Námořní astronavigace Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Námořní astronavigace Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Námořní astronavigace Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Námořní astronavigace


Žádný „profesionál“ si ani v dnešní, technicky vyspělé době nedovolí podceňovat moře, nebezpečí na moři, různé nevysvětlitelné jevy při plavbách a i různé vlastní pocity, které se Vám po létech služby jako by snažily něco naznačit. V oděsské námořní akademii nás učili, že když nemáme jistotu, tak vždy se máme považovat za ohrožené a dle toho jednat.
To znamená, že i když na lodi máme GPS, vždy určovat polohu ještě jinými nezávislými způsoby – jak terestrickými, tak i astronomickými. Slunce, hvězdy – ty nikdy v historii nezklamaly a nezklamou. Nebezpečí z moře hrozí vždy – a nezáleží na tom, jestli plujete na letadlové lodi, křižníku, obchodní lodi a nebo na jachtě, která má ponor třeba pouze jeden metr.
Může se stát cokoliv. Může se poškodit GPS, i když třeba máme ještě jednu náhradní, a to z jakýchkoliv nepředvídatelných příčin. Může se poškodit radar. Může se poškodit propojení GPS a radaru. Nám se jednou stalo při vyplouvání z přístavu Rijeka v noci, že z ničeho nic přestal pracovat gyrokompas. Ihned se změnilo zobrazení na radaru. Než se člověk zorientoval, mohlo dojít ke katastrofě, protože se měl měnit kurs. Tady pomohlo ihned vyběhnout na horní palubu a určit polohu podle náměrů z magnetického kompasu. Tím chci říci, že i v dnešní době je nutné znát klasické způsoby navigace a astronavigace. A co je důležité – mít vše „zažité“. Tedy je nutné mít na lodi (jachtě) sextant, chronometr, stopky, Nautical Almanac a námořní tabulky. Doporučuji mít nějaké univerzální – jako třeba Norie’s Nautical Tables. kpt. Ing. Jiří KonárKniha v českém jazyce!


Stažení Námořní astronavigace zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Námořní astronavigace (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Námořní astronavigace zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Námořní astronavigace.pdf (EUR-0.00)

  Námořní astronavigace.epub (EUR-0.00)

  Námořní astronavigace.doc (EUR-0.00)

  Námořní astronavigace.txt (EUR-0.00)

  Námořní astronavigace.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Námořní astronavigace.PDF – (EUR 0.00);

  Námořní astronavigace.MOBI – (EUR 0.00);

  Námořní astronavigace.EPUB – (EUR 0.00);

  Námořní astronavigace.DOC – (EUR 0.00);

  Námořní astronavigace.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Námořní astronavigace ebook, Kniha Námořní astronavigace FB2, Download Námořní astronavigace PDF , Download Námořní astronavigace MOBI, Online Námořní astronavigace kniha, Zdarma Stažení Námořní astronavigace IPhone, Online kniha Námořní astronavigace PDF, Zdarma Námořní astronavigace DJVU, Zdarma Stažení Námořní astronavigace TXT, Stažení Námořní astronavigace RTF, Online Námořní astronavigace FB2 , e-kniha Námořní astronavigace stažení TXT, Zdarma Námořní astronavigace stažení kniha, e-kniha Námořní astronavigace download MOBI, Stažení Námořní astronavigace IPad, Číst Námořní astronavigace MOBI, Číst Námořní astronavigace DOC, Zdarma Námořní astronavigace AWZ, Download e-kniha Námořní astronavigace iPad , Zdarma Námořní astronavigace DJVU, Download Námořní astronavigace e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Námořní astronavigace DVD, Číst Námořní astronavigace TXT, Book Námořní astronavigace stažení DJVU, Námořní astronavigace stažení kniha zdarma, Námořní astronavigace stažení kniha pdf zdarma, Námořní astronavigace pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Námořní astronavigace pdf zdarma, Námořní astronavigace stažení kniha epub zdarma, Námořní astronavigace ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply