Můj život v sovětské armádě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Můj život v sovětské armádě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Můj život v sovětské armádě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Můj život v sovětské armádě


Kniha Můj život v sovětské armádě jako by měla být potvrzením dávného výroku ruského klasika L. N. Tolstého o tom, že život je nesmyslné zlo…
V kontextu brežněvovských ozbrojených sil nabývají tato slova náhle úplně nového a zničujícího významu. Před čtenářem se doširoka otevírá brána absurdního světa ideologické zaslepenosti, ledové necitelnosti i agresivního, ničím nekorigovaného buranství; světa, který neoplácí podle toho, co si kdo zaslouží, ale podle toho, co na něj v ruské ruletě osudu zbude; samotná předsíň pekla, kde zbývá jediná možnost záchrany – útěk.Kniha v českém jazyce!


Stažení Můj život v sovětské armádě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Můj život v sovětské armádě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Můj život v sovětské armádě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Můj život v sovětské armádě.pdf (EUR-0.00)

  Můj život v sovětské armádě.epub (EUR-0.00)

  Můj život v sovětské armádě.doc (EUR-0.00)

  Můj život v sovětské armádě.txt (EUR-0.00)

  Můj život v sovětské armádě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Můj život v sovětské armádě.PDF – (EUR 0.00);

  Můj život v sovětské armádě.MOBI – (EUR 0.00);

  Můj život v sovětské armádě.EPUB – (EUR 0.00);

  Můj život v sovětské armádě.DOC – (EUR 0.00);

  Můj život v sovětské armádě.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  lucie.8

  12.09.2017

  Tohle je možné snad jedině v Rusku – ten neuvěřitelný bordel, šlendrián a samozřejmě chlast…

  Tsurara

  29.06.2017

  Zaujímavá kniha… je písaná výrazne laickým spôsobom, ale tá neotesanosť tomu dodáva svojský štýl, ktorý sa k Suvorovej výpovedi o zábleskoch zo života v sovietskej armáde hodí. Kniha ako taká pôsobí nanajvýš nekompaktne, keďže jednotlivé "príhody"/spomienky, ktoré tvoria túto knihu, na seba nijak nenadväzujú. Skáče sa v čase, miestach, okolnostiach a pod. Primárne by sa tento kúsok dal rozčleniť na zážitky, ktoré kritizujú/majú upozorniť na nejaké nedostatky armády či systému, a na príhody, ktoré majú zábavný charakter, pričom najväčšiu rolu zohráva ľudský faktor.
  Kniha ponúka pomerne široký záber príbehov. Niektoré nie sú až tak dobré, ale valná časť nimi je. Tú simplicitu knihy snáď ospravedlníte.
  Nenazvala by som to tak úplne pútavým čítaním a už vôbec nie exaktným, vzhľadom k nenávisti autora k bývalému zriadeniu, ktorá z toho srší. Miestami som mala dojem, že sa snaží ponížiť všetko, čo s tým bolo spojené. Na druhú stranu, práve tieto zosmiešňujúce opisy boli tým, čo na tomto kúsku bolo úspešným a čo upútalo pozornosť západného čitateľa, ktorý prechováva/l podobné pocity (alebo predstavy – u mladších ročníkov) k vtedajšiemu zriadeniu, ako sám autor. Možno, že sa dozviete aj zopár zaujímavých vecí, ktoré ste doteraz nevedeli, vyplývajúcich z rôznych príbehov. Za mňa 3,5/5.

  Ewik

  29.10.2015

  Velmi zajímavé čtení. Hodně toho vypovídá i fakt, že autor je v Rusku stále odsouzen k trestu smrti za velezradu kvůli svým knihám.
  Nejvíce jsem se asi "pobavila" u popisu invaze v ´68, kdy si Rusové bílými pruhy označovali své tanky, aby je oddělili od československých, ale v půlce celé té slavné akce jim došla bílá barva a označena zůstala asi jen polovina jejich tanků. Čímž akorát docílili toho, že pálili i po svých vlastních lidech. To bylo vážně ruské. 🙂

  Radůz

  06.10.2013

  Opravdu, v sovětské armádě je snad možné úplně všechno. Na jedné straně drsný přístup k vojákům a na druhé straně zase úsměvné a absurdní situace. Zajímavá je ta část, kde autor popisuje invazi do Československa v roce 1968.

  1Franta2

  13.06.2012

  Suvorov, Solženycin, jen houšt . Já se divím že ty knihy nejsou v čechostánu zakázaný.  TAGS:

  Online Můj život v sovětské armádě ebook, Kniha Můj život v sovětské armádě FB2, Download Můj život v sovětské armádě PDF , Download Můj život v sovětské armádě MOBI, Online Můj život v sovětské armádě kniha, Zdarma Stažení Můj život v sovětské armádě IPhone, Online kniha Můj život v sovětské armádě PDF, Zdarma Můj život v sovětské armádě DJVU, Zdarma Stažení Můj život v sovětské armádě TXT, Stažení Můj život v sovětské armádě RTF, Online Můj život v sovětské armádě FB2 , e-kniha Můj život v sovětské armádě stažení TXT, Zdarma Můj život v sovětské armádě stažení kniha, e-kniha Můj život v sovětské armádě download MOBI, Stažení Můj život v sovětské armádě IPad, Číst Můj život v sovětské armádě MOBI, Číst Můj život v sovětské armádě DOC, Zdarma Můj život v sovětské armádě AWZ, Download e-kniha Můj život v sovětské armádě iPad , Zdarma Můj život v sovětské armádě DJVU, Download Můj život v sovětské armádě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Můj život v sovětské armádě DVD, Číst Můj život v sovětské armádě TXT, Book Můj život v sovětské armádě stažení DJVU, Můj život v sovětské armádě stažení kniha zdarma, Můj život v sovětské armádě stažení kniha pdf zdarma, Můj život v sovětské armádě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Můj život v sovětské armádě pdf zdarma, Můj život v sovětské armádě stažení kniha epub zdarma, Můj život v sovětské armádě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply