Návrat krále Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat krále Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat krále Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat krále


Tato třetí a poslední část, Pána prstenů, bude vyprávět o střetnutí Gandalfovy a Sauronovy strategie až po konečnou katastrofu a konec Velké tmy. Síly dobra a zla se utkávají v rozhodující bitvě. Statečný hobit Frodo, jemuž byl svěřen kouzelný Prsten, a všichni jeho přátelé bojující na straně dobra se zúčastní obrovské Války o Prsten. Bude mít více síly Sauron, nebo Gandalf? Jak skončí Velká tma? A skončí vůbec? Ocitne se překrásná Středozemě se všemi svými trpaslíky, elfy, hobity, enty a dalšími pozoruhodnými bytostmi v područí temných sil Mordoru – nebo se skutečně navrátí spravedlivý král a usedne na trůn svých předků?

Dotisk druhého vydáníKniha v českém jazyce!


Stažení Návrat krále zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat krále (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat krále zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat krále.pdf (EUR-0.00)

  Návrat krále.epub (EUR-0.00)

  Návrat krále.doc (EUR-0.00)

  Návrat krále.txt (EUR-0.00)

  Návrat krále.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat krále.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat krále.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat krále.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat krále.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat krále.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Pán prstenů (3.)

  Originální název:

  The Return of the King (1955)

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (224)

  Přidat komentář

  MirijamFrankl

  předevčírem

  Návrat krále jistě předčil své předchůdce. Děj byl svižný a přiměřeně rychle utíkal, postavy hlubší. Příběh celkově měl temnější atmosféru. Jenom konec mi přišel moc rozvleklý a jsem ráda, že se ve filmu neobjevil.

  Raylo

  25. ledna

  Epické a napínavé zakončení trilogie Pán prstenů, které celý příběh uzavírá se vší parádou a přesně tak, jak si to díky předchozím knihám zaslouží.

  LadyValeria

  11. ledna

  Pátá a šestá kniha společně tvoří poslední, tedy třetí, knihu uzavírající sérii Pána prstenů. Napínavé vyvrcholení celého díla protkávají příběhy fascinujících dobrodružství jednotlivých postav ve víru ohromných změn, které ve Středozemi jejich putováni vyvolalo.

  Osobně se obdivuji představivosti autora, jeho schopnosti umně vetkat postavy, s nimiž se čtenář snadno sžije, do poutavého děje, zaímco zároveň nenuceně nechává vyplouvat na povrch tajuplné náznaky, které pozorné zvídavé čtenáře nutí přemýšlet o minulosti, hrdinech a legendách celého tohoto fiktivního světa.

  Knihu doporučuji po přečtení předcházejících dvou knih každému. Zahoďte případné předsudky, dejte jí šanci a uvidíte. Třeba Vás překvapí.

  dulidu

  07. ledna

  Přečetla jsem konečně celou trilogii a musím uznat, že tak propracovaný, napínavý a poetický příběh jsem snad ještě nečetla. A vyžaduje soustředění, protože rušivé elementy mě hrozně vytáčely 🙂 Aspoň k něčemu byla viróza dobrá… A to jsem Hobita začínala číst několikrát, až nyní jsem vytrvala a jsem moc ráda.

  Mathrael

  31.12.2017

  Krásná kniha. Obecně celá trilogie byla fantastická, je neuvěřitelné, že i stále teď Tolkienovy knihy uvádějí rytmus fantasy žánru.

  Chesterton

  30.12.2017

  S Paní překladatelkou souhlasím !! Víc v diskuzi:))

  Monroe1991

  29.12.2017

  Jak řekl Gandalf: "Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán".

  "Bože" (nebo snad "Eru"?), děkuji, že Tolkien věnoval svůj čas tomuto dílu. Miloval jsem filmy, po přečtení miluji knihy a nevycházím z úžasu nad rozsáhlostí a propracovaností každého detailu Středozemě. … Sem se určitě ještě vrátím.

  Klobouk dolů i před Paní překladatelkou 🙂

  Radous

  27.12.2017

  Co se týče trilogie Pána prstenů, není to můj první turnus. Všechny tři knihy jsem četl, již (byť jen kousek) před jejich filmovou adaptací. A to už je pěkná řádka let. Stalo se u mně takovou skoro zvyklostí je během Vánoc zhlédnout.,
  No, tentokrát jsem si řekl, že to udělám jinak – že si je opět přečtu. Jelikož to mám už po té době dost nakoukáno, alespoň mohu zhodnotit, nakolik moc jsou filmy věrné předloze.
  A člověk opravdu na novinky narazí. Zprvu jsem uvažoval o tom, že se budu věnovat rozdílům u každého dílu/filmu zvlášť a že se je pokusím i jmenovat. Nicméně – zpětně se mi to jeví jako dost těžký úkol vzhledem k rozsáhlosti díla, a tak zmíním jen pár obecných postřehů.
  Teď po přečtení všech tří knih bych řekl, že film popisuje ta ¾ celého příběhu, přičemž se odchyluje více méně v tom, že některé pasáže zcela vypouští (Bombadil a následně Mohyly ve Společenstvu prstenu; dění v Kraji po zničení prstenu v Návratu krále) a jiné mění. A to více – pasáž kolem Faramira; osud Sarumana a Červivce, či méně – pobyt společenstva u elfů ve Hvozdu; pobyt hobitů včetně rokování ve Fangornu; bitvy u Helmova žlebu i u Minas Tirith).
  I jiné změny by šly v tomto směru postřehnout, jsou již však dost detailní a těžko je nějak lépe – podotýkám natož zpětně – reprodukovat.
  Určitých změn došly i vztahy mezi jednotlivými postavami (Frodo a Boromir) a jejich projevy (opět Boromir a také Glum)
  Film však obecně hlavní kostru zachovává.
  Celé literární dílo Pán prstenů je monumentální a úctyhodné. A proto mě snad jako jediná věc překvapuje, že mi v něm jedna pasáž (ač snad vedlejší, ale přesto) chybí – tou je putování Aragorna se vzkříšenou armádou od Stezek mrtvých k Anduině a po ní pak k boji před Minas Tirith. Ta cesta tam fakticky nastíněna je, to ano. Ale myslím, že by si zasloužila rozhodně víc než skromný popis (tedy nejen cesta, ale i zmíněná armáda). Alespoň v knize to na mě tak působí. Je mi otázkou, proč právě zde ponechal Tolkien tolik prostoru čtenářově fantazii.
  Závěrem – co se dá z románu jednoznačně usoudit je to, že autor miloval přírodu a stejnou měrou i poezii, jelikož poezie z celého díla přímo dýchá. Pán prstenů není leckdy úplně lehký na čtení (a to se ani nezmiňuju o Tolkienově Silmarillionu). Musí se "trávit" a to postupně – jedině tak si ho člověk může vychutnat. Zároveň musím smeknout před překladatelem.
  A pod čarou – je to jedno z několika děl, které je schopné mě dojmout. U dobrého filmu to není až tak těžké bych řekl, ale kniha – to už je něco. A to mi není deset. Absolutní respekt, pane Tolkiene. Kolikrát jsem už zatoužil ve Vašem světě žít.

  Dodatek k 29.12.2017: Mnoho komentářů ke knize Společenstvo prstenu zmiňuje postavu Toma Bombadila, hlavně ve smyslu jeho výstřednosti. No je to pravda. Když se nad tím zamyslím, skutečně je to postava s velkým otazníkem. Je snad více mysteriózní než všechny ostatní. Až se musím zasmát tomu, že mi to připomíná jisté náhodné lokace z Fallouta 2. Něco vytrženého od někud jinud a – přeberte si to. Co mě ještě na mnoha místech zarazilo bylo, že si čtenáři často stěžovali na nedostatek napětí, akce, sáhodlouhé popisy apod. Těžko se k tomu nějak vyjádřit. V LOTR jde především o myšlenku než o akci a v neposlední řadě o pomocnou ruku k maximálnímu rozvoji vlastní představivosti. A Tolkien nám to usnadnil tím, že celý opus sepsal v HD rozlišení.

  Adhara

  20.12.2017

  Prekvapuje ma, že ide o najlepšie hodnotenú knihu sa serveri. Pre mňa nie je najlepšia ani v rámci Tolkiena, ktorý pre mňa nie je najlepším autorom. Atmosféru, prepracovanosť a uveriteľnosť, to on vie. Jeho knihám však chýba iskra, akcia, napätie.

  Z trilógie Pán prsteňov si najviac cením prvý diel, ktorý som prečítala niekoľkokrát. Návrat kráľa iba raz. Mordor bol vykreslený pekne temne, ale… dej mal už vyššie spomínané nedostatky.

  Chesterton

  18.12.2017

  Poslouchám teď audio Hru o trůny, v komentářích na Databázi se dá potkat se srovnáním s Tolkienem:(( Ani náhodou!!! Noblesa, moudrost, elegance a hlavně totální promyšlenost a propracovanost postav, děje i mapy Středozemě je fenomenální a nesrovnatelná. A zejména žádné odporně barvité násilí. Boj dobra a zla rozhodně, ale násilí a totálně přebytečný sex až perverze je u mistra Tolkiena nahrazen radostí, pravdivostí, nenásilnou smysluplností a přetékající laskavou fantazií.
  Děkujeme za vás pane Tolkiene :))

  cat5

  24.11.2017

  Mistrovské dílo. Není třeba cokoliv dodávat. Chtěla bych to číst pořád a pořád dokola. Kéž by tak na to byl čas. Pro mě se jedná o skutečnost. Ať si říká kdo chce, co chce. Je to natolik dokonalé, že si Tolkien prostě vymyslet nemohl.

  Abynka

  12.11.2017

  Miluji tento knižní příběh a postavy, rozhodně bych si přála aby tenhle příběh dál pokračoval 🙂

  DoomGuy

  24.10.2017

  Vypisovat kvality Návratu krále (a vlastně i celé trilogie) mi přijde zbytečné, stačí si přečíst komentáře zde na databázi. Takže jen stručně, pro mě je Návrat krále nejlepším dílem. S každým dalším přečtením najdu něco, co jsem minule přešel. Tím se může chlubit opravdu málokterá kniha.

  konicekbily

  22.10.2017

  Fantastická literatura kvalitního formátu! Kdo se prokouše až sem, bude náležitě odměněn!

  MOu598

  12.10.2017

  Jak jsem se o vás bála.

  GentlyLad

  11.10.2017

  Nejlepší knihy, které jsem kdy četl, pravděpodobně už nikdy v životě ani nenarazím na lepší. Můj nejoblíbenější díl je právě návrat krále.

  readah

  05.10.2017

  Nejlepší kniha z výborné trilogie. Tolkien byl génius.

  jani.ruzicko

  20.09.2017

  Pro mě srdcovka, co neomrzí… nesmrtelné *=))

  doktorking

  16.09.2017

  Na fantasy sem nikdy moc nebyl a když už baví mě víc to zfilmované než na stránkách knih.Každopádně představivost pana Tolkiena patri k tomu lepsimu z tohoto zanru…Ale nejlepsi kniha zde na databazi?Pro me ani nahodou cisty prumer.

  Dadly

  23.08.2017

  Prostě srdcovka..

  Kirrie

  23.08.2017

  Na konci knihy jsem si uvědomila, že se s tím světem nechci loučit. Data smrti jednotlivých postav, to jsem těžko rozdýchávala. Ale znovu a naposled: Tolkien je borec! Patří mu můj obdiv, úcta a respekt! Děkuju za vytvoření Středozemě! Takovou fantazii nemá ani 5 leté dítě.

  Percabethka

  12.08.2017

  Už pár let nosím – a sundavám ho jen výjimečně – Arwenin náhrdelník, který ve filmu dala Aragornovi. No a teď jsem zjistila, že ho ve skutečnosti dala Frodovi ke konci posledního dílu 😀 Celkově mi přijde, jako by byly dva příběhy, jeden knižní a jeden filmový – a oba mám stejně ráda, přestože jsou o tolik jiné. ❤❤

  Abrakadabra

  08.08.2017

  Nádherné a určitě dospělejší navázání na Hobita. Celá série Pán prstenů a počítám k ní i výše zmíněného Hobita je moje velká srdcovka. Tolkien mě přivedl k žánru Fantasy a bezmála po 20 letech ho u mě ještě nikdo nepřekonal. Bylo (a vždy bude) mi ctí!

  haki34

  02.08.2017

  jen korunuje celý příběh. dočkáme se závěru, kde naši hrdinové splní své poslání. Někteří přežijí, jiní ne..osudy se naplní. Bylo mi velmi smutno, že příběh končí…a lodě vyplouvající z Šedých přístavů jsem málem obrečela…Bilbo byl a je drahoušek…Frodo mi nikdy k srdci nepřirostl, zato Samovi jsem fandila. Takový ten hodný "truhlík" se srdcem na pravém místě, který byl tím důležitým spojovadlem a nosníkem tíhy.
  Aragorn a Arwen. Faramir a Eówyn, Galadriel a Celeborn, trpaslíci, jejich říše a historiie, lidi, chodci, elfové….složitější , košatější osudy a příběhy, než nám bylo dopřáno poznat…ale i za tu část, již jsme byli součástí, děkuji 🙂

  důstojné završení celého příběhu a jednoho věku.

  lassse

  26.07.2017

  Z trilogie nejlepší kniha. Před 20ti lety mě moc neoslovila, ale teď jsem ji přišel na chuť.

  Cheyenne1

  21.07.2017

  výborná klasika

  HYPNOS88

  18.07.2017

  Dovršení celého příběhu a nejlepší kniha ze tří. Rozhodně stojí za to přečíst a ne se jen ukonejšit filmem, který je mimochodem vynikající a jeden z nejlepších filmů fantasy vůbec. Ale kniha je kniha a v tomto případě to platí dvojnásob.

  NinušFantasy

  15.07.2017

  Nejlepší Fantasy trilogie co jsem kdy četla!

  Zuziiik

  15.07.2017

  Proste úžasná kniha

  Adelajda_4

  13.07.2017

  Krásné zakončení trilogie, moc ráda se k ní vracím. Je to opravdu mistrovské dílo, které nemá obdoby.
  TAGS:

  Online Návrat krále ebook, Kniha Návrat krále FB2, Download Návrat krále PDF , Download Návrat krále MOBI, Online Návrat krále kniha, Zdarma Stažení Návrat krále IPhone, Online kniha Návrat krále PDF, Zdarma Návrat krále DJVU, Zdarma Stažení Návrat krále TXT, Stažení Návrat krále RTF, Online Návrat krále FB2 , e-kniha Návrat krále stažení TXT, Zdarma Návrat krále stažení kniha, e-kniha Návrat krále download MOBI, Stažení Návrat krále IPad, Číst Návrat krále MOBI, Číst Návrat krále DOC, Zdarma Návrat krále AWZ, Download e-kniha Návrat krále iPad , Zdarma Návrat krále DJVU, Download Návrat krále e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat krále DVD, Číst Návrat krále TXT, Book Návrat krále stažení DJVU, Návrat krále stažení kniha zdarma, Návrat krále stažení kniha pdf zdarma, Návrat krále pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat krále pdf zdarma, Návrat krále stažení kniha epub zdarma, Návrat krále ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply