Napalmové sny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Napalmové sny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Napalmové sny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Napalmové sny


Působivý román o odvaze, hrdinství a nezlomných poutech ukovaných ve vřavě bitvy – od veterána zvláštních jednotek Johna F. Mullinse, který píše s autoritou a přesvědčením, které může mít jen ten, který tam byl.

Kapitán Zelených baretů Finn McCulloden a jeho vojáci mají velmi špatný den – i podle děsivých norem Vietnamu. Byli právě vysazeni do mlýnku na maso s rozkazy posílit tábor zvláštních jednotek na hranici, který pravděpodobně bude obsazen severními Vietnamci. Při početní převaze dvacet ku jednomu, sužován zradou zevnitř a zatížen nekompetentním velením svého zástupce McCulloden ví, že vypukne peklo.

Během jednoho krutého dne a noci McCulloden a jeho muži bojují po boku svých montagnardských spojenců v řádné bitvě plné krve proti neochvějnému nepříteli, který stále přichází. Zelené barety to nemohou ani vzdát, ani ustoupit a všichni se stanou hrdiny v pravém slova smyslu. Ale jeden mimořádný voják vynikne nade všemi v činu krajní statečnosti.

John F. Mullins nastoupil do americké armády v roce 1960 a sloužil ve třech turnusech ve Vietnamu u zvláštních jednotek, původně jako zdravotník a potom jako výkonný důstojník týmu „A“ a velící důstojník, a když dostal pověření v roce 1964, jako agent SOG. Když odešel do penze, pracoval jako „nájemný voják“ a prováděl bezpečnostní a protiteroristické operace na takových ožehavých místech jako Bogota, Columbia, Beirut a Belfast. Žije v Oklahomě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Napalmové sny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Napalmové sny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Napalmové sny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Napalmové sny.pdf (EUR-0.00)

  Napalmové sny.epub (EUR-0.00)

  Napalmové sny.doc (EUR-0.00)

  Napalmové sny.txt (EUR-0.00)

  Napalmové sny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Napalmové sny.PDF – (EUR 0.00);

  Napalmové sny.MOBI – (EUR 0.00);

  Napalmové sny.EPUB – (EUR 0.00);

  Napalmové sny.DOC – (EUR 0.00);

  Napalmové sny.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Chrabří bojovníci (1.)

  Originální název:

  Napalm Dreams (2004)

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  ThomasRuhe

  19.11.2015

  Kniha popisující jednu bojovou akci z Vietnamu. Sám Mullins aktivně sloužil ve Vietnamu, ale zažít válku na vlastní kůži a hodit to pak na papír to jsou dvě rozdílné věci.Po celou dobu to byl popis historických faktů, to bylo fajn, ale já jsem očekával, že na mě vytryskne spousta emocí, které vojáci zažívali,ale to Mullins nedokázal.Po přečtení jsem si řekl: jo jasně byla to hrůza, děsuplná akce plná strachu, ale tohle jsem si musel sám domyslet.Mullins to tam prostě nedokázal dostat, byl to spíše encyklopedický popis událostí.Tím nechci říct, že je to špatné, ale od bývalého vojáka jsem čekal více.  TAGS:

  Online Napalmové sny ebook, Kniha Napalmové sny FB2, Download Napalmové sny PDF , Download Napalmové sny MOBI, Online Napalmové sny kniha, Zdarma Stažení Napalmové sny IPhone, Online kniha Napalmové sny PDF, Zdarma Napalmové sny DJVU, Zdarma Stažení Napalmové sny TXT, Stažení Napalmové sny RTF, Online Napalmové sny FB2 , e-kniha Napalmové sny stažení TXT, Zdarma Napalmové sny stažení kniha, e-kniha Napalmové sny download MOBI, Stažení Napalmové sny IPad, Číst Napalmové sny MOBI, Číst Napalmové sny DOC, Zdarma Napalmové sny AWZ, Download e-kniha Napalmové sny iPad , Zdarma Napalmové sny DJVU, Download Napalmové sny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Napalmové sny DVD, Číst Napalmové sny TXT, Book Napalmové sny stažení DJVU, Napalmové sny stažení kniha zdarma, Napalmové sny stažení kniha pdf zdarma, Napalmové sny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Napalmové sny pdf zdarma, Napalmové sny stažení kniha epub zdarma, Napalmové sny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply