Moje první lásky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Moje první lásky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Moje první lásky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Moje první lásky


Kniha v českém jazyce!


Stažení Moje první lásky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Moje první lásky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Moje první lásky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Moje první lásky.pdf (EUR-0.00)

  Moje první lásky.epub (EUR-0.00)

  Moje první lásky.doc (EUR-0.00)

  Moje první lásky.txt (EUR-0.00)

  Moje první lásky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Moje první lásky.PDF – (EUR 0.00);

  Moje první lásky.MOBI – (EUR 0.00);

  Moje první lásky.EPUB – (EUR 0.00);

  Moje první lásky.DOC – (EUR 0.00);

  Moje první lásky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  PeťkaW.

  23.03.2017

  Krásně poeticky napsané dílko, které se čte skoro samo. Líbí se mi provedení, které popisuje skutečně ty dětské lásky, až po ty skoro dospělé. Najde se tu spousta milých vět, ale i hodně vět moudrých, nad kterými stojí za to se pozastavit a trochu o nich popřemýšlet. Kdybych ale měla být naprosto upřímná – po týdnu nebudete vědět, o čem povídky jsou.

  feex8

  13.04.2016

  Slabší priemer. Väčšinou "dievčatá" nudili (aj hlavná postava), hoci niektoré boli zaujímavé. Páčilo sa mi, ako sa hral autor s dejom, ako viedol dejové línie. Nevadil mi ani spôsob opisu priamej reči, celkovo sa to čitalo dobre. Ale cela kniha je taká jemne naivná, v podstate pre mňa z pohľadu celku dosť nezaujímavá.

  Moje hodnotenie: 43%

  Sandik

  03.04.2015

  Kniha povídek, naprosto skvěle popisujících první lásky v jejich postupné zrání od nesmělé nevyjádřené lásky (Miriam), až po lásku už téměř dospělou (Přehrada). Umím s představit, že někomu tyhle povídky nic neřeknou, protože jejich půvab příliš netkví v nějakém obratném nakládání s jazykem nebo v dobře vybudovaných a překvapivých pointách, nýbrž v prostém popisu velmi reálně znějících a téměř jistě i osobně prožitých zkušenostech. Ocení je tedy především ten, kdo si podobnou zkušenost sám prošel…
  Hodnocení jednotlivých povídek: Miriam 100%, Incamera Caritatis 90%, Má vlast 65%, Hra na Pravdu 65%, Provazochodci 90%, Přehrada 90%, celkový dojem: 80%

  hanajm

  27.08.2013

  Dosti netradiční povídky o lásce, nic podobného jsem dosud nečetla. Bylo to zajímavé čtení, stojí za přečtení, ale podruhé už po této knize zřejmě nesáhnu.

  Eliškam

  26.07.2013

  Knížku jsem četla, když mi bylo 15a byla jsem z ní nadšená. I po 13 letech jsou některé příběhy v mojí paměti velmi živé..

  Marčullkas

  21.07.2013

  Dospívající klučina popisuje jeho první lásky, starosti a radosti. Dojemné čtení

  Karmína

  18.01.2012

  Moc krásně napsaná kniha, která mě před lety zahřála na srdci a dodnes v něm zůstává 🙂  TAGS:

  Online Moje první lásky ebook, Kniha Moje první lásky FB2, Download Moje první lásky PDF , Download Moje první lásky MOBI, Online Moje první lásky kniha, Zdarma Stažení Moje první lásky IPhone, Online kniha Moje první lásky PDF, Zdarma Moje první lásky DJVU, Zdarma Stažení Moje první lásky TXT, Stažení Moje první lásky RTF, Online Moje první lásky FB2 , e-kniha Moje první lásky stažení TXT, Zdarma Moje první lásky stažení kniha, e-kniha Moje první lásky download MOBI, Stažení Moje první lásky IPad, Číst Moje první lásky MOBI, Číst Moje první lásky DOC, Zdarma Moje první lásky AWZ, Download e-kniha Moje první lásky iPad , Zdarma Moje první lásky DJVU, Download Moje první lásky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Moje první lásky DVD, Číst Moje první lásky TXT, Book Moje první lásky stažení DJVU, Moje první lásky stažení kniha zdarma, Moje první lásky stažení kniha pdf zdarma, Moje první lásky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Moje první lásky pdf zdarma, Moje první lásky stažení kniha epub zdarma, Moje první lásky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply