Mosty přes propast času Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mosty přes propast času Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mosty přes propast času Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mosty přes propast času


Pozoruhodná science fiction s hlubokým historickým a filozofickým podtextem představuje čtenáři originální vize různých lidských světů. Román je poselstvím přes propast prostoru i času o možné velikosti člověka, dosažené beze zbraní, jen silou ducha. Potomci vyspělé lidské civilizace se střetávají s historií 16. století. Byla to doba zámořských objevů, ale také lovů na otroky a náboženské nesnášenlivosti.
Hrdinové románu prožívají fantastické příběhy, ve kterých hledají své poslání, svou zakotvenost v obyčejném lidském životě i pozemské lásce mezi mužem a ženou. Dobrodružství srdce a ducha je vede k poznání pravdy o cizím světě, který se pro ně stal domovem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mosty přes propast času zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mosty přes propast času (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mosty přes propast času zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mosty přes propast času.pdf (EUR-0.00)

  Mosty přes propast času.epub (EUR-0.00)

  Mosty přes propast času.doc (EUR-0.00)

  Mosty přes propast času.txt (EUR-0.00)

  Mosty přes propast času.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mosty přes propast času.PDF – (EUR 0.00);

  Mosty přes propast času.MOBI – (EUR 0.00);

  Mosty přes propast času.EPUB – (EUR 0.00);

  Mosty přes propast času.DOC – (EUR 0.00);

  Mosty přes propast času.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Historie
  Vydáno: , Orbis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  uhoř49

  27.12.2017

  Vy všichni kteří máte rádi klasiku v podání S.Lema,br.Strugacky nebo J.Nesvadby apod,tak tuto knihu ani nečtěte a vy kteří máte rádi dívčí románky tak s chutí do toho.

  padina

  04.07.2017odpad!

  Nekonzistentní konglomerát sci-fi, historické povídky, červené knihovny, hororu, homosadismu, pseudofilosofie, nevydařeného pokusu o vykreslení některých prvků středověké politiky, (kvazi)alchymie, (pseudo)teosofie a pokřiveného (pa)náboženství. To vše bez sebemenší snahy o hlubší vhled do uvedených okruhů, který by přesahoval pouhý povrchní popis. Nepřehledný děj, nepřehledná spleť postav a nepřehledný labyrint časoprostorového (dis)kontinua. Velké zklamání.

  martin9092

  26.10.2016

  Je to opravdu vyjimecna kniha! Historie, sci-fi, bible… spousta veci k premysleni – krasa!
  Existuje preklad do nemciny nebo aglictiny?

  kocourjulie

  10.10.2016

  Nádhera! Téma, jeho zpracování a samozřejmě autorčin úžasný styl psaní, to miluju.

  petr7061

  06.05.2016

  Nejkrásnější sci-fi, které jsem kdy četl.

  alef

  29.05.2015

  Knihy paní Vaňkové, ty historické, mě provázejí už dlouho a podle mě jsou skvělé. O něco později jsem poznala paní Vaňkovou také jako spisovatelku dobrodružné literatury, "říznuté" jak jinak než opět historií – Černá sága byla také skvělá. A vlastně teprve celkem nedávno jsem zjistila, že je tato autorka také spisovatelkou sci-fi a tak, celkem logicky moje volba padla hned na první z nich – na autorčinu prvotinu a nezklamala, naopak … našla jsem vlastně vše, co mám ráda – sci-fi, dobrodružství, a také historii … no a kupodivu i romantiku, tu jsem u sci-fi sice nečekala, ale na druhou stranu, v knihách paní Vaňkové, ji prostě čekejte :-).

  Skvělý námět – vyspělá civilizace, která tu byla již před tou naší a která se k nám na Zem "vrací" (za pomoci mimozemské civilizace) s posláním opět zalidnit Zemi po katastrofě, kterou naši předci na Zemi dopustili – inspirace od Dänikena? (pár jeho knih jsem četla).

  A teď ke knize samotné: na začátku čistě sci-fi příběh Země – Adalé (idylická planeta, která se nakonec ukáže, až mírně despotickou a která poskytne pozemšťanům azyl) … to vše je nutné, abychom pochopili. Na tomto pozadí se odkrývá příběh „posledních“ lidí, z technicky vyspělé civilizace, která žila na naší planetě před námi a která se přesto dokázala „vyhubit“, pozvednout svou vyspělou techniku sama proti sobě. Cíl těchto posledních lidí je jasný … znovu zalidnit Zemi. A v tuto chvíli se nám otevře romantický příběh (ano – romantický – jak už jsem řekla, u paní Vaňkové tu romantiku prostě čekejte, ať už píše knihu jakéhokoliv žánru) padesáti klonů Tarenů, několika cíleně zplozených dívek R a pár děti vzniklých z lásky posledních lidí (jako Neo a Ré), ti všichni míří na Zemi, jejich cíl je jasný „milujte se a množte se“, ovšem je tu drobná komplikace, Země už obydlená je, nesetkají se s pustou planetou, ale s naší celkem „nedávno“ zrozenou primitivní civilizací, ve které se snaží splnit své poslání, a tak se přes dobrodružný počátek jejich cesty za doby „úsvitu naší civilizace“ dostaneme celkem očekávaně až k „historické“ etapě naší civilizace, a když si tím vším projdeme … pochopíme … že cílem jejich cesty bylo JEDINÉ – zakotvit v tomto světě a obstát – prostě získat domov a naplnit tak svůj vlastní život.

  KetrinZel

  23.04.2014

  Pro mě nejlepší kniha této autorky. Také obdivuji spojení historie s sci-fi.

  tany9

  18.01.2014

  Přesně něco pro mne,milovnici historie a mírné sci-fi.Perfektní propojení mé oblíbené historické Francie a daleké budoucnosti.A mapky byly jahůdkou na dortu.

  bbara155

  27.06.2013

  Autorka mistrně propojila svoje znalost historie se sci-fi. Četla jsem knihu jedním dechem a vychutnávala si. Téma cestování časem je poměrně dost rozšířené, ale tady je použito trošku netradičně a tím lépe! Je to jedna z mých nejoblíbenějších knih.

  kattyV

  15.02.2013

  Poněkud netradiční kniha této autorky historických románů, kde se budoucnost proplete s minulostí. V první půlce knihy jste přesvědčeni, že jste se ocitli v daleké budoucnosti, abyste se pak ocitli na Zemi v několika historických obdobích.

  s-reader

  04.01.2012

  Mosty přes propast času jsou nesmírně ambiciózní projekt. Myšlenka, která vede k možnosti zmapovat hlavní okamžiky vývoje lidstva, vede k zajímavým spekulacím, kam až by mohl děj knihy vést.
  Snad právě potenciální velikost takového pojetí způsobila, že román působí nedotaženým dojmem. Bylo by lepší, kdyby se Ludmila Vaňková soustředila pouze na jednu epochu, protože pokud se část děje odehrává v době rozvoje středoamerických civilizací, těžiště je v 16. století a možný děj ve dvacátém století není ani naznačen, vypadá to, jako kdyby si autorka s rozsahem textu nevěděla rady.
  Dalším problémem je malá přehlednost postav. Vaňková svůj román zalidnila nesmírným počtem postav, některé jsou výraznější, některé méně, ale chybí koncepce, prostřednictvím které by čtenáři lépe utkvěly v hlavě ty důležitější, a se kterými by se čtenář mohl identifikovat dříve, než v poslední třetině knihy. Zmatek v čtenářově hlavě zvýší i různá jména, která jsou nuceni lidé přicházející z Adalé používat.
  I přes tyto výhrady považuji Mosty přes propast času za nesmírně zajímavou knihu, která zcela neprávem zanikla jak v proudu české sci-fi, tak v celkovém obraze díla Ludmily Vaňkové.  TAGS:

  Online Mosty přes propast času ebook, Kniha Mosty přes propast času FB2, Download Mosty přes propast času PDF , Download Mosty přes propast času MOBI, Online Mosty přes propast času kniha, Zdarma Stažení Mosty přes propast času IPhone, Online kniha Mosty přes propast času PDF, Zdarma Mosty přes propast času DJVU, Zdarma Stažení Mosty přes propast času TXT, Stažení Mosty přes propast času RTF, Online Mosty přes propast času FB2 , e-kniha Mosty přes propast času stažení TXT, Zdarma Mosty přes propast času stažení kniha, e-kniha Mosty přes propast času download MOBI, Stažení Mosty přes propast času IPad, Číst Mosty přes propast času MOBI, Číst Mosty přes propast času DOC, Zdarma Mosty přes propast času AWZ, Download e-kniha Mosty přes propast času iPad , Zdarma Mosty přes propast času DJVU, Download Mosty přes propast času e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mosty přes propast času DVD, Číst Mosty přes propast času TXT, Book Mosty přes propast času stažení DJVU, Mosty přes propast času stažení kniha zdarma, Mosty přes propast času stažení kniha pdf zdarma, Mosty přes propast času pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mosty přes propast času pdf zdarma, Mosty přes propast času stažení kniha epub zdarma, Mosty přes propast času ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply