěstovat i „všechno to dobré, co má správná dívka mít“. Nedovedu si představit, že by analogicky uvažoval nějaký chlapecký hrdina.

  Důrazem na vazby mezi mládeží, na neviditelné linky obdivu, touhy a něhy, mi kniha připomněla Chatu v Jezerní kotlině. Mládí na křídlech je ale o dost lehčí verze, vášeň a trýzeň nejsou vyjádřeny tak expresivně, bezpodmínečně a esenciálně. Máša se sice trápí, ale její citové bouře jsou přece jen „uzemňovány“ realisticky pojímaným zájmem o létání a příjemným ukotvením v plachtařské partě.

  Ukázka:

  Mnozí u nás ve třídě nemají Otakárka fenyklového rádi. Já jsem však vždycky k němu lnula a jen láska k Elišce mi tehdy zabránila, že jsem ho nevolila za předsedu. A tu mi napadne: K čemu vlastně potřebuji přítelkyni? Stejně dobře mohu mít kamaráda. Nahlas řeknu hlasem nesmělým, jako bych dobývala srdce některé dívky:
  „Budeme kamarádi, ano?“
  Podíval se na mne udiveně, jako bych spadla z oblak. „Co to mluvíš? Jsme kamarádi!“
  „Ale já to myslím jinak. Opravdoví kamarádi.“
  „Dej pokoj,“ vykřikne schválně hrubě. „To tak! Aby byly ve škole řeči!“ Uvažuju, jak mu to vysvětlit, a on pokračuje tichým domlouvavým hlasem. „Heleď, holky nemám rád. Ale tebe jsem tím nikdy nemyslel. Ty jsi skoro jako kluk. A kamarádi jsme už dávno, tak co, jaképak pitominky!“
  Kdysi jsme se s Eliškou seznámily tak, že jsem jí vyprávěla o mamince. Otakárka fenyklového by to sotva zajímalo. Kdybych mu však pověděla o Janovi?
  „Řeknu ti tajemství,“ hlesnu a on se na mne vyřítí:
  „Nechci! Dej pokoj!“
  Zavolají nás a my se rozběhneme za přetaženým větroňem. Když utíkáme vedle sebe, Otakárek fenyklový našel větší výřečnost:
  „Abys věděla, jsme kamarádi! Na to můžeš vzít jed! A dej pokoj! Nebo ti budu muset naplácat.“
  A tu si přeju z celého srdce, jako už bezpočtukrát, být hochem, cítit a myslit jako hoch. Být svobodnou a nezávislou jako chlapci a bohové.

  Damato

  02.06.2015

  Jako mladá jsem přečetla knihy paní Šmahelové snad všechny a všechny se mi moc líbily, myslím že i dnešním mladým slečnám mají pořád co říct, paní Šmahelová nepsala o určité době, její příběhy jdou s časem a jsou aktuální i dnes.

  maryzka

  11.05.2012

  Tato kniha mi vylepšila náladu, nebot hlavní hrdinka bojovala proti tetě, která byla ze staré školy( létání není pro ženy, žena má být křehké stvoření atd.)  TAGS:

  Online Mládí na křídlech ebook, Kniha Mládí na křídlech FB2, Download Mládí na křídlech PDF , Download Mládí na křídlech MOBI, Online Mládí na křídlech kniha, Zdarma Stažení Mládí na křídlech IPhone, Online kniha Mládí na křídlech PDF, Zdarma Mládí na křídlech DJVU, Zdarma Stažení Mládí na křídlech TXT, Stažení Mládí na křídlech RTF, Online Mládí na křídlech FB2 , e-kniha Mládí na křídlech stažení TXT, Zdarma Mládí na křídlech stažení kniha, e-kniha Mládí na křídlech download MOBI, Stažení Mládí na křídlech IPad, Číst Mládí na křídlech MOBI, Číst Mládí na křídlech DOC, Zdarma Mládí na křídlech AWZ, Download e-kniha Mládí na křídlech iPad , Zdarma Mládí na křídlech DJVU, Download Mládí na křídlech e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mládí na křídlech DVD, Číst Mládí na křídlech TXT, Book Mládí na křídlech stažení DJVU, Mládí na křídlech stažení kniha zdarma, Mládí na křídlech stažení kniha pdf zdarma, Mládí na křídlech pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mládí na křídlech pdf zdarma, Mládí na křídlech stažení kniha epub zdarma, Mládí na křídlech ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply