Mystik Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mystik Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Mystik Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Mystik


Svět prince Martrise se zhroutil v okamžiku, kdy jeho starší bratr zavraždil otce a zmocnil se trůnu. Na útěku a jen s hrstkou věrných po boku touží teď po pomstě. Zatímco živí se proti němu spikli, využije své rostoucí magické schopnosti k povolání jiných spojenců – mrtvých.
Martris tuší, že ve světě, kde volně pobývají duše zemřelých a ovlivňují osudy živých, se může stát dědicem magické moci své babičky, která byla ve své době nejmocnější kouzelnicí. Taková moc by z Trise mohla udělat Mystika…Kniha v českém jazyce!


Stažení Mystik zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Mystik (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Mystik zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Mystik.pdf (EUR-0.00)

  Mystik.epub (EUR-0.00)

  Mystik.doc (EUR-0.00)

  Mystik.txt (EUR-0.00)

  Mystik.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Mystik.PDF – (EUR 0.00);

  Mystik.MOBI – (EUR 0.00);

  Mystik.EPUB – (EUR 0.00);

  Mystik.DOC – (EUR 0.00);

  Mystik.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Nekromantovy kroniky (1.)

  Originální název:

  The Summoner (2007)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  DavidF

  18.07.2017

  V celku dobrá kniha.Velmi zajíavé prostředí.Logika moc nepokulhává.Pěkně se čte.Pěkně propracované.

  Coatclicue

  15.03.2016

  Zelený drak se nějak nemá k této knize, avšak napsal snad lepší? Ne a ani se nepokusí, knihy pro dospělé nemusí být pořád jenom trapně o tom samém. Strašidelný příběh, který jsem četl je prý v jedné z nejlepších knih pro dospělé, ale byl to příběh takový, o kterém se nedá mluvit jinak než zhnuseně, byl totiž o pedofilovi, kterého využili k oplodnění dívky a pak ho zmlátí a vykastrují. No co je to za horor? A prosím nejlepší kkniha.Bůh ví jestli nemá něco proti autorovi prostě hnus. Tato série je jedna z nejlepších kterou jsem četl a jestli ji považuje za špatnou tak nemá literární cit.

  Zelený_Drak

  18.01.2016

  Tak nebyla to špatná kniha. A nebyla to dobrá kniha. Překladatel vyčerpal všechnu svou představivost, aby The Summoner přeložil jako Mystik. Je to Vyvolávač, ne? Chápu, že Vyvolávač moc nezní, ale třeba Převaděč by podle mě bylo informativnější. Nevím ale, zda je v originále dál používáno summoner nebo mystic (pak by ta volba byla srozumitelná). A po překladateli si to zjevně nikdo nepřečetl, protože chyb je tam jak naseto.

  Postavy jsou totálně černobílé. A děj je předvídatelný takovým tím dračákovým způsobem. Největší problém této knihy je v tom, že ji čtou dospělí. Myslím, že je spíš pro mladší čtenáře. Tak 10 až 14 let? Nebo pro ty, co ještě takových příběhů nepřečetli několik.

  Hvězdička za duchy a za vayash moru. A za nedobrou/nešpatnou knihu celkem.

  V knize vidím velký nevyužitý potenciál. Je tam zajímavé náboženství (podezřele dračákového druhu), zajímavé pojetí upírů a duchové. Ale autorka se ničemu z toho nevěnuje hlouběji a nepouští se do možností, které ta témata nabízejí. Drží se prostě té hlavní nenápadité linky a píše průměrně, takže výsledek je spíš mírně podprůměrný.

  A určitě jsem měla nějaké připomínky k chybám, kdy mi některé části děje nepřipadaly dost obhájené, ale nepoznamenala jsem si to a už jsem úspěšně zapomněla o co šlo.

  — SPOILER —
  Kromě toho, jak jsou postavy černobílé, je to také párovací klasika. Princ a princezna se do sebe zamilují. I když má princezna zrovna na výběr z několika chlapů v družině, kteří by se jí mohli zamlouvat, stejně si vybere prince (jen šťastně až na věky je zatím v nedohlednu). A když to mezi nějakými postavami zajiskří, zamilování je jisté. Nikdo neřekne: "No, já nevím. On/ona se mi ve skutečnosti nelíbí." Nebo ne tak, aby tomu čtenář věřil. Není to vyloženě špatně, ale přispívá to k celkové předvídatelnosti.

  Niraj

  11.12.2014

  Taková nevyvážená kvalita – místy napínavý strhující fantasy příběh a pak najednou tak naivní dialogy nebo myšlenky … Občas mi to silně připomínalo knihu První čarodějovo pravidlo, kterou jsem zcela zavrhnul, protože to se nedalo. Hodně určitě dělá překlad, který, si myslím, mohl být lepší, v češtině uhlazenější.
  Uvidíme jak pokračování.

  ilunnar

  11.12.2013

  Klasické fantasy. Skoro ani není co dodat. Jen že je kniha dobře nepsaná, od nikoho nic zjevně nekopíruje, pár nových nápadů. Stručně řečeno potěší a neurazí.

  Miss Utahraptor

  13.01.2013

  "Důvěřuj instinktům… Až nadejde čas, budeš přesně vědět, co dělat. … Až budeš tak vyděšený, že nic jiného nedokážeš."

  Po prvním otevření jsem to otipla jako tuctovou nic-moc knížku. A vlastně ani teď nevím, jestli mi stála za víc jak týdenní přelouskávání….
  V první řadě bych pochválila pěknou obálku a absenci koncovky -ová u příjmení autorky. Líbil se mi svět s duchy, osoba Mystika, vedlejší hrdinové (i když by mohli být trochu míň černobílí)… Autorce samotné bych vytkla snad jen snadnou odhadnutelnost děje, nijak rychlý rozjezd a málo mrtvých na straně “dobra”. 😉
  A teď k tomu, co je, nebo by mohlo být, způsobeno prací překladatele, popřípadě chybami tisku. Pochválila bych nářečí v hospodě a přepis jména Mikhail na lépe vypadající Michail. Na jisté stránce mě praštilo do očí příšerné “slovo” nenenávidí, jinde jsem narazila na “pivo jako ochranu proti chladu v ruce” a “v hnědé oděné cizince” bych také žádné problémy nedělala. Dále by mě zajímalo, zda je česká slovní zásoba tak chudá, abych dva řádky po zmínění Děvky- aspektu Bohyně- musela nají to samé slovo, tentokrát jako nadávku. (Znám minimálně sedm, stejně šťavnatých synonym…) ;D
  70% a to zavírám všechny oči, co mám, protože je to první díl série.

  lanusinka

  31.10.2012

  Takové klasické "družina někam jde a zachrání svět," ale nenudila jsem se při tom a charaktery byly vcelku zábavné. Asi si to do ruky znovu nevezmu, ale nijak zvlášť nelituju času, který jsem tomu věnovala..

  vranystepan

  17.01.2011odpad!

  Co na to říci? Poměrně dost stránek utrpení, kostrbatého překladu a především ‘tuctového’ rázu celé zápletky. Nejspíš to nejhorší, co jsem kdy četl. Nedokážu si představit, co se děje v pokračování této knihy.  TAGS:

  Online Mystik ebook, Kniha Mystik FB2, Download Mystik PDF , Download Mystik MOBI, Online Mystik kniha, Zdarma Stažení Mystik IPhone, Online kniha Mystik PDF, Zdarma Mystik DJVU, Zdarma Stažení Mystik TXT, Stažení Mystik RTF, Online Mystik FB2 , e-kniha Mystik stažení TXT, Zdarma Mystik stažení kniha, e-kniha Mystik download MOBI, Stažení Mystik IPad, Číst Mystik MOBI, Číst Mystik DOC, Zdarma Mystik AWZ, Download e-kniha Mystik iPad , Zdarma Mystik DJVU, Download Mystik e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Mystik DVD, Číst Mystik TXT, Book Mystik stažení DJVU, Mystik stažení kniha zdarma, Mystik stažení kniha pdf zdarma, Mystik pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Mystik pdf zdarma, Mystik stažení kniha epub zdarma, Mystik ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply