Modrá jako safír Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Modrá jako safír Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Modrá jako safír Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Modrá jako safír


Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!Kniha v českém jazyce!


Stažení Modrá jako safír zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Modrá jako safír (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Modrá jako safír zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Modrá jako safír.pdf (EUR-0.00)

  Modrá jako safír.epub (EUR-0.00)

  Modrá jako safír.doc (EUR-0.00)

  Modrá jako safír.txt (EUR-0.00)

  Modrá jako safír.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Modrá jako safír.PDF – (EUR 0.00);

  Modrá jako safír.MOBI – (EUR 0.00);

  Modrá jako safír.EPUB – (EUR 0.00);

  Modrá jako safír.DOC – (EUR 0.00);

  Modrá jako safír.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Drahokamy (2.)

  Originální název:

  Saphirblau – Liebe geht durch alle Zeiten (2009)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (182)

  Přidat komentář

  Lee7

  26. ledna

  Pěkný zastřený děj. Jsem otevřená a nakloněna k poslednímu dílu. Co se nakonec stane.

  zuzi509

  26. ledna

  Hrozně jsem se na druhý díl těšila. A měla jsem na co, protože to bylo od začátku až dokonce dokonalé. Musím říct že se mi tenhle díl líbil z celé trilogie asi nejvíce.
  Nejlepší část byla jak se Gwendolyn opila na tom soaré. To bylo úžasné. No a u Gideona není co dodat. Četla jsem jedním dechem.

  Onceuponthetime

  25. ledna

  Tohle je jedna z nejlepších fantasy knih, jaké jsem kdy četla. Celá série drahokamy, je úžasná, autorka vtáhne do děje a dokáže i tak banální scénu, jako když jde hlavní hrdinka na záchod vykreslit tak, že se nenudíte a ještě se královsky bavíte. A co víc chtít.
  Možná už jsem z těchto knih vyrostla, ale i tak někdy dostanu chuť se do této knihy znovu začíst.

  Kiwisska

  19. ledna

  Ačkoli je mi přes třicet, tohle mě bavilo a donutilo mě to přemýšlet 🙂 Doporučila bych všem, kdo si chtějí po náročných tématech dát oddech a jen si tak bláznivě číst.

  Ajda300

  16. ledna

  Tahle knížka mě tak příšerně bavila! Cestování v čase-často v knihách použito, ale tentokrát velmi originálně.
  PS: Film není tak dobrý jako kniha

  tavysokaa

  13. ledna

  Dnes jsem shlédla tuto knihu v filmovém podání a to samotné mne donutilo okamžitě tuto knihu vyhledat. Příběh je tak poutavý!

  Shanib

  12. ledna

  Souhlasím s názory, že tento díl je ještě lepší než ten první. Konečně se zde šlo více do detailů, a tak člověk k ději lépe přilnul. Má nejoblíbenější pasáž byla ta na plese (soaré nebo jak tomu říkali). Hodně jsem se přitom nasmála, ale také červenala, bylo to prostě super.

  Peťule115

  07. ledna

  stejně jako první kniha – palec nahoru
  nemůžu se dočkat děje v posledním díle

  Rea1307

  03. ledna

  Ještě hezčí než první díl. Přibývají další tajemství a napětí mezi Gwendolyn a Gidionem houstne. Líbio se mi Gwndolynino setkání s dědou a démon Xemerius, který celému příběhu dodává šťávu. Super.

  chrastitko

  03. ledna

  Démon Xemerius je fakt fajn jako super kamarád, kterého vidíte jenom vy a nikdo jiný a jako super rádce v situaci, kdy si nevíte rady.Gideon mě, ale zklamal!

  anonym411

  30.12.2017

  Super kniha.Doporučuji!!!

  PavlínaAlžběta

  27.12.2017

  Nejsem fanda typu této literatury, ale po přečtení prvního dílu, který se mě velmi líbil jsem se i do druhého. Bála jsem se, že už to nebude ono, ale recenze ostatních mě přesvědčily a jsem moc spokojená, autorka nezklamala ani nepolevila. Nejsem jediná co bych hrdinku drapla za prdku a namlátila ji, byla mě čím dál tím více nesympatická, hrdina naopak překvapil. Kniha doslova utíká před očima, jednoduché čtení, nechybí zápletka i ta romance, tajemství a humor. Musím uznat, že kniha pro hodně mladé čtenářky, oslovila i mě a těším se na závěrečný díl.

  izfnp

  19.12.2017

  Gierovej knihy plynú akýmsi zvláštnym tempom. Od začiatku prvého až po koniec druhého dielu sa všetko odohralo vlastne za pár dní. Za jedno je to vec, ktorá mi trochu vadí, postavám tak ťažko veriť ich vývoj a vzťahom medzi nimi ťažko veriť autenticitu. Taktiež to autorke uberá priestor na budovanie svojho sveta, do ktorého fungovania skrátka vidíme príliš málo času. Na druhú stranu má kniha tempo, a to i napriek faktu, že tých 300 strán obsahuje len asi 3 podstatnejšie scény. Plynutie deja je však konštantné a organické. Autorka navyše v rámci dvoch kních vybudovala tak zaujímavé tajomstvo, že sa nemôžem dočkať, čo sa dozviem v poslednom diely. Hlavná hrdinka je plná hormónov, čo jej rada odpustím, nakoľko sa inak konečne dala do pohybu a snaží sa veciam okolo seba porozumieť po svojom. Postavy, čo sú na jej strane, sú potom vyslovene podarené – od kamarátky Leslie až po super zábavného nováčika Xemeriusa. Strážci sú zatiaľ skôr v úzadí a ja dúfam, že i na ich strane dôjde k nejakej zmysluplnej akcii. Nuž a spolucestovateľ časom mladej hrdinky… V treťom diely snáď ukáže, že nie je len objektom túžby, ale aj postavou so zmyslom a poslaním pre dej. Druhý diel je o niečo podarenejší, než ten prvý, tak snáď posledný Smaragd vystúpi až do nadpriemeru.

  Leanis

  07.12.2017

  Přečteno jedním dechem. Charlotte se mi podařilo začít neskutečně nenávidět a Gideona mi bylo líto. Možná se choval jako arogantní idiot, ale rozhodně k tomu měl spoustu důvodů. Hlavní romantická zápletka mě nijak nerušila, naopak se mi líbila, nebylo zde žádné klišé ani otřepané romantické výlevy. A závěr knížky vám nedá spát, musíte hned sáhnout po dalším dílu!

  mišule5

  29.11.2017

  Napínavý druhý díl! Nedá se odtrhnout od čtení- to upozorňuji předem! Autorka se tady pěkně rozepsala-vtipně, napínavě a nechybí tady popichování s Gionem a nervíky s Charlotte, která je opravdu dobrá záporná postava.Co se týče Xemeriuse- prostě dokonalý kamarád! Abych to uzavřela-kniha je naprosto úžasná a určitě bych ji doporučila všem!

  nikiem

  24.11.2017

  Tak tento díl mě bavil hrozně. O proti filmu je co se týče vztahu Gideona a Gwendolyn o něco jemnější, ale víc se mi to líbilo určitě v knize. Musím říct, že Gwen je v tomto díle naprosto úžasná a její kamarád Xemerius mě vážně bavil – ten tomu v prvním díle opravdu chyběl.

  Eduarda

  15.11.2017

  Xemerius, super postava! Bez něj bych tu přílišnou romantiku Young Adult asi nedala.

  kyticka152

  02.11.2017

  Kniha se mi opravdu líbila. První jsem viděla film, což mě vážně štve. Kniha je napínavější, rozepsanější… a já vím, jak to dopadne. Myslím si, že druhý díl se spisovatelce více povedl a já si moc ráda přečtu poslední díl. Doporučuji k přečtení!!!

  erulka

  30.10.2017

  Druhý díl se mi líbil o kapku víc, než ten první. Nejvíc mě v knize baví poznámky Xemeriuse a obdivuji Gwendolyn, že ve většině případů na jeho poznámky nereaguje, já bych to asi nevydržela, jelikož někdy jsou fakt trefné. Co mi na knize vadí je, jak autorka rozvíjí informace, které byly napsány v předchozím díle. Kolikrát mě to nebavilo číst zase znova. Je až pozoruhodné, jak autorka dokáže, protáhnout dva až tři dny do jedné knihy. I když u knih nemám ráda dlouhé kapitoly, zde mi to nevadilo, dokonce se mi kniha i rychleji četla. Hned se vrhnu na poslední díl a snad už se začnou konečně odkrývat tajemství, o kterých se v předchozích dílech jen spekulovalo.

  Lumíček

  22.10.2017

  Okamžitě otevírám poslední díl. Nemohu se dočkat, jak to dopadne 🙂

  Silencia

  05.10.2017

  Druhý díl byl fakt lepší než první, a to především díky ultravtipnému Xemeriusovi 😀 Samotná Gwen je prostě šíleně naivní, to autorce ale nemůžu vyčítat. Jsem moc zvědavá jak tohle dopadne. Nicméně upřímně si myslím, že ačkoli názvy to jsou krásné, úplně by stačilo celý příběh vložit do jedné jediné knihy. Tohle rozkouskování moc nechápu, když je příběh souvislý. 4,5*

  Jaehyun

  28.09.2017

  No…druhý díl byl o něco lepší než první. V polovině mě to chytlo asi nejvíc ale konec už tak zajímavý nebyl. Zjistila jsem taky že je natočený i film tak jsem koukala na první díl a myslím že je super i když se některé časti s knihou koc neshodují a nebo jsou zpřechazené nebo vypuštěné úplně. Asi bych vám doporučila víc film než knihu ale tk je na každém co upřednostňuje víc. Jsem zvědavá na poslednl díl.

  unicorn1

  14.09.2017

  Výborná kniha B-D

  jitka7

  08.08.2017

  Tak kdo četl první díl, tak asi nemůže nečíst další. Gideon byl sem tam na zabití. Gwendolyn se mi moc líbila. Zase se to slibně vyvíjelo, zajímavý děj a s napětím člověk čeká, co bude dál.

  MíšaS.

  07.08.2017

  Výborná kniha, skvěle se čte a udržuje Vás to v napětí, co bude ve třetím dílu.

  PeťkaW.

  05.08.2017

  Výborné pokračování prvního dílu, které drží jeho čtivost a vtip. Člověk se při čtení nejednou opravdu upřímně zasměje některé hlášce nebo myšlenkovým pochodům postav, a myslím si, že to je právě hlavní předností knihy. Děj rychle ubíhá, sem tam vás trošku naštve nějaké opakování motivů, nebo nelogičnost chování hlavních hrdinů, ale není to nic, co by se nedalo přežít. Je to opravdu milá série, co se čte skoro sama. Na dovolenou a odpočinkové čtení jako dělaná. Jediné mínus bych viděla v tom, že jde o ten typ knih, u kterých se výborně bavíte, skvěle se čtou, ale po týdnu si nevzpomenete na jméno hlavní hrdinky.

  vandalindakova

  03.08.2017

  I druhý díl série byl jako příjemná, odpočinková pohádka. Opět jsem měla přečteno za jeden den. V prvním díle se vše jakoby rozjíždělo a tady už se dostáváme hlouběji. Pokračuji třetím dílem…

  Evisis

  27.07.2017

  Naprosto skvělá kniha, která se mi snad líbila ještě víc, než předchozí díl. Ze začátku jsem byla dějem trochu zmatená, ale po několika stránkách jsem se opět vžila do děje a četla bez přestávky až do konce. Děj i postavy a jejich vývoj mě velmi mile překvapily a myslím, že knize nemůžu nic vytknout. Také si myslím, že se objevovalo mnoho vtipných pasáži, které četbu ještě zlepšily a já už se nemůžu dočkat až se dostanu k pokračování. 🙂

  markulka

  27.07.2017

  Opravdu úžasná kniha, která vás chytne do svých spárů již na začátku a po celý zbytek vás odmítá pustit. Líbí se mi propracovanost příběhu a všechna tajemství, kterými je kniha opředena. Gideona jsem si, asi jako všichni, zamilovala, ale celkem často mi přišel jako nějaká náladová ženská xD Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

  1Světluška2

  09.07.2017

  Dokonalost. Běžím si koupit poslední díl.
  TAGS:

  Online Modrá jako safír ebook, Kniha Modrá jako safír FB2, Download Modrá jako safír PDF , Download Modrá jako safír MOBI, Online Modrá jako safír kniha, Zdarma Stažení Modrá jako safír IPhone, Online kniha Modrá jako safír PDF, Zdarma Modrá jako safír DJVU, Zdarma Stažení Modrá jako safír TXT, Stažení Modrá jako safír RTF, Online Modrá jako safír FB2 , e-kniha Modrá jako safír stažení TXT, Zdarma Modrá jako safír stažení kniha, e-kniha Modrá jako safír download MOBI, Stažení Modrá jako safír IPad, Číst Modrá jako safír MOBI, Číst Modrá jako safír DOC, Zdarma Modrá jako safír AWZ, Download e-kniha Modrá jako safír iPad , Zdarma Modrá jako safír DJVU, Download Modrá jako safír e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Modrá jako safír DVD, Číst Modrá jako safír TXT, Book Modrá jako safír stažení DJVU, Modrá jako safír stažení kniha zdarma, Modrá jako safír stažení kniha pdf zdarma, Modrá jako safír pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Modrá jako safír pdf zdarma, Modrá jako safír stažení kniha epub zdarma, Modrá jako safír ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply