Modré pilulky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Modré pilulky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Modré pilulky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Modré pilulky


Kniha v českém jazyce!


Stažení Modré pilulky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Modré pilulky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Modré pilulky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Modré pilulky.pdf (EUR-0.00)

  Modré pilulky.epub (EUR-0.00)

  Modré pilulky.doc (EUR-0.00)

  Modré pilulky.txt (EUR-0.00)

  Modré pilulky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Modré pilulky.PDF – (EUR 0.00);

  Modré pilulky.MOBI – (EUR 0.00);

  Modré pilulky.EPUB – (EUR 0.00);

  Modré pilulky.DOC – (EUR 0.00);

  Modré pilulky.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Pilules bleues (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mot
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  katallinka

  16.07.2017

  Nádherný komiks, který byl plný pocitu a odhalování některých stránek nemoci a života s obavami o život někoho koho milujeme. Také je zde patrný částečný adrenalin spojený s rizikem nákazy při naprosto každodenních činnostech. Připadalo mi, že se autor potřeboval vypovídat že svých starosti, ale tento aspekt nezpůsobil újmu ve čtivosti a zajímavosti.

  LordSnape

  16.03.2017

  Přečetl jsem to celé během hodinky v čekárně u doktora a úplně mě to rozštípalo. Ten pocit, že milujete někoho, kdo pomalu umírá a kolikrát se jej i bojíte intimněji dotknout ze mě jen tak nevyprchá.

  Mikik

  01.01.2017

  Poslední dobou sahám po komiksech víc a víc. A jsem čím dál tím víc nadšená:-). Takhle kniha je opravdu k zamyšlení, a donutí čtenáře poklást si spoustu otázek.

  Matyeos

  21.10.2016

  Nádherný náhled do Peetersovi mysli dodávající mi odvahu do nejistých momentů, které zajisté přijdou. Nabízí introspekci pocitů a obav člověka zkoušeného životem.
  Vizuál je skvělý promyšlenými přechody a udržitelností atmosféry.

  Fremr

  25.02.2015

  Zajímavý a dost netypický komiks. Sáhl jsem po něm úplně náhodou a zklamán jsem rozhodně nebyl. Dvěstě stránek o seznámení se a následném soužití s dívkou, která má HIV pozitivního syna a ona sama je také HIV pozitivní. Všechny ty momenty jako poprvé vyjít s pravdou ven, přijmutí HIV či následné soužití, opravdu vyniknou díky jednoduchému a odlehčenému stylu kresby. Když člověk někoho miluje, zvládne opravdu hodně. Autor, jenž píše o svém životě se zde nevyjadřuje nijak depresivně, spíše naopak ukazuje jak se všechno dá zvládnout a užít si život i když Vám osud nehraje do karet nebo možná naopak, právě to, že si uvědomujete smrt Vám dá schopnost užívat si života více. Sice bez nějakého zásadního konce, ale i tak se jedná o povedený komiks.

  Petrvs

  11.03.2012

  Komiks, který vtáhne od prvního okénka. Otevřená osobní výpověď o soužití s HIV pozitivní dívkou a jejím synem, o tom, co takový vztah obnáší a přináší. Téma velmi silné, poněkud tabuizované… přesto v něm může někomu něco chybět… možná pointa, kterou ovšem život dosud nenapsal…  TAGS:

  Online Modré pilulky ebook, Kniha Modré pilulky FB2, Download Modré pilulky PDF , Download Modré pilulky MOBI, Online Modré pilulky kniha, Zdarma Stažení Modré pilulky IPhone, Online kniha Modré pilulky PDF, Zdarma Modré pilulky DJVU, Zdarma Stažení Modré pilulky TXT, Stažení Modré pilulky RTF, Online Modré pilulky FB2 , e-kniha Modré pilulky stažení TXT, Zdarma Modré pilulky stažení kniha, e-kniha Modré pilulky download MOBI, Stažení Modré pilulky IPad, Číst Modré pilulky MOBI, Číst Modré pilulky DOC, Zdarma Modré pilulky AWZ, Download e-kniha Modré pilulky iPad , Zdarma Modré pilulky DJVU, Download Modré pilulky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Modré pilulky DVD, Číst Modré pilulky TXT, Book Modré pilulky stažení DJVU, Modré pilulky stažení kniha zdarma, Modré pilulky stažení kniha pdf zdarma, Modré pilulky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Modré pilulky pdf zdarma, Modré pilulky stažení kniha epub zdarma, Modré pilulky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply