Mlsoun Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mlsoun Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mlsoun Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mlsoun


Kniha v českém jazyce!


Stažení Mlsoun zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mlsoun (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mlsoun zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mlsoun.pdf (EUR-0.00)

  Mlsoun.epub (EUR-0.00)

  Mlsoun.doc (EUR-0.00)

  Mlsoun.txt (EUR-0.00)

  Mlsoun.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mlsoun.PDF – (EUR 0.00);

  Mlsoun.MOBI – (EUR 0.00);

  Mlsoun.EPUB – (EUR 0.00);

  Mlsoun.DOC – (EUR 0.00);

  Mlsoun.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  Insilvis

  03. ledna

  Postmoderní román s mimikry tradičního realistického vyprávění. Prostředí špionážní služby v MI5 s programy tajných vládních podpor vůči komunistické levici kritickým umělcům je vyprávěné dívkou, jejíž matematické nadání je pro ni zátěží, která jí brání oddávat se své poměrně naivní a přímočaré čtenářské vášni. Hned několik témat, kterým se dostane dosti zajímavých obrysů: 1. společenská kritika, v jejímž rámci je žena sice zdánlivě osvobozená (např. r. 72 MI5 blahosklonně přijímá i ženy), ale reálně je její role do značné míry pevně předurčená, její možnosti omezené a v posledku se nelze divit, že i přes patrnou inteligenci se nakonec chová do značné míry jako slepice, za níž ji většina mužů považuje; 2. zajímavě řešený konflikt mezi tradičním románem a literárním experimentem; 3. propast mezi exaktním (matematika) a humanitním vzděláním – rozdílné myšlení, předsudky, zdánlivé přemostění v podobě hrdinky či „jejího“ spisovatele naopak ukazuje některé hlubší rozdíly; 4. zajímavý a vlastně docela zábavný pohled na Monty Hallovu úlohu…

  tibby

  12.10.2017

  Musím se přiznat, že když jsem knihu četla, hodněkrát jsem se dostala do situace, kdy jsem se musela nutit číst podrobně – týkalo se to hlavně popisování politických událostí, atentátů, stávek atd. Nejsem v tomhle ohledu zrovna znalá. Posledních cca 120 stránek knížky jsem přečetla jedním dechem téměř bez přestávky. Ten konec člověka prostě dostane a zároveň ho to nutí vracet se v myšlenkách zpátky do předchozího děje, což je vytvořeno naprosto geniálním způsobem.. A ten závěr… UF! Skvělý.

  vygum

  11.09.2017

  McEwan ma i lepsi dila, ale psat proste umi!

  dalia1769

  10.06.2017

  Další skvělá kniha tohoto autora. Četla se výborně a příběh je velmi originální v tom, jak se jakoby v závěru svým způsobem vrací na počátek. Velmi překvapivé a vtipné.

  Karcoolka2210

  30.05.2017

  Najprv som myslela, že dám 4, ale koniec ma dosť dostal, takže dávam 5. McEwan opäť nesklamal.

  Vierka_kikanika

  28.04.2017

  Autor patrí medzi mojich obľúbených, ale v tomto prípade som bola zmätená. Kniha mi príde rozťahaná, opisy príliš dlhé a nudné, postavy nesympatické a nezaujímavé, téma rovnako. Nevedela som sa začítať, dej ma nepohltil ako inokedy, skôr som čítala len zo zotrvačnosti, ale s malou štipkou nádeje, že sa niečo stane a môj názor sa zmení. Od polovice sa kniha začala zlepšovať a záver je už typický "mcewanovský"’. Škoda toho zdĺhavého úvodu, pre ktorý sa mnohí čitatelia nedostanú až k vydarenému koncu.

  beanstk

  19.01.2016

  Obsah díla či jeho zasazení do kontextu celé autorovy tvorby zde komentují ostatní, já bych jen upozornil na nenápadné, ale o to zajímavější pozadí děje. Autor dovedně evokuje depresivní postimperiální náladu Velké Británie v 70. letech … stávky, střídající se neschopné vlády, úpadek na všech frontách…

  Flipper

  23.07.2015

  McEwan sa v tejto knihe chytá do vlastnej pasce a utopil vo vlastnom opisnom slohu. Kým Serena vyčíta svojmu spisovateľovi, že nie je potrebné aby opisoval zbytočné detaily, paradoxne sa sami dozvedáme, čo mali na obed, nehovoriac o niekedy zbytočných opisoch okolitého sveta. Celú knihu koncipoval k rozuzleniu v poslednej kapitole, (ku ktorej sa polovica nedostane). Kto sa dostane povie fajn, myšlienka a prínos knihy sa zlepšil, no prehrýzť sa cez tie strany bolo niekedy naozaj utrpením.
  Aj keď autor píše o znudenej dievke výborne a jej opis až čitateľa nudí, zlá je téma a spisovateľ výborný – utrpí však čitateľ. Pri fyzikovi v Solari to bolo o stupeň lepšie.

  martinaplum

  09.07.2015

  Ked som sa po asi 150 stranach zmierila s tym, ze bud to pod McEwanovym menom napisal niekto iny alebo sa proste McEwan sam kamsi inam posunul, tak ma pribeh zacal velmi zaujimat a zaver ma dokonca aj mierne znepokojil a moje citatelske poziadavky boli naplnene.
  Ale ten McEwan, ktoreho mame radi pre jeho typicky styl, to nie je. Preto by som touto knihou pri objavovani jeho tvorby nezacinala.

  kadgam

  10.04.2015

  Pekná a inteligentná študentka Cambridskej univerzity Serena Frome po ukončení štúdia a aféry s profesorom nastupuje do MI5. Je rok 1972 a studená vojna ešte neskončila. Legendárna anglická IA má záujem o manipulovanie kultúrneho vývoja v krajinách pomocou operácie "medový motúz".
  Serena, nadšená čitateľka románov, je vybranou kandidátkou na infiltrovanie do literárnych kruhov a získanie mladého autora menom Tom Haley. Najprv je jeho čitateľkou, potom milenkou a zisťuje, že je ťažké skrývať svoj profesiu, ktorá nenapĺňa jej predstavy a živote a zároveň ju vykonávať najlepšie ako vie. Koniec je otvorený. Ako sa kto rozhodne?
  Mne sa kniha páčila a začínam púť dielami McEvana
  .

  cantona

  27.03.2015odpad!

  Tak tohle byl můj největší omyl co se týče literatury. Musím se přiznat, že jsem tohle nedočetl. Po šedesáti procentech už jsem opravdu nemohl. Tohle se fakt nedalo číst. Příběh totálně o ničem. Nuda a nic než nuda. Hlavní hrdinka mě vůbec nebavila. Vyspí se snad s každým koho potká! Takže této knize dávám titul s****a roku!

  kajanovakova

  07.03.2015

  Ian McEwan patří mezi mé oblíbence, jen aby bylo jasno.
  Mlsoun je čtivým dílkem. Prostředí, doba, okolnosti, oblast nakladatelství a tvůrčího psaní versus tajná služba,.. to všechno k sobě krásně ladilo.
  Jediné, co mě trochu rozhodilo, byl ten konec. Říkala jsem si, že je takový otevřený, že bych se ráda dozvěděla, jak vztah pokračoval nebo ne. Na druhou stranu takovýhle konec může být asi tím nejlepším koncem vzhledem k celému příběhu, který nám byl popsán.
  Nicméně dílko je to povedené.

  Disease

  06.02.2015

  Možná ne nejlepší, ale rozhodně nejčtivější McEwanův román.

  marvan00

  15.11.2014

  McEwanův pokus sloučit neslučitelné, klasicky vyprávěný příběh a narativní experiment, takový autorský průzkum bojem. To zdejší nízké pochopení pramení z toho, že většina čtenářů vyhledává klasicky vystavěný příběh a těm pak může román přijít příliš odtažitý. Jedno z těch přínosných autorských selhání, které umožní čtenáři nahlédnout do spisovatelovy "kuchyně".

  fanciulla

  23.08.2014

  Mala som trochu strach, z toho, že sa jedná o prostredie tajných služieb, bála som sa, že to bude príliš komplikované, ale nakoniec to bolo príjemné čítanie. V skutočnosti je to viac o literatúre, než o tajných službách, v knihe je mnoho odkazov na literárne diela, prevažne britské. To, že je to napísané v ich-forme z pohľadu mladej ženy je významné plus.

  teacup

  04.08.2014

  Mlsoun je parádně napsaná kniha a mistrovsky vypointovaná. Ačkoliv špionážní thrillery nevyhledávám, zde jsem se začetla od první strany.

  Hanka_Bohmova

  26.07.2014

  Moc roztahané, ale změna perspektivy na konci dost vylepšila celkový dojem.

  666

  17.07.2014

  Bylo to moje první setkání s autorem. Brilantně napsané, ale občas trochu zdlouhavé a možná příliš komplikované. Překvapivý závěr. určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu,

  Belatris

  06.04.2014

  Největší mcewanovské zklamání od Nevinného. Hodně naředěné s fádním až diletantským začátkem, který mě u McEwana šokoval. Po vlažné reakci na Solar je Mlsoun dalším důkazem, že můj oblíbený spisovatel možná opravdu míří z vrcholu dolů. Závěr byl očekávatelný, ale to nebyla největší chyba románu. Utahanost a mnohem menší hutnost, než na co jsem si zvykla v Sobotě (což je stále pro mě jeho vrchol). Snad příště rozptýlí můj pesimismus nějakým povedeným, konzistentním a vypilovaným kouskem.

  Jodie

  19.03.2014

  Musím přiznat, že jsem měla s Mlsounem trochu problém a už už jsem se chystala ho odložit, ale nakonec se mi podařilo se začíst a příběh mě uchvátil.

  Basti06

  17.12.2013

  McEvan at his best… jeho klady asi neni ani nutne vyjmenovavat. Konkretne u tohoto jeho dila me prekvapila jakasi muzska jesitnost hranicici se sexismem. I kdyz konec knihy poskytuje jakesi rozhreseni, prece jen McEvan v teto knize vykresluje hlavni postavu jako celkem neschopnou hloupouckou divenku, ktera je "jen" pekna a ktera nema v "muzskem" svete co delat a de facto se tak zastava tech, kteri se v sedmdesatych letech ostre staveli proti "pronikani" zen do pracovniho prostredi, ktere vzdy patrilo muzum a svym romanem dava vsem jejich argumentum za pravdu…

  Morsie

  21.11.2013

  Mé už několikáté setkání se s McEwanem. Od přečtení Betonové zahrady je McEwan mým oblíbencem a já při každé nové knize tajně doufám, že mi právě ona navodí podobné pocity úžasu a zhnusení – ty stejné, jako ona zmiňovaná zahrada.
  K mé smůle se ta zatím nestalo – ale neztrácím naději!

  I přes mé, možná až moc velké očekávání, na mě Mlsoun vskutku zapůsobil. Opět je příběh psaný oním brilantním jazyk, který je tak vlastní právě jen McEwanovi. Dobrá forma je ovšem jen jednou z mnoha složek úspěšné knihy. Já především hodnotím obsah a ten je nadmíru uspokojivý. Co říkám, je výtečný – nechybí mu nápaditost, zdravá čtivost, lehký závan sedmdesátých let a prostě to McEwanovoské fluidum, které dýchá z každého řádku!

  Sice si na druhou Betonovou zahradu bud muset ještě chvíli počkat, ale Mlsnou mi to čekání příjemně krátí.  TAGS:

  Online Mlsoun ebook, Kniha Mlsoun FB2, Download Mlsoun PDF , Download Mlsoun MOBI, Online Mlsoun kniha, Zdarma Stažení Mlsoun IPhone, Online kniha Mlsoun PDF, Zdarma Mlsoun DJVU, Zdarma Stažení Mlsoun TXT, Stažení Mlsoun RTF, Online Mlsoun FB2 , e-kniha Mlsoun stažení TXT, Zdarma Mlsoun stažení kniha, e-kniha Mlsoun download MOBI, Stažení Mlsoun IPad, Číst Mlsoun MOBI, Číst Mlsoun DOC, Zdarma Mlsoun AWZ, Download e-kniha Mlsoun iPad , Zdarma Mlsoun DJVU, Download Mlsoun e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mlsoun DVD, Číst Mlsoun TXT, Book Mlsoun stažení DJVU, Mlsoun stažení kniha zdarma, Mlsoun stažení kniha pdf zdarma, Mlsoun pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mlsoun pdf zdarma, Mlsoun stažení kniha epub zdarma, Mlsoun ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply