Mlčenlivý Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mlčenlivý Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mlčenlivý Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mlčenlivý


První kniha cyklu Světelný kámen o osudech obyvatel tajemné vesnice ve starověkých Thébách, kde se vytvářela výzdoba hrobek faraonů.
Autor se tentokrát soustředil na tzv. Místo pravdy, vesnici v západních Thébách: tam žili a pracovali umělci a řemeslníci, kteří zdobili a budovali faraónské hrobky. V jejich práci jim pomáhá Světelný kámen, jehož tajuplná kouzelná moc láká thébského důstojníka Mehyho natolik, že se rozhodne kámen ukrást. V dynamickém ději plném intrik a překvapivých momentů autor představuje další hrdiny románu, mezi nimiž vyniká zejména mladý sochař Nefer Mlčenlivý, nositel prozíravosti, odvahy a tvůrčího ducha. Autor ve svém poutavém románu oživil svět starověkého Egypta na sklonku vlády Ramsese Velikého, svět mistrů, jejichž dílo nedozírné krásy obdivujeme dodnes, aniž se nám podařilo zcela rozluštit všechna tajemství do něj vložená. DolezaljKniha v českém jazyce!


Stažení Mlčenlivý zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mlčenlivý (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mlčenlivý zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mlčenlivý.pdf (EUR-0.00)

  Mlčenlivý.epub (EUR-0.00)

  Mlčenlivý.doc (EUR-0.00)

  Mlčenlivý.txt (EUR-0.00)

  Mlčenlivý.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mlčenlivý.PDF – (EUR 0.00);

  Mlčenlivý.MOBI – (EUR 0.00);

  Mlčenlivý.EPUB – (EUR 0.00);

  Mlčenlivý.DOC – (EUR 0.00);

  Mlčenlivý.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Světelný kámen (1.)

  Originální název:

  La pierre de lumiére – Néfer le Silencieux (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Ellbereth

  02.04.2015

  Mohu říct, že knihy z této série se čtou velmi dobře, postavy si oblíbíte, děj taky moc pěkný. Jediné co mohu vytknout je, že když toho od autora přečtete více, tak vám přijde, že už se dost opakuje. Styl je stále stejný, ničím moc už pak nepřekvapí. Tato série se mi z jeho knih líbila asi nejvíce. Pokud rádi čtete o Egyptě, rozhodně doporučuji.  TAGS:

  Online Mlčenlivý ebook, Kniha Mlčenlivý FB2, Download Mlčenlivý PDF , Download Mlčenlivý MOBI, Online Mlčenlivý kniha, Zdarma Stažení Mlčenlivý IPhone, Online kniha Mlčenlivý PDF, Zdarma Mlčenlivý DJVU, Zdarma Stažení Mlčenlivý TXT, Stažení Mlčenlivý RTF, Online Mlčenlivý FB2 , e-kniha Mlčenlivý stažení TXT, Zdarma Mlčenlivý stažení kniha, e-kniha Mlčenlivý download MOBI, Stažení Mlčenlivý IPad, Číst Mlčenlivý MOBI, Číst Mlčenlivý DOC, Zdarma Mlčenlivý AWZ, Download e-kniha Mlčenlivý iPad , Zdarma Mlčenlivý DJVU, Download Mlčenlivý e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mlčenlivý DVD, Číst Mlčenlivý TXT, Book Mlčenlivý stažení DJVU, Mlčenlivý stažení kniha zdarma, Mlčenlivý stažení kniha pdf zdarma, Mlčenlivý pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mlčenlivý pdf zdarma, Mlčenlivý stažení kniha epub zdarma, Mlčenlivý ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply