Muži z Ringway 1. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muži z Ringway 1. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muži z Ringway 1. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Muži z Ringway 1.


Přestože dnešní Armáda ČR za zrod československého výsadkového vojska považuje oficiálně datum 1. října 1947, kdy byl v Zákupech u České Lípy pod velením majora Oldřicha Taláška vytvořen Pěší prapor 71 „Československých parašutistů“, bojové tradice našich výsadkářů jsou však mnohem starší a bohatší a jejich prehistorie sahá dokonce až k čs. legionářům v Itálii, světovému rekordmanovi v seskoku padákem svéráznému por. Ludvíkovi Pavlovskému a „skokanským věžím“, na kterých v 30. letech demonstrovali v době ohrožení demokratického Československa nacistickým Německem svou odvahu tisíce mladých lidí.
Jména Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše jsou potom nejvýraznějšími symboly československých parašutistů, vycvičených v letech 1941–1945 ve Velké Británii. Poněkud se však zapomíná na významný fakt, že tímto výcvikem na britském letišti Ringway u Manchesteru v letech 2. světové války prošlo v tomto období na 500 československých vojáků!
Jde o řadu zajímavých osobností a osudů, byť nejsou často tak dramatické jako je krvavé období heydrichiády. Historik a zkušený autor literatury faktu touto knihou, která se podrobně věnuje vývoji výcviku, bojového nasazení a osudům řady zajímavých postav, navazuje na jeho předchozí úspěšné tituly „Pátou kartu bere smrt“ a „Příběhy starých battledressů“.
Text je doplněn vedle řady zajímavých fotografií a seznamem všech padlých, popravených a zemřelých parašutistů i dalšími dokumentárními přílohami, včetně přepisu všech radiodepeší vysílačky ANNA, která byla v dubnu a květnu 1945 v době příprav a bojů na pražských barikádách jediným spojením velení českých povstalců se zahraničím.Kniha v českém jazyce!


Stažení Muži z Ringway 1. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muži z Ringway 1. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Muži z Ringway 1. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Muži z Ringway 1..pdf (EUR-0.00)

  Muži z Ringway 1..epub (EUR-0.00)

  Muži z Ringway 1..doc (EUR-0.00)

  Muži z Ringway 1..txt (EUR-0.00)

  Muži z Ringway 1..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Muži z Ringway 1..PDF – (EUR 0.00);

  Muži z Ringway 1..MOBI – (EUR 0.00);

  Muži z Ringway 1..EPUB – (EUR 0.00);

  Muži z Ringway 1..DOC – (EUR 0.00);

  Muži z Ringway 1..TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Válečné, Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Svět křídel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Muži z Ringway 1. ebook, Kniha Muži z Ringway 1. FB2, Download Muži z Ringway 1. PDF , Download Muži z Ringway 1. MOBI, Online Muži z Ringway 1. kniha, Zdarma Stažení Muži z Ringway 1. IPhone, Online kniha Muži z Ringway 1. PDF, Zdarma Muži z Ringway 1. DJVU, Zdarma Stažení Muži z Ringway 1. TXT, Stažení Muži z Ringway 1. RTF, Online Muži z Ringway 1. FB2 , e-kniha Muži z Ringway 1. stažení TXT, Zdarma Muži z Ringway 1. stažení kniha, e-kniha Muži z Ringway 1. download MOBI, Stažení Muži z Ringway 1. IPad, Číst Muži z Ringway 1. MOBI, Číst Muži z Ringway 1. DOC, Zdarma Muži z Ringway 1. AWZ, Download e-kniha Muži z Ringway 1. iPad , Zdarma Muži z Ringway 1. DJVU, Download Muži z Ringway 1. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Muži z Ringway 1. DVD, Číst Muži z Ringway 1. TXT, Book Muži z Ringway 1. stažení DJVU, Muži z Ringway 1. stažení kniha zdarma, Muži z Ringway 1. stažení kniha pdf zdarma, Muži z Ringway 1. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Muži z Ringway 1. pdf zdarma, Muži z Ringway 1. stažení kniha epub zdarma, Muži z Ringway 1. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply