Myslete jako Sherlock Holmes Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Myslete jako Sherlock Holmes Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Myslete jako Sherlock Holmes Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Myslete jako Sherlock Holmes


Co odlišuje Sherlocka Holmese od jeho přítele Dr. Watsona? Co dělá z Holmese tak skvělého detektiva schopného poskládat jednotlivé kousky problému do uceleného obrazu, ačkoli Watsonovi to nedává smysl? A můžeme i my použít Holmesovy metody a zlepšit své myšlení – ani ne k řešení kriminálních případů, ale k vylepšení svého osobního i pracovního života? V této knize naleznete ukázky některých Holmesových případů a díky nim pak odkryjete strategie vedoucí k hlubšímu chápání a bystřejšímu myšlení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Myslete jako Sherlock Holmes zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Myslete jako Sherlock Holmes (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Myslete jako Sherlock Holmes zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Myslete jako Sherlock Holmes.pdf (EUR-0.00)

  Myslete jako Sherlock Holmes.epub (EUR-0.00)

  Myslete jako Sherlock Holmes.doc (EUR-0.00)

  Myslete jako Sherlock Holmes.txt (EUR-0.00)

  Myslete jako Sherlock Holmes.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Myslete jako Sherlock Holmes.PDF – (EUR 0.00);

  Myslete jako Sherlock Holmes.MOBI – (EUR 0.00);

  Myslete jako Sherlock Holmes.EPUB – (EUR 0.00);

  Myslete jako Sherlock Holmes.DOC – (EUR 0.00);

  Myslete jako Sherlock Holmes.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mastermind

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  LucyJec

  08.03.2017

  Podle mého názoru to vůbec nebylo špatné. Kniha se četla jedním dechem a díky úžasným přirovnáním v podobě příběhů Sherlocka Holmese se daly psychologické termíny úžasně zapamatovat a pochopit.
  Pokud jste nadšenec do S.H. určitě oceníte některé méně známé informace o siru A. C. Doylovi, kterých tam rozhodně nebylo málo.

  Márinka

  15.07.2014

  Čekala jsem mnohem více…

  Nicki

  28.02.2014

  Psychologický pohled na Sherlocka Holmese a jeho metody. Myslím, že kniha je spíše vhodnější pro někoho, kdo s podobnou tématikou začíná, protože si vše spojí s nějakou konkrétní, i když fiktivní, situací. Autorka se zmiňuje o vlastních zkušenostech a různých testech, které se daného tématu týkají, což je jistě zajímavé.
  Možná jsem jen čekala víc na základě toho, že to psala doktorka psychologie, ale faktem zůstává, že jsem trochu pozměnila pohled na tuto knižní postavu.

  Firefox4

  04.01.2014

  Sebrané spisy psychologické literatury okořeněné postavou velkého detektiva. Celkem zbytečně, je to stejné, jako když bůček zabalíte do salátu – zdravé ani jedlé to pak stejně není 🙁  TAGS:

  Online Myslete jako Sherlock Holmes ebook, Kniha Myslete jako Sherlock Holmes FB2, Download Myslete jako Sherlock Holmes PDF , Download Myslete jako Sherlock Holmes MOBI, Online Myslete jako Sherlock Holmes kniha, Zdarma Stažení Myslete jako Sherlock Holmes IPhone, Online kniha Myslete jako Sherlock Holmes PDF, Zdarma Myslete jako Sherlock Holmes DJVU, Zdarma Stažení Myslete jako Sherlock Holmes TXT, Stažení Myslete jako Sherlock Holmes RTF, Online Myslete jako Sherlock Holmes FB2 , e-kniha Myslete jako Sherlock Holmes stažení TXT, Zdarma Myslete jako Sherlock Holmes stažení kniha, e-kniha Myslete jako Sherlock Holmes download MOBI, Stažení Myslete jako Sherlock Holmes IPad, Číst Myslete jako Sherlock Holmes MOBI, Číst Myslete jako Sherlock Holmes DOC, Zdarma Myslete jako Sherlock Holmes AWZ, Download e-kniha Myslete jako Sherlock Holmes iPad , Zdarma Myslete jako Sherlock Holmes DJVU, Download Myslete jako Sherlock Holmes e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Myslete jako Sherlock Holmes DVD, Číst Myslete jako Sherlock Holmes TXT, Book Myslete jako Sherlock Holmes stažení DJVU, Myslete jako Sherlock Holmes stažení kniha zdarma, Myslete jako Sherlock Holmes stažení kniha pdf zdarma, Myslete jako Sherlock Holmes pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Myslete jako Sherlock Holmes pdf zdarma, Myslete jako Sherlock Holmes stažení kniha epub zdarma, Myslete jako Sherlock Holmes ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply