Návrat z nicoty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat z nicoty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat z nicoty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat z nicoty


Deset let žil ve vegetativním stavu a jen on sám věděl, že je při plném vědomí. Nyní vypráví svůj neuvěřitelný, úžasný a zároveň otřesný příběh, který se stal světovým bestsellerem.

V lednu roku 1988 se jihoafrický školák Martin Pistorius vrátil domů z vyučování a stěžoval si na bolest v krku. Nikdy potom se už do školy nevrátil. Během roku dosud naprosto zdravý chlapec degeneroval – kompletně ochrnul, přestal komunikovat i vnímat. Do čtrnáctých narozenin z něj byla jen prázdná schránka.

Nepředstavitelných deset let poté strávil při plném vědomý, ale uvězněný v těle, které mu znemožňovalo dát cokoli najevo. Chápal a prožíval všechno, co se kolem něj a s ním dělo, jenže byl úplně bezmocný, pokud šlo o komunikaci.

Návrat z nicoty je příběh, který napsal sám Martin poté, kdy se s pomocí moderních komunikačních metod vrátil zpět do života. S naprostou upřímností a otevřeností líčí vše, co prožíval jako jasně myslící bytost, o níž se ostatní domnívali, že jen přežívá ve vegetativním stadiu. Od perverzního a krutého chování některých takzvaných pečovatelů, hřešících na jeho bezmocnost, přes obětavost a soucit dalších až po nezdolné odhodlání těch, kteří věřili, že v jeho pohledu vidí záblesky inteligence.Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat z nicoty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat z nicoty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat z nicoty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat z nicoty.pdf (EUR-0.00)

  Návrat z nicoty.epub (EUR-0.00)

  Návrat z nicoty.doc (EUR-0.00)

  Návrat z nicoty.txt (EUR-0.00)

  Návrat z nicoty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat z nicoty.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat z nicoty.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat z nicoty.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat z nicoty.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat z nicoty.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Práh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Hana H.

  24. ledna

  Přečetla jsem, zas tam moc mě to nebavilo. Neseděl mi styl vyprávění. Jinak je samozřejmě hrozné, co se Martinovi dělo, asi si nikdo neumí představit, jak mu bylo. Očistec pro něj i jeho blízké.

  Leniik33

  18. ledna

  Není nic cenějšího na světě než zdraví. Co dokázal tento člověk naprosto přesahuje veškeré mé chápání. Kniha psaná bez příkras a naprosto dech beroucí příběh. U této knihy si člověk uvědomí, jak krásný a šťastný život má…

  vavria01

  28.10.2017

  Pozoruhodný příběh se šťastným koncem. Klobouk dolů před Martinem a i jeho blízkými.

  beruska

  16.09.2017

  Knihu jsem nedočetla… Ne proto, že by byla špatná, právě naopak… I když jsem věděla, že to bude těžké čtení, tolik to bolelo, co musel Martin vydržet, že jsem se rozhodla knihu odložit …

  sporran

  24.07.2017

  Opět další člověk, nespisovatel, který se podělil o svůj životní příběh. Autenticita takového příběhu děsí. Kolik je lidí, kteří nám nemohou žádným způsobem říci svá přání, byť ta nejzákladnější, třeba, že by chtěli vodu teplejší…. Mysl uvězněná v těle, které s ní nespolupracuje…. Ale jsou i lidé, kteří nejsou tak orientovaní, ale i ti mají své potřeby. Naslouchat bychom měli komukoli, ať už dokáže své pocity dát najevo nebo ne. O tom je přece zásada lidství. Bohužel na druhé straně je i "nelidskost", o které se ve své knize Martin také zmiňuje. Člověk je stále člověkem, přestože máme pocit, že nás nevnímá.

  Janis97

  14.07.2017

  Velice dojemný příběh, místy jsem měla slzy na krajíčku. Doporučuji přečíst všem, člověk si pak uvědomí hodnotu svého života. Martina obdivuji, je to velice silný člověk.

  terry.vo

  30.06.2017

  Uděluji knize určitě plný počet hvězdiček 🙂 Muž je skutečný hrdina. Neuvěřitelný skutečný dojemný příběh. Těší mě, že jsou na světě lidé, kteří ještě pomáhají jen protože chtějí a někdy skutečně stačí úsměv cizí osoby, aby nám to zlepšilo den, obyčejná empatie namísto poukazování, posmívání, znehodnocování druhých na základě prvního dojmu podle vzhledu. Pracuji s osobami se zdravotním postižením a tak mě ale zároveň také dokázalo neskutečně mrzet, bolet, jak lidé v těchto profesích dokáží být také zlý a zneužívat tyto osoby. Nicméně, všechno zlé je pro něco dobré, hrdina si pro to dobré musel hodně zlého prožít, ale nakonec přeci jen, příběh je skutečně velice emotivní a na hrdinu jsem neustále myslela, jak vše asi bude zvládat dál, než jsem knihu dočetla 🙂

  Anna 13

  24.06.2017

  Obdivuji člověka, co napsal tuto knihu.
  Obdivuji ho za jeho nezdolnost, vytrvalost, sílu, laskavost, trpělivost, odpuštění, lásku…

  Neváhejte a přečtěte si knihu muže, který si prošel nejhorším možným peklem, ale na konci svého vyprávění vstoupil do ráje. Má úžasnou ženu Joannu, skvělou rodinu.

  On sám se napsáním této knihy stal hlasem, který promluvil za spoustu lidí, kteří prožívají podobný stav věcí a dodal sílu a vůli do života čtenářům celého světa.

  Doporučuji číst o samotě bez zraku ostatních, budete totiž plakat nad tím, čím si musel prožít i nad jeho současným štěstím. Dokázal svůj život podat opravdu krásně, upřímně, otevřeně, s láskou…

  MahulenaK

  09.05.2017

  Trochu jsem se bála tuhle knížku číst, jsem moc ráda, že jsem to překonala!

  yetti74

  20.02.2017

  K této knize těžké cokoliv psát. V každém případě dávám pět hvězdiček, protože hlavní hrdina je opravdu hrdina. Je to skutečný příběh, ale je to tedy hodně emotivní a silné. Doporučuji každému přečíst a myslím, že si každý pak bude vážit i úplně obyčejných věcí. To co se Martinovi stalo je noční můra všech rodičů a lidí na světě. V podstatě nic horšího si nedovedu představit. Zaplať pán Bůh za lidi, kteří mu pomohli "zpět k životu." Trošku škoda, že to nebyli lidé jemu nejbližší, máma a táta. Ale alespoň tak.

  Aivinka

  02.02.2017

  Krásná kniha která mě přinutila se zamysled nad svým životem ale také nad životem ostatních, neodsuzovat ale věřit, neignorovat ale naslouchat ale hlavně pomáhat protože všichni na tomto světě jsou užasné bytosti a mají svojí osobnost, sny a city.

  kalinkacz

  18.11.2016

  Ano, toto je kniha poučná a rozhodně hodně ponurá… Dozvíte se věci, o kterých jste si mysleli, že jeden člověk tomu druhému nemůže přece udělat… Pobrečíte si a budete dojatí… Zjistíte, jak těžké je najít cestu zpět sám k sobě, když na začátku vlastně ani nevíte, kdo jste… Martin Pistorius tohle všechno zažil a díky bohu i přežil, tohle si přál, chce abychom věděli, jaké to je… Jaké to je vrátit se z nicoty…  TAGS:

  Online Návrat z nicoty ebook, Kniha Návrat z nicoty FB2, Download Návrat z nicoty PDF , Download Návrat z nicoty MOBI, Online Návrat z nicoty kniha, Zdarma Stažení Návrat z nicoty IPhone, Online kniha Návrat z nicoty PDF, Zdarma Návrat z nicoty DJVU, Zdarma Stažení Návrat z nicoty TXT, Stažení Návrat z nicoty RTF, Online Návrat z nicoty FB2 , e-kniha Návrat z nicoty stažení TXT, Zdarma Návrat z nicoty stažení kniha, e-kniha Návrat z nicoty download MOBI, Stažení Návrat z nicoty IPad, Číst Návrat z nicoty MOBI, Číst Návrat z nicoty DOC, Zdarma Návrat z nicoty AWZ, Download e-kniha Návrat z nicoty iPad , Zdarma Návrat z nicoty DJVU, Download Návrat z nicoty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat z nicoty DVD, Číst Návrat z nicoty TXT, Book Návrat z nicoty stažení DJVU, Návrat z nicoty stažení kniha zdarma, Návrat z nicoty stažení kniha pdf zdarma, Návrat z nicoty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat z nicoty pdf zdarma, Návrat z nicoty stažení kniha epub zdarma, Návrat z nicoty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply