Návrat z temnoty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat z temnoty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat z temnoty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat z temnoty


Mala trinásť rokov, keď sa stratila. Zmizla svojej rodine, priateľom, svetu. Keď sa náhle znovu objavila, zistila, že jej chýba obrovský kus seba samej. Šestnásťročná Angie Chapmanová sa po troch rokoch od svojho záhadného zmiznutia vracia domov. Z toho obdobia si nič nepamätá, akoby jej niekto vymazal všetky spomienky. Musí si poskladať príbeh o všetkých hrôzach, ktoré prežila, aby získala naspäť svoj život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat z temnoty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat z temnoty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat z temnoty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat z temnoty.pdf (EUR-0.00)

  Návrat z temnoty.epub (EUR-0.00)

  Návrat z temnoty.doc (EUR-0.00)

  Návrat z temnoty.txt (EUR-0.00)

  Návrat z temnoty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat z temnoty.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat z temnoty.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat z temnoty.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat z temnoty.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat z temnoty.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Pretty Girl 13 (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (121)

  Přidat komentář

  85prcek

  26. ledna

  Neuvěřitelně napínavá kniha od první stránky až po poslední slovo. A tohle se vážně stává, i daleko horší věci. Asi budu mít husí kůži ještě nějakou dobu. Jedna z nejlepších knih co jsem zatím přečetla.

  SoniaR

  10. ledna

  Tak dočteno a teda woow… Úžasná kniha!

  TamaraKrejčí

  01. ledna

  Jenže tak to někdo prostě má…a proto za mě, nezapomenutelné…

  marcolka

  31.12.2017

  Od této knihy jsem si hodně slibovala. Krásný obal, poutavá anotace, ale ve finále po přečtení docela zklamání. Námět dobrý, ale mohlo to být lépe propracované. Vůbec se mi nelíbily ty osoby střídající se v hlavní hrdince a vůbec celé to téma mnohačetné osobnosti.

  Melisandra

  16.12.2017

  Výborná kniha všem vřele doporučuji.

  jana3099

  04.12.2017

  Tak bohužel, tohle jsem dočetla tak snad do půlky a pak ještě konec, když už teda…. A to mám moc ráda psychologické náměty, ale tohle teda fakt nee……

  Gynger

  02.12.2017

  Mě se knížka velice líbila. Nedokázala jsem se od ní vůbec odtrhnout. Příběh mě opravdu dojal takové trauma co si holka musela prožít 🙁

  BelphegorSara

  23.11.2017

  Krásný a smutný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Různé osobnosti střídající se v jedné mladé slečně která si prožila velké trauma mě absolutně ohromily. Nic podobného jsem zatím nečetla.

  Mickey103

  21.11.2017

  Bohužel nelíbila, ani jsem ji nedočetla i když je pěkně psaná. Spisovatelka za to nemůže, jen ten žánr mě neučinil šťastnou.

  pavla7316

  18.11.2017

  Ačkoli je hlavní hrdinkou 16 léta slečna, kniha rozhodně není pro puberťáky. Je to nádherně napsané až jsem u knížky několikrát utirala slzy. Četla jsem ji v kuse cca 6 hodin. Nedalo se od ní odtrhnout. Ještě ten mě zachvacuje pocit lítosti nad tím, čím si ta 16 letá dívka musela projít.

  Pejuška

  10.11.2017

  Tahle knížka mě absolutně dostala, četla jsem ji na doporučení kamarádky, a musím říct, že to byla trefa do černého. Příběh je poutavý, snadno pohltí a hůře už pustí. Je strašné, co člověk všechno může a někdy i musí vytrpět, a jak si vytvoří vlastní únikovou cestu. Vážně vřele doporučuji.

  sweeneytodd

  08.11.2017

  Stylem psaní spíše pro náctileté, zápletka taky prakticky žádná, od začátku je vše jasné a řeší se jen jedna věc…Trochu to zachránil konec, který mě překvapil. Ale celkově slabší průměr.

  hellena1523

  22.10.2017

  Musím uznat, že jsem byla docela překvapena. Od knihy jsem neočekávala téměř nic, ale nakonec se našlo pár momentů, kdy mi běhal mráz po zádech, nebo mě přiměla se zamyslet nad problematikou, nebo nad svým vlastním životem – a toho si u knih velmi cením. To je velká nadhodnota. 🙂
  Velmi čtivá. Ale nakonec, s lehčím odstupem, dobrý průměr.

  Jordyz

  22.10.2017

  Hodně zajímavé čtení a skvěle napsáno. Přesto, že jsem celou tu zápletku vytušila už od začátku, tak mě bavilo až do konce.

  janebeauty9860

  18.10.2017

  Po knížce jsme sáhla úplnou náhodou a mile mě překvapila. Ihned jsem se do ní začetla. Velmi zajímavé téma.

  Romžiry

  16.10.2017

  Velmi čtivá kniha, jedinou vadu na kráse – jakoby je psaná pro náctileté. Ale jinak doporučuji.

  skubby

  13.10.2017

  Naprosto dokonalá kniha…nelze ji odložit

  elisa194

  28.09.2017

  Kniha me nenechala vydechnout. Od začátku do konce napínava, hned čtenáře vtahne do děje. Takze se ani minutu nenudite.

  Princezna22

  02.09.2017

  Kniha má fakt kouzelnou obálku,takovou temnou.. K příběhu se opravdu pořádně hodí. Bylo to neuvěřitelně čtivé a napínavé. Sice jsem cca od poloviny poznala hlavní zápletku a jak se dej bude vyvíjet (dalo se to odhadnout) ale to vůbec nevadilo. Opravdu temné čtení,plné překvapeních… Anglie je úžasná slečna,která dokázala nemožné a za to má můj obdiv… Poslední kapitoly mě totálně rozsekali.. Doporučuji.

  niki7763

  23.08.2017

  Kniha mě zaujala hned od první strany. Když se v půlce napínavého příběhu čtenář vše dočte, řekne si, co víc ještě může kniha tedy nabídnout? Dějem jsem se nemusela prokousávat, prostě mě uchvátil. Ovšem někdy za půlkou už jsem začínala pochybovat o překvapivosti děje a pomalu ale jistě jsem se prokousávat začala … Vše o hlavní postavě bylo jasně dané, srozumitelné už od začátku. Žádný zmatek … Po "záseku", který mě nebavil ovšem přišlo další dech beroucí překvapení.
  Knihu doporučuji, protože se čte sama. Žádné nudné, obsáhlé popisování krajiny, žádné přesné popisy postav. Je jen na Vás, jak si je představíte. Vše jde hezky po časové linii, žádné babrání 🙂 Tak to má být 😉

  28401

  22.08.2017

  Bylo to tak nějak "trošku moc" – pohádka pro dospělé – to je trefné pojmenování. (a to na to pohlížím z pozice zdravotníka)

  Vojtos

  11.08.2017

  Boží, teď chci být ještě víc psycholog XD

  PetraBery

  31.07.2017

  Můj starší čtecí dluh, který mě opravdu překvapil. Zajímavé téma disociační poruchy osobnosti, které mi svým zpracováním naprosto sedlo a nemám vůbec co vytknout. Angie můžu jenom obdivovat, jak se se svými "altery" dokázala poprat nebo splynout. Výborná kniha.

  krtecek_1

  23.07.2017

  Ehm, a tohle bylo jako co? Thriller? Opravdu?! Zařadila bych tuhle knihu jako poutavý příběh pro young adult nebo pohádku pro dospělé. A ten sladkobolný konec, ouvej.

  Vikos

  16.07.2017

  Jedním slovem ,, Dokonalá" knížka je napínavá, jako kšandy, místy i děsivá. Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc se mi líbila.

  TamaraKrejčí

  15.07.2017

  Zajímavé téma, moc dobře se četla. K té se klidně vrátím.

  nell750

  09.07.2017

  Velmi zajímavá a originální kniha. Čtenář se dozví něco nového. Děj mě vtáhl a postavy jsem si také oblíbila. Akorát jsem trochu postrádala více emocí a částí o únosci, jinak super.

  mandari

  06.07.2017

  Velmi zajímavé téma. Kniha je psaná spíše pro mladší generaci. Je psána jednoduchým jazykem a často se dalo již předpovědět, co přijde, ale i tak se mi ta kniha líbila. Za mě tedy doporučuji k přečtení.

  Susan94

  04.07.2017

  Velmi závažné téma, které nebylo úplně zpracované dle mých představ. Kniha pro mě prostě byla málo reálná, těžko uvěřitelná. Bylo tam něco dětského a zároveň důležité pojmy, kterým i někteří dospělí nerozumějí. Kniha Vás prostě musí oslovit a chytit hned od začátku, nebo Vám, stejně jako mě, nesedne.

  Veronika33

  23.06.2017

  Kniha b
  olo neuveriteľné pútavá a napínavá. Dlho som ju odkladala, ale nebol dôvod dej ma úplne pohltil. Námet bol originálny a dobre napísaný. Skvelé, odporúčam.
  TAGS:

  Online Návrat z temnoty ebook, Kniha Návrat z temnoty FB2, Download Návrat z temnoty PDF , Download Návrat z temnoty MOBI, Online Návrat z temnoty kniha, Zdarma Stažení Návrat z temnoty IPhone, Online kniha Návrat z temnoty PDF, Zdarma Návrat z temnoty DJVU, Zdarma Stažení Návrat z temnoty TXT, Stažení Návrat z temnoty RTF, Online Návrat z temnoty FB2 , e-kniha Návrat z temnoty stažení TXT, Zdarma Návrat z temnoty stažení kniha, e-kniha Návrat z temnoty download MOBI, Stažení Návrat z temnoty IPad, Číst Návrat z temnoty MOBI, Číst Návrat z temnoty DOC, Zdarma Návrat z temnoty AWZ, Download e-kniha Návrat z temnoty iPad , Zdarma Návrat z temnoty DJVU, Download Návrat z temnoty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat z temnoty DVD, Číst Návrat z temnoty TXT, Book Návrat z temnoty stažení DJVU, Návrat z temnoty stažení kniha zdarma, Návrat z temnoty stažení kniha pdf zdarma, Návrat z temnoty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat z temnoty pdf zdarma, Návrat z temnoty stažení kniha epub zdarma, Návrat z temnoty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply