Mrtvý klíč Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mrtvý klíč Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mrtvý klíč Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mrtvý klíč


Rok 1978. Nad největší clevelandskou bankou, která spravuje peníze nejvlivnějších obyvatel města, se vznáší podezření z obrovských účetních podvodů souvisejících s bezpečnostními schránkami.

Neviditelná kancelářská myška Beatrice se shodou náhod dostane ke všem indiciím potřebným k odhalení obrovské sítě plné korupce, lží a krádeží zasahující do nejvyšších špiček městské hierarchie.

Kdo jiný než dívka, jejíž jméno nikdo ani pořádně nezná, by mohl správně naložit s univerzálním „mrtvým klíčem“ ke všem schránkám a tajemstvím ukrytým uvnitř?

Rok 1998. Ambiciózní stavební inženýrka Iris dostane za úkol zakreslit plány budovy banky, která byla za záhadných okolností zavřena před dvaceti lety.

Interiér budovy připomíná časovou kapsli. Nábytek, dokumenty i veškeré vybavení zůstaly na svém místě, jako by se zaměstnanci měli každou chvíli vrátit. Když Iris v zásuvce stolu objeví záhadný klíč, myslí si, že ji čeká pouhé vzrušující dobrodružství.

Netuší, že právě roztočila smrtící kolotoč událostí, které vzápětí naberou prudký spád…Kniha v českém jazyce!


Stažení Mrtvý klíč zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mrtvý klíč (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mrtvý klíč zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mrtvý klíč.pdf (EUR-0.00)

  Mrtvý klíč.epub (EUR-0.00)

  Mrtvý klíč.doc (EUR-0.00)

  Mrtvý klíč.txt (EUR-0.00)

  Mrtvý klíč.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mrtvý klíč.PDF – (EUR 0.00);

  Mrtvý klíč.MOBI – (EUR 0.00);

  Mrtvý klíč.EPUB – (EUR 0.00);

  Mrtvý klíč.DOC – (EUR 0.00);

  Mrtvý klíč.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Mystery Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  Danago

  25. ledna

  V knize se střídají dvě časové linky : Rok 1978. Mladičká asistentka Beatrice se určitými náhodami dostává k indiciím , které odhalují obrovskou síť korupce ve velké bance, kde se odehrávají podvody s bezpečnostními schránkami.
  Jak tato dívka, naloží s univerzálním „mrtvým klíčem“ ke všem schránkám a tajemstvím ukrytým uvnitř?
  Rok 1998. Mladá stavební inženýrka Iris má zakreslit plány budovy banky, která byla za záhadných okolností zavřena před dvaceti lety.
  Interiér budovy jakoby zamrzl v čase. Nábytek, dokumenty i veškeré vybavení zůstaly na svém místě. Iris najde v zásuvce stolu záhadný klíč, očekává vzrušující dobrodružství. Ale události neberou nečekaný spád.
  Knížka má zajímavý a originální námět. Zpočátku mi připadala i dost dobře zpracovaná. Bohužel po čase se děj začal zbytečně natahovat, neustálé popisy budovy banky, rádoby strašidelné scény , už mě opravdu unavovaly.
  Konec jsem sice celkem očekávala, ale napínavý byl. Jinak průměrná knížka.

  hanulka26

  31.12.2017

  Průměrná kniha, nijak zvlášt mě nezaujala, hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a důvody proč jednala tak jak jednala nepřesvědčivé. Nejlepší thiller to teda nebyl ani náhodou, spíš taková limonáda

  Imis

  29.12.2017

  Téma knížky je nepochybně zajímavé, ale děj byl příliš natahovaný dlouhými a často zbytečně podrobnými popisy budovy banky (myslím, že by stačila tak polovina). Některé výrazy se opakovaly (např. že hrdinka něco držela v ruce až jí zbělaly klouby tam bylo snad 4x). Taky bylo trochu náročné pochytit kdo je kdo, protože z vedení banky tam bylo těch postav docela dost. Zachránil to závěr, který byl docela napínavý a udržel mě u poslechu audioknihy. Pro mě teda takový průměr – zajímavé téma a slušně napsaný i když docela očekávaný závěr.

  Jupijow

  14.12.2017

  Střídání slabších i silnějších kapitol, z tohoto pohledu mě přišla kniha trochu nekonzistentní. Zajímavý námět, místy zdlouhavý děj, poněkud rozporuplný závěr, trochu ve stylu Deus Ex Machina. 60%

  Izu

  20.09.2017

  Zkousela jsem cist do 80.stranky.Nakonec zaklapla knihu.Nezaujalo.

  Zuzu88

  19.09.2017

  Autorky první kniha a podle mě výborná. Po tunách thrillerů s brutálními vraždami, hektolitrech krve, bezpočet mrtvol a nesmrtelných kladných hrdinů se jí podařila detektivka s originálním námětem,notnou dávkou tajemství, napětím, která se prolíná dvěmi časovými liniemi, velmi čtivá.

  pobijecmuch

  25.08.2017

  Podle anotace opravdu knihu nelze vybírat. Také jsem propadl pěkně napsanému textu, který vám slibuje super čtení. Bohužel, kniha žádný velký spád nemá a pouze konec knihy si hraje na něco, co mělo přijít už v avizované půlce. Knihu jsem dlouho četl, ale konce této průměrné knihy nakonec dočkal.
  Otázka zůstává, za co tato kniha dostala nějakou literární cenu?

  PetraBery

  05.08.2017

  Na knihu jsem byla dle anotace opravdu zvědavá a nejedná se dle mého o klasickou detektivku. Příběh vyprávěný ve dvou časových rovinách, dvě hrdinky, které spojuje místo, kde se kniha odehrává – První clevelandská banka a její tajemství. Kniha se četla dobře, jen tam na mě bylo těch klíčů a lidí asi moc, takže jsem se trochu ztrácela. Lepší průměr, na vyšší známku to bohužel dneska nevidím.

  Akimus

  25.07.2017

  Po delší době zapamatovatelná kniha!!

  veronika4918

  22.03.2017

  Zezačátku jsem se bála, že s knihou seknu – pro mne moc pomalý rozjezd. Ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Skvělá zápletka, děsivé tajemno (občas jsem se bála číst, když jsem byla sama doma :D), propracované časové roviny … Jen ten konec! Opravdu nechybí ještě jedna kapitola? 😀

  dorkas

  01.03.2017

  priemerný triller – na to, že kniha získala cenu Amazon Breaktrough Novel Award som čakala trochu viac. zo začiatku som si dlhšie zvykala na prelínanie prítomnosti a minulosti, v hlavných postavách sa však orientovalo bez problémov. Trošku duchariny, trochu detektívky a ku koncu vynikajúco vystupňované napätie, ktoré držalo čitateľa v "šachu" a nútilo ma knihu dočítať svetelnou rýchlosťou.

  sona8058

  13.02.2017

  Tak tohle se vážně povedlo! Tahle kniha vás vtáhne do labyrintu První clevelandské banky a vypustí vás po dočtení poslední stránky. Není dobré probouzet duchy, ti by se totiž měli nechat raději spát…

  ankaras

  05.02.2017

  Moc pěkná kniha. Prvně jsem chtěla být na místě, o kterém jsem četla a pořádně si ho sama projít, nakouknout za každé dveře a prohrabat se kartotékama.

  Miriam-věštkyně

  19.01.2017

  Knihu jsem už přelouskala do zdárného konce … Kniha měla zajímavý námět a stejně tak byla zajímavá i dvojí časová rovina, která udělala knihu zajímavější. Místy byl děj trochu vleklý a jindy ubíhal jako voda … pár pásaží jsem měla chuť nejraději přeskočit, ale neudělala jsem to. Mé hodnocení knihy je rozporuplné, přesto však převažuje více pozitiva 🙂

  Magnovak

  08.01.2017

  Knihu jsem dostala od knihomolné kamarádky, která byla nadšená. Já už tedy tolik ne. Kniha mě bavila, líbí se mi více časových rovin, ale často jsem se v ději trochu ztrácela, chvílemi mi to přišlo utahané a o ničem, aby následovaly třeba tři super kapitoly za sebou. Takže jsem tak trochu na vážkách, jak hodnotit. Obě hrdinky mi lezly na nervy, na druhou stranu námět byl originální.. Takže pro mě takový průměrný thriller 🙂

  bosorka1044

  01.01.2017

  Velmi originální prostředí jedné americké banky ve dvou časových rovinách, které dělí dvacet let. Dvě hrdinky, které spojuje tajemství, které v bance odhalí. Bankovní schránky, které skrývají důkazy o podvodech sahajících do nejvyšších míst. A jeden mrtvý klíč.
  Dávám pět hvězd a doufám, že od D. M. Pulley u nás vyjde další kniha!

  Hella

  27.12.2016

  Nebylo to špatné, jen na můj vkus příliš zamotané a proplétání jmen, klíčů, událostí a roků mě docela zmáhalo 🙂 .

  Lukkos

  19.12.2016

  Hodně dobré čtení. Více zde: https://www.youtube.com/watch?v=GtaCWMvrPWQ

  DariDerek

  30.11.2016

  Kniha, která pro mě měla atmosféru. Dokázala jsem s hrdiny utíkat před padouchy, schovávala doličné předměty, měla strach, ale i cítila napětí a vzrušení z trezoru… Příběh, který se odehrává v bance. Velmi dobrá detektivka.

  TheSarcasm

  24.11.2016

  Tak já jsem se v tom úplně ztratil. Ty mraky všemožných klíčů, schránek, dokumentů a Tedy, Randy, Billy, Tony… dříve a po dvaceti letech… Ano, občas to bylo i docela napínavé, ale kniha postrádá spád, nedokázal jsem se vcítit do děje. Děj se odehrával ve dvou časových liniích oddělených dvaceti lety, nicméně v obou se většinu času jedna z hrdinek plíží opuštěnou budovou banky nachází pořád nějaké klíče, otvírá různé šuplíky, občas na ní někdo vybafne a zase tak moc se děj neposunuje. V podstatě jsem ani pořádně nepochopil jaké ďábelské spiknutí za tím vším vlastně stálo a kdo byl vlastně kladný hrdina (snad tedy s výjimkou obou děvčat).

  Nikolaoss

  21.11.2016

  Od knihy jsem toho moc neočekávala, prostě jsem jen byla zvědavá, co to bude. A nebyla jsem zklamaná. Dostala jsem skvělý napínavý příběh s tak akorát děsivými situacemi, pěknou záhadou a neskutečně zajímavým a pro mě přitažlivým prostředím. Kdo má toto všechno v knize rád, měl by si ji určitě přečíst.

  mmmisulka.r

  13.11.2016

  Velmi chytlavé a napínavé čtení. Velké překvapení! Kniha mě opravdu moc bavila a jen těžko se mi od ní odcházelo. Skvělý a propracovaný příběh, který vás osloví a donutí přemýšlet a pátrat. Hlavní hrdinka mi sice lezla dost často na nervy, ale budiž jí odpuštěno…stejně jako ostatním…
  Recenze již brzy v záložkách – Knižní deníček

  soukroma

  01.11.2016

  Kniha se slibně rozjíždí a je originální ve své základní zápletce, ale naneštěstí je příliš dlouhá, upovídaná a v celé stření části až nudná, což autorka ještě posílila dalšími zápletkami nabalujícími se na hlavní hrdinky (zejména v rodinných vztazích). Ekonomická a bankovní stránka věci je v knize celkem pochopitelná a originální, jen by nám čtenářům asi pomohlo, kdyby pojem "mrtvý klíč" byl z angličtiny přeložen do nám povědomého pojmu "univerzální klíč", nebo alespoň vysvětlen srozumitelněji a dříve než to učinila autorka až na straně 282. V těch všech klíčích, které všude cinkaly, padaly, množily se a vynořovaly, aby se zase ztrácely, aby se pak jeden vyznal.
  Být kniha o polovinu kratší, bez všech zbytečných kudrlinek, byla by opravdu dobrá. 75%

  veronika9143

  31.10.2016

  Pokud máte rádi tajemství, lásku, vraždy a napětí s knížkou Mrtvý klíč nesáhnete vedle. Někdy jsem doslova čekala, kdy na mě něco vyskočí. Malinko mi vadilo velké propletení, strašně nerada se v knize ztrácím. Celkově ji hodnotím kladně, dokázala mě vtáhnout a byla od začátku do konce napínavá.

  Boboking

  26.10.2016

  Skutečně vynikající thriller. Bez zbytečného krveprolití a násilí dokáže gradovat napětí už od prvních kapitol. A jestli čekáte, že na závěr spravedlnost opět vyhrála, asi vás zklamu. Myšlenka i vyústění překvapí. Za sebe doporučuji.

  Jana77

  19.10.2016

  Já jsem tedy nadšená! Další podzimní novinka z dílny Mystery Press a opět krok správným směrem. Super dávka tajemství, napětí a akčnosti. Bez váhání pět hvězdiček.

  Merynkaw

  12.10.2016

  Knihu jsem nechtěla odložit, už mi únavou padala z ruky, ale já se chtěla dozvědět, jak to všechno nakonec dopadne. Knihu jsem četla v angličtině a vřele doporučuji.

  Schamila

  08.10.2016

  Hezká detektivka – minulost střídá současnost, zajímavé prostředí, ale 4/5 knihy bez napětí, škoda, že napínavá jen pětina knihy. Přečteno, ale jsem zklamaná.

  lectora13

  03.10.2016

  Neotřelé téma, dvě hrdinky, kterým chtě nechtě musíte držet palce, šikovně vystavěné kapitoly střídající dvě časové linie. A velké plus za to, jak autorka dokázala zúročit poznatky ze své profese stavební inženýrky. Pro mě skvělá volba na dlouhé podzimní večery!

  Babouš

  03.10.2016

  Je to celkem čtivé, ale to je asi tak jediný klad tohoto "hitu". Ve vyprávění se střídají 70. a 90. léta 20. století a dvě mladé dívky, jejichž osudy se vzájemně zrcadlí. V jádru celé knihy stojí finanční machinace a krach banky před 20 lety, přiznám se, že na mnoha místech jsem nechápal, oč vlastně jde. S nadsázkou tuhle knihu pořádně pochopí jen ten, kdo absolvoval nějakou ekonomickou školu. Spíš než thriller je to vlastně gangsterka, hlavní hrdinky se vždycky připletou do cesty mafiánům a překazí jim plány.

  V tom množství postav jsem se ztratil, nepochopil jsem, kdo je čí nadřízený a čí příbuzný a nejhorší je, že osudy některých postav nejsou dořešeny – mezi nimi i osudy Beatrice, její tety i Max, kniha proto působí neuzavřeně.
  TAGS:

  Online Mrtvý klíč ebook, Kniha Mrtvý klíč FB2, Download Mrtvý klíč PDF , Download Mrtvý klíč MOBI, Online Mrtvý klíč kniha, Zdarma Stažení Mrtvý klíč IPhone, Online kniha Mrtvý klíč PDF, Zdarma Mrtvý klíč DJVU, Zdarma Stažení Mrtvý klíč TXT, Stažení Mrtvý klíč RTF, Online Mrtvý klíč FB2 , e-kniha Mrtvý klíč stažení TXT, Zdarma Mrtvý klíč stažení kniha, e-kniha Mrtvý klíč download MOBI, Stažení Mrtvý klíč IPad, Číst Mrtvý klíč MOBI, Číst Mrtvý klíč DOC, Zdarma Mrtvý klíč AWZ, Download e-kniha Mrtvý klíč iPad , Zdarma Mrtvý klíč DJVU, Download Mrtvý klíč e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mrtvý klíč DVD, Číst Mrtvý klíč TXT, Book Mrtvý klíč stažení DJVU, Mrtvý klíč stažení kniha zdarma, Mrtvý klíč stažení kniha pdf zdarma, Mrtvý klíč pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mrtvý klíč pdf zdarma, Mrtvý klíč stažení kniha epub zdarma, Mrtvý klíč ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply