Na konec světa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Na konec světa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Na konec světa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Na konec světa


Vrstevnatý příběh helsinského studenta Lennarta Falka, který hledá štěstí jako úředník v dalekých končinách sibiřské Nachodky, se odehrává na počátku 70. let 19. století.
Ani zde, „na konci světa“, se však mladému Finovi nedaří uniknout rozporuplnostem života a nejistotám osudu. Ba právě naopak, neboť snaha o porozumění zdejší rozmanité a pestré společnosti, žijící v drsných a nelítostných podmínkách, od něj vyžaduje veškeré síly. Situace se ještě zkomplikuje, když se zaplete se dvěma ženami, Alexandrou Petrovovou a její dcerou Věrou, a současně se mu naskytne příležitost podílet se na utajovaném plánu na dolování uhlí, přičemž mu kdosi podle všeho usiluje o život. Zmatený Lennart se snaží zjistit pravdu a probírá všechny možnosti: Kdo po něm hodil cihlu? Jedna z oněch dvou žen? Nebo se ho ze světa snaží sprovodit žárlivý Viktor Petrov? Nebo to snad byli otec Spiros a Číňan, kteří si zisk z těžby chtěli rozdělit jen mezi sebou? Co toto Lennartovo dobrodružství vypovídá o skrytých zákoutích jeho duše, potažmo o nás samých?Kniha v českém jazyce!


Stažení Na konec světa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Na konec světa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Na konec světa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Na konec světa.pdf (EUR-0.00)

  Na konec světa.epub (EUR-0.00)

  Na konec světa.doc (EUR-0.00)

  Na konec světa.txt (EUR-0.00)

  Na konec světa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Na konec světa.PDF – (EUR 0.00);

  Na konec světa.MOBI – (EUR 0.00);

  Na konec světa.EPUB – (EUR 0.00);

  Na konec světa.DOC – (EUR 0.00);

  Na konec světa.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Maan ääreen

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Dybbuk
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  ladyfromskye

  20.08.2015

  Geniální! Podle mě tady nejde tolik o příběh a jeho vyznění, jako o formu. Totiž, u Zahradníka pana Darwina jsem poznamenala, že se mi líbí, jak autorka přiblížila čtenáři tak náročnou literární formu, jakou psali své knihy James Joyce nebo Marcel Proust. Tady mám pocit, že autorka jednoduše přiblížila jinou náročnou formu: vícevrstevnatý text. Opět nemůžu jinak, než tleskat, a dodat, že pokud by se někdy stala ta pohroma, a já učila, před opravdu náročnými texty tohoto typu bych dala žákům/studentům přečíst úryvky z této knihy.

  bondula

  10.02.2015

  Lennart Falk mal teóriu o tom, že spomienky sú príbehy, ktoré rozprávame sami sebe. Neviem si pomôcť, no presne toto pre mňa charakterizuje celú knižku. Roztečené útržky spomienok, hľadanie samého seba, hľadanie vlastného vraha. Cudzie spomienky pre mňa nikdy nebudú mať takú hodnotu, ako pre toho, koho sú.
  Nevadila mi časová nespojitosť a skoky v deji, nevadilo mi, že tam bolo primálo tej Sibíre a 19.teho storočia, ani že som tam nenašiel nič, čo som podľa informácií z anotácie očakával. Vadilo mi, že som Na konci sveta nenašiel vôbec nič. Bol to text. Miestami vcelku príjemný, určite nie nudný, no stále iba text. Proste písmenká. Nič viac. Možno som však bol len málo všímavý, nemôžem vylúčiť…  TAGS:

  Online Na konec světa ebook, Kniha Na konec světa FB2, Download Na konec světa PDF , Download Na konec světa MOBI, Online Na konec světa kniha, Zdarma Stažení Na konec světa IPhone, Online kniha Na konec světa PDF, Zdarma Na konec světa DJVU, Zdarma Stažení Na konec světa TXT, Stažení Na konec světa RTF, Online Na konec světa FB2 , e-kniha Na konec světa stažení TXT, Zdarma Na konec světa stažení kniha, e-kniha Na konec světa download MOBI, Stažení Na konec světa IPad, Číst Na konec světa MOBI, Číst Na konec světa DOC, Zdarma Na konec světa AWZ, Download e-kniha Na konec světa iPad , Zdarma Na konec světa DJVU, Download Na konec světa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Na konec světa DVD, Číst Na konec světa TXT, Book Na konec světa stažení DJVU, Na konec světa stažení kniha zdarma, Na konec světa stažení kniha pdf zdarma, Na konec světa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Na konec světa pdf zdarma, Na konec světa stažení kniha epub zdarma, Na konec světa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply