Najít Sky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Najít Sky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Najít Sky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Najít Sky


Patnáctiletá Sky Brightová je na první pohled typická Angličanka, která se právě spolu s nevlastními rodiči přestěhovala do Colorada. Wrikenridge zase vypadá jako typický americký zapadákov, kde místní zběsile fandí svým sportovním týmům a střední školu ovládají roztleskávačky. Zed Benedict je pro každého problémový floutek, který hřeší na svůj vzhled a talent. Jenže první dojem může klamat.
Sky si jako malá prožila peklo a brzy odhalí, že Zed má tajemství, které dělá ze sněhem zapadaného Wrikenrigde zatraceně horké a nebezpečné místo. A to i tehdy, když v sobě objevíte netušené mimosmyslové schopnosti. A tak se Sky ocitá nejen ve víru první lásky, ale především uprostřed střetu dvou mocných klanů, z nichž jeden se neštítí únosů, vražd ani ovládání cizích myslí…
Sky a Zed budou muset sáhnout až na dno svých sil, pokud chtějí přežít, dodělat střední školu a aspoň trochu ošidit ruletu v padouchově hotelu v Las Vegas!Kniha v českém jazyce!


Stažení Najít Sky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Najít Sky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Najít Sky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Najít Sky.pdf (EUR-0.00)

  Najít Sky.epub (EUR-0.00)

  Najít Sky.doc (EUR-0.00)

  Najít Sky.txt (EUR-0.00)

  Najít Sky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Najít Sky.PDF – (EUR 0.00);

  Najít Sky.MOBI – (EUR 0.00);

  Najít Sky.EPUB – (EUR 0.00);

  Najít Sky.DOC – (EUR 0.00);

  Najít Sky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Benedict (1.)

  Originální název:

  Finding Sky (2010)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (62)

  Přidat komentář

  Shaki

  04. ledna

  Knížku jsem přečetla, i když nejsem cílová skupina. Podle mě je to pěkně napsaný příběh a hlavní postavy jsou vkusně vykresleny. Zmatená Sky a rozhodný Zed. Celý příběh byl o nich, i když bych uvítala i víc rozvinutí charakterových vlastností jejich přátel a rodiny, které kolem nich tak trošku proplouvali.
  Z toho důvodu dávám jen čtyři hvězdičky. Přesto knížku, nejen mládeži, doporučuji. Rozhodně je škoda, že další díly nevyšly.

  Kaleigh

  31.12.2017

  Taková variace na Stmívání, holka s nízkým sebevědomím a kluk lamač dívčích srdcí, který s žádnou místní holkou nechodí a bác, ti dva jsou si souzeni. Takže asi tak. Dávám průměrné hodnocení, i když se to vážně nečetlo špatně, něco tomu chybělo.

  šneki

  27.12.2017

  Po druhém přečtení strhávám na 4*, což je ještě stále trochu lepší, než se mi to zdálo právě při tomto druhém čtení. Co se mi na Najít Sky líbilo nejvíce, bylo prostředí hor v zimě, jinak samotný příběh rozhodně není tak strhující, jak se mi zdál před x lety.

  Agarika

  20.11.2017

  Škoda, že nevyly další díly. Jo, děj sice dlouho byl takový… o ničem, ale přesto se mi kniha líbila. Byla dobře napsaná a ten nápad byl velice originální.

  dragonkarol

  16.10.2017

  doufám, že někdo přeloží ostatní díly

  Sabishej

  20.08.2017

  Moc Krásná knížka. 🙂
  Malinko mi to připomínalo Stmívání – ale to je pouhý odhad. Všechny postavy jsem si zamilovala a některé scény byly úžasné.
  Škoda, že další díly už nejspíš v CZ nevyjdou. 🙁 Přesto moc doporučuji 😀

  domino1701

  20.08.2017

  Velice dobré! 🙂 Líbil se mi originální nápad se Savanty a jejich schopnostmi :).

  Leena

  13.07.2017

  Příběh byl vcelku zajímavý, překlad a chyby pominu, dávám 4:-)

  nadenka13

  12.06.2017

  snad někdo přeloží další díly

  nadenka13

  12.06.2017

  nádherná kniha doporučuji skvělá zápletka

  maxihrosik

  10.04.2017

  Knížka se, podle mne, nedá spravedlivě ohodnotit, je úplně znehodnocená neuvěřitelně bídným překladem a gramatikou. Škoda.

  Tofinka

  26.03.2017

  Super knížka, zajímavé téma příběhu…
  Téma knížky mě velice zaujalo a příjemně překvapilo. Ještě jsem se s takovým tématem (telepatie, schopnost vidět auru… – schopnosti savantů) v knize nesetkala, a tak pro mě bylo o to zajímavější…
  Postavy mi byly sympatické snad všechny…
  Rozhodovala jsem se, jestli dát knize 4* nebo 5*. Nakonec jsem se rozhodla pro kompromis… 4,5*, ale protože takové hodnocení dát nejde, tak dávám 5*, samozřejmě :D….

  soltera

  26.03.2017

  Mala som to šťastie, že som prečítala 5 dielov série Benedicts. Je to úžasná fantasy séria. Autorka opisuje natoľko autenticky mentálne schopnosti Savantov, ich pocity a predstavy pri mentálnej práci, že človeka napadne, že musí byť jednou z nich. Páčila sa mi neskutočná obetavosť celého klanu ľudí, ktorí mali nepredstaviteľné mentálne schopnosti, pomocou ktorých mohli zabraňovať zneužitiu rovnakých schopností k páchaniu zla. Samozrejme všetci z klanu Benedictových sú sami o sebe úžasní a napriek svojim schopnostiam preferujú nenápadnosť, dobro, obetavosť, spriaznenosť, lásku a vľúdnosť, ktorých je v dnešnom svete tak zúfalo málo.Páčilo sa mi, že hoci v každom diele bola hlboká láska spriaznených duší dokázala to autorka popísať s vášňou a napätím aj bez lacných erotických fantázií.
  Nechápem, ako je možné vydať prvý diel takejto svetovo uznávanej série a ostatné diely už nevydať.
  Čo sa týka prekladu je to skutočná hanba, lebo som čítala amatérske preklady, ktoré sú na oveľa profesionálnejšej úrovni.
  Táto séria podľa mňa nepatrí do kategórie Pre deti a mládež ani medzi Dievčenské romány.

  knihomol103

  24.03.2017

  Kniha byla úžasná, doufám v pokračování s hromadou OK.

  vterinka

  23.01.2017

  Příběh není špatný, ale začátek mě moc nenadchl, takže mi kniha ležela půl roku netknutě v poličce. Nejvíc mi vadily odpovědi "ok", jak kdyby neexistovalo jiné slovo souhlasu. Moc velké napětí ani zápletka tam nebyla. Řekla bych, že je to spíše čtení pro teenagery.

  Ailee

  25.09.2016

  Kniha byla určitě zajímavá. Četla se plynule a děj příjemně ubíhal, aniž by byl přeplácaný klišé, a romantické scény příjemně střídly ty akční. Nedoporučuji číst, těm, kteří jsou alergičtí na chyby a překlepy, protože těch jsem si všimla i já, a to je většinou nevnímám. Mrzí mě, že u nás nevyšly další díly. Určitě bych sérii dočetla. Děj naštěstí končí uzavřeně, takže absence pokračování není nikterak rvoucí.

  Elis2

  22.08.2016

  Není to vyloženě špatná kniha, ale na druhou stranu není nijak zvlášť originální ani zajímavá.

  K.Lara

  11.08.2016

  Nikdy mě nenapadlo, že mě budou dvě písmena tak iritovat. Vážně. Vždyť tam není stránka, na který by nebylo OK. A na některých to je i víckrát!!! Bohové! Spaste mě. Už to slovo (jestli to vůbec slovo je) nikdy nepoužiji. Ale kniha byla čtivá 🙂

  anibeni

  10.08.2016

  Kniha se mi líbila… Sice měl překlad plno zbytečných chyb, ale dalo se přes to přenést a děj si užívat..

  verulik196

  10.08.2016

  Super kniha. Určitě se najdou lepší, ale špatná rozhodně nebyla. Takové pohodové čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet. Začátek byl trochu zdlouhavější, ale pak jsem se začetla a za dva dny jsem to měla dočtené.
  Jen mi to trochu připomínalo Twilight ságu, Saul mi hrozně připomínal Carlisla.
  Ale celkově musím říct, že se mi ta kniha líbila.

  RockGirl6

  01.07.2016

  Fantastická knížka, naprosto nepředvídatelná. Děkuji mojí nejlepší kamarádce ta to, že mi ji doporučila, protože tahle kniha rozhodně patří do mích TOP 10. A já ji všem také doporučuji.

  Jass

  24.06.2016

  Hodnotit tuhle knihu pro mě není zrovna lehké, hlavně proto, že se mi vážně líbila. Četla se úplně sama – doporučuji jako oddechové čtení, za jeden večer jsem měla dočteno. Zároveň se ale v knize vyskytovalo dost nedokonalostí, už třeba jenom postava Zeda prošla dost prapodivným vývojem. A taky nechápu, jak by jeden člověk mohl být dobrý v tolika věcech – chápu, že to souvisí s tím savanstvím, ale stejně… Každopádně, byl Zed super, zato Sky mi dost lezla na nervy. Na jednu stranu chápu, že mu nechtěla věřit, ale stejně mě to rozčilovalo… I když musím říct, že ani ona neměla na Sally se Simonem, byly to dobří rodiče, ale dát někomu zaracha, protože se ho někdo pokusil zabít (a spousta dalších podobných případů…)?
  Překladatelka by zasloužil cihlou do hlavy, snad by se jí tam pak trochu rozsvítilo, některé věty nedávaly smysl, protože byly příliš doslovně přeložené, dost z nich jsem si musela přečíst třikrát, abych pochopila o co tam jde.
  Ale stejně se mi to prostě hrozně líbilo, nápad byl skvělý a tahle autorka patří mezi mé oblíbené – škoda, že toho není přeloženého víc 🙁

  CrazyDuck15

  17.06.2016

  Nelze jinak, než si knihu zamilovat.
  Děj je příjemný, čtivý, posunuje se rychle a není v něm nouze ani o humor či napětí. Již po přečtení prvních dvou kapitol mi bylo jasné, že se zařadí hodně vysoko v mém TOP 10 žebříčku.
  Celá věc se Savanty, Skyinou minulostí a nadpřirozeně mocnými padouchy mě neskutečně rychle vtáhla do děje, že si ani nedokážete představit, jak nerada jsem otáčela poslední stranu.
  Co bylo drobnou, ale ve výsledku celkem zanedbatelnou nepříjemností, byly chyby v překladu, ale to není autorčina vina.
  Byla jsem nehorázně zklamána po zjištění, že u nás ještě nevyšly ostatní knihy z trilogie a tak jsem neváhala napsat samotné autorce. Navíc už se chystám poslat dopis i nakladatelství Brána – snad mi to k něčemu bude.
  Knihu jednoduše miluji. Škoda, že nemohu žít v Benedictovic světě.

  kirjava

  05.04.2016

  Kniha se mi vcelku zamlouvala – až na ty zmíněné chyby a kvalitu překladu. Začíná sice jako Stmívání (až jsem se lekla), ale dál je to fajn. Co na ní oceňuji jsou dvě hlavní věci – humor (místy je až nečekaně vtipná, jen nevím, jestli záměrně) a fakt že žádný z hrdinů není upír, vlkodlak, víla anebo cokoliv podobného nadpřirozeného, ale jsou to lidé, i když "nadaní".
  V 37 nepatřím mezi cílovou skupinu, ale myslím, že mezi knížkami na dobrou noc bude mít své místo. Docela by mě zajímalo, jak je to dál, ale anglicky nemluvím ani nečtu, takže – smůla.

  Njzy

  28.01.2016

  Naprosto děsní kniha pro malé naivní devítileté dívenky. Ani jsem ji nedočetla vážně se to nedá vydržet!

  Terinka14

  26.01.2016

  Podle mého názoru dobrá kniha. Není to nic světoborného, ale jako oddechovka od některých knih, nad kterými člověk musí velmi přemýšlet, je to úžasné. Atmosféra mě do sebe vtáhla a nechala jsem se unášet pohodovostí Zedovi rodiny. Doporučuji.

  Eloorka

  13.01.2016

  Kniha se mi moc líbila. Měla pomalejší rozjezd, ale pak jsem se do toho tak začetla, že se stala dvoudenní záležitostí 🙂 Doporučuji 🙂 !

  Krisseliss

  12.11.2015

  Příběh byl fajn, ale ze začátku jsem se do ní nemohla začíst. Co mi vadilo nejvíce, byly chyby – jak už bylo zmíněno.

  PetraBery

  08.11.2015

  A mě se to líbilo, ano, je to čtení spíše pro dívky, ale i tak mě to bavilo. Sky mi byla moc sympatická, odkrývání jejích schopností i to jak čelila své "jinakosti" bylo popsáno dobře. Co mi hodně vadilo byly gramatické chyby, za které nemůže autorka. Příběh jako takový je příjemná oddechovka, naštěstí celkem ukončená, protože další díly asi u nás vydány nebudou… Škoda.

  Katee

  29.10.2015

  Samotný příběh byl pěkný a zajímavý, rozhodně se četl skvěle 🙂 Ale mám k této knize jednu velikou výhradu, a to jsou chyby. Nebylo snad jediné stránky, kde by nechyběly nebo nepřebývaly čárky ve větách, primitivní slova jako "mi" místo "my" jsou zde úplně normální. Vážně nepochopím, jak se může něco takového vydat. Někdy byl taky znát nedomyšlený překlad z angličtiny do češtiny – různé výrazy a spojení, která by běžný Čech nepoužil. A nakonec mi vadilo neskutečně časté používání OK, které se vyskytovalo snad v každém rozhovoru. Nemám ráda zkratky v knížkách a už vůbec ne tak moc používané.
  Takže nápad dobrý, ale z jazykového hlediska totální propadák. A to u knih celkem vadí, že 🙂
  TAGS:

  Online Najít Sky ebook, Kniha Najít Sky FB2, Download Najít Sky PDF , Download Najít Sky MOBI, Online Najít Sky kniha, Zdarma Stažení Najít Sky IPhone, Online kniha Najít Sky PDF, Zdarma Najít Sky DJVU, Zdarma Stažení Najít Sky TXT, Stažení Najít Sky RTF, Online Najít Sky FB2 , e-kniha Najít Sky stažení TXT, Zdarma Najít Sky stažení kniha, e-kniha Najít Sky download MOBI, Stažení Najít Sky IPad, Číst Najít Sky MOBI, Číst Najít Sky DOC, Zdarma Najít Sky AWZ, Download e-kniha Najít Sky iPad , Zdarma Najít Sky DJVU, Download Najít Sky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Najít Sky DVD, Číst Najít Sky TXT, Book Najít Sky stažení DJVU, Najít Sky stažení kniha zdarma, Najít Sky stažení kniha pdf zdarma, Najít Sky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Najít Sky pdf zdarma, Najít Sky stažení kniha epub zdarma, Najít Sky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply