Navždy tvůj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Navždy tvůj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Navždy tvůj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Navždy tvůj


Pětatřicátnice Judith se v supermarketu seznámí s okouzlujícím svobodným architektem Hannesem, který si získá nejen Juditino srdce, ale také sympatie její matky a všech přátel. Zdá se, že je to po všech stránkách ideální muž. Jenže… Hannes je příjemný, jenže až nesnesitelně, je pozorný a oddaný, jenže otravně. Intenzita jeho lásky začne Judith dusit. Čím více se chce z příliš těsného vztahu vymanit, tím více se k ní Hannes snaží připoutat. Nakonec se s ním Judith i přes nesouhlas svého okolí rozchází. Hannes na ni však začíná vyvíjet stále se stupňující psychický nátlak. Až Judith skončí na psychiatrii. Ještě že je tu její asistentka Bianca, která jediná věří Juditinu podezření…

Román Navždy tvůj začíná jako klasický milostný příběh, ale končí jako napínavý psychothriller. Po svém vydání se velmi rychle vyšplhal na čtvrté místo žebříčku bestsellerů týdeníku Der Spiegel.Kniha v českém jazyce!


Stažení Navždy tvůj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Navždy tvůj (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Navždy tvůj zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Navždy tvůj.pdf (EUR-0.00)

  Navždy tvůj.epub (EUR-0.00)

  Navždy tvůj.doc (EUR-0.00)

  Navždy tvůj.txt (EUR-0.00)

  Navždy tvůj.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Navždy tvůj.PDF – (EUR 0.00);

  Navždy tvůj.MOBI – (EUR 0.00);

  Navždy tvůj.EPUB – (EUR 0.00);

  Navždy tvůj.DOC – (EUR 0.00);

  Navždy tvůj.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ewig Dein (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (44)

  Přidat komentář

  OliP

  02. ledna

  Můj oblíbený autor, líbí se mi jeho styl. Sedí mi ale od něj spíše lehčí věci, tématem se od ostatních knih tato kniha vymyká. Kniha Není zač od něj u mě vede s přehledem.

  i.stefany

  21.11.2017

  Velmi čtivý psychothriller. Kniha, ve které se z postupné lásky vyklube zničující posedlost. Láska, která vás připraví o zdravý rozum a dožene až na samou hranici normálního bytí. Skvěle se četla.

  Stoklaska

  26.10.2017

  Od Daniela Glattauera jsem četla Dobrý proti severáku a Každá sedmá vlna, což byly skvostné knihy. Kniha Navždy tvůj mě mírně zklamala. Líbilo se mi, jak se charakter příběhu postupně měnil a jak narůstalo napětí. Chvíli jsem nevěděla, jestli je Hannes skutečně psychopat nebo jestli se vše zrodilo jen v hlavě Judith. Docela mě překvapil rychlý a odfláknutý konec celé knihy. Čtenář by si jistě zasloužil víc…

  hledaseniki

  24.10.2017

  Daniela Glattauera miluji a to doslova a do písmene. Před lety jsem propadla jeho Dobrý proti severáku a Každá sedmá vlna už tehdy jsem se do něj zamilovala, pak vyšla jeho další kniha Není zač, která mou lásku jen prohloubila. Dlouhou dobu jsem měla ve čtečce Navždy tvůj a letos už byl čas si připomenout mého oblíbence.
  V tomhle případě zapomeňte na předešlá autorova díla, protože tohle s nimi nemá vůbec nic společného. Jde o román, který se chvilku tváří romanticky a pak tak nenápadně přejde do děsivější noty a pomalu se v tom snaží naučit chodit. Hlavní hrdinka je nesympatická, otravná, zakomplexovaná a rozhodně je nevyrovnaná. Hannese tam byl jen okrajově a rozhodně to stačilo. Nijak zvlášť nemusím knihy ve kterých jsou psychopatičtí pronásledovatelé, protože mi to všechno přijde stejné a taky se mi při čtení stalo, že jsem si říkala, tohle jsem už někde četla, oproti tomu ten závěr byl vynikající, jenže ta cesta k tomu závěru byla trnitá nejen pro hlavní hrdinku, ale i pro mě jako pro čtenáře. Styl vyprávění mi jednoznačně nesedl, er forma a v závěsu přímá řeč to není úplně nic dle mého gusta. Daniel Glattauer evidentně vybral špatné téma pro svůj příběh, škoda. Přesto všechno Dobrý proti severáku, Každá sedmá vlna a Není zač bude vždy patřit k mým nejoblíbenějším knihám.

  hanča34

  03.02.2017

  Kdysi jsem byl nadšena knihou Dobrý proti severáku, tak jsem si nadšeně půjčila i Navždy tvůj. Je fakt,že Daniel je výborný vypravěč, přesto tato kniha mně spíše děsila než bavila a na konci jsem si docela oddechla. Ale na 4 hvězdičky to je.

  lidunka1

  30.01.2017

  Knížka je výborná, zhltla jsem ji.

  metyna

  01.12.2016

  Ano opravdu dobře napsáno, živě. Kniha mě zabavila.

  Aleh

  18.07.2016

  Už v samotném názvu je něco patologického! Kdo je vlastně Hannes? Milující člověk, nemocný muž, všehoschopný manipulátor, lidská zrůda?
  Člověk, který žije dva životy. Na okolí působí jako sympatický milý mladý (řeklo by se ideální) muž.
  A v soukromí?
  Kdo uvěří a pomůže Judith, pro kterou jeho „láska“ začíná být nesnesitelnou, neuvěřitelně svazující a neúnosnou?
  Psychothriller se vším všudy…. Daniel Glattauer dokáže čtenáře zaujmout a nepustit. Obracíte stránku za stránkou a chcete vědět, jak to dopadne.

  mdvorak

  16.05.2016

  i přesto, že má kniha tak málo stránek docela se mnou zamávala. Co všechno jsou lidé schopni udělat pro lásku? A jak dlouho to vydrží…

  mekkejla

  12.04.2016

  Uuuf, tak z toho se teda vyklubalo dobré psycho! V pasážích, kde Judith byla mimo díky práškům a neustálému strachu jsem si taky připadala naprosto ztracená – Glattauer to popsal opravdu hodně živě a uvěřitelně.

  Ivuska.09

  07.03.2016

  Tahle knížka mi hodně připomínala knihu Deník mého stínu. Styl psaní byl sice odlišný, ale tématika byla stejná, jenom "omáčka" okolo trochu jiná. Protože jsem jako první četla právě Deník mého stínu, který se mi líbil, tato kniha už mě tolik nezaujala. Na druhou stranu byla čtivá a lze ji číst se zaujetím, jak to celé dopadne…

  danae1515

  12.01.2016

  Knížka mně dost rozhodila. Šílené téma. Naprosto zmáknutá problematika. Jak ho takový námět mohl vůbec napadnout? Za půlkou jsem knihu na čas odložila, nemohla jsem to číst, měla jsem o Judith strach…. , takové reálné, děsivé, bolestivé, uvěřitelné….čtení.
  Nemám ráda psycho, thrillery, horory…. , zde to bylo více než šmrncnuté, proto ztráta hvězdičky.

  Ale ani tady se Danielovi nedá upřít mistrovství. Co kus, to perla, platí i u této knížky.

  Šánka

  29.09.2015

  Mně se moc líbí, jak autor píše a stejně jako předešlé knihy, i tato mě nadchla. Příběh, který zdánlivě začíná jako milostný román se postupně mění v napínavý psychothriller. Román, kde chorobná, psychopatická posedlost je zaměňována s láskou, která dusí, chce vlastnit a ničí vše kolem sebe.
  Spisovatele jsem objevila jen díky DK a musím říct, že to, na co jiní potřebují popsat mraky stran, jemu se povedlo v útlé 200 stránkové knize. Paráda !!!

  playada

  11.09.2015

  trošku thriler.

  orson

  27.05.2015

  …tak trochu jiná love story – lehce říznutá hororem. Stejně jako tomu bylo i u předchozích knih autora, má i tato pomalejší rozjezd. Ale když se dostane do tempa, je pak k nezastavení…

  Lidka

  17.05.2015

  Láska má hodně podob. Ale někdy vás dožene i do kouta.

  magnolia

  09.05.2015

  Další povedená knížka od tohoto autora. Děj se pěkně vyvíjel, nechybělo napětí, zajímavé situace i humor. Líbí se mi, jak autor píše, je tam něco navíc, taková chytrá a zábavná přísada, že to není jen takové běžné čtivo. Knížka je tak na jeden víkend, ale to mi vůbec nevadilo – ono těch mnohostránkových (a komplikovaných) je poslední dobou víc než dost.

  Anne Leyyd

  09.03.2015

  Daniel Glattauer mě rozhodně nezklamal – dokázal, že dovede napsat nejen velmi pěkný a působivý román (viz Dobrý proti severáku a Každá sedmá vlna) ale i poněkud temnější příběh, kdy jeden z dvojice dojde k naprosto scestnému pohledu na lásku.

  Kniha je psaná vypravěčsky a stylisticky velmi barvitým a působivým stylem. Téměř z každé věty jde vycítit, jak si s ní autor pohrál. Nutí čtenáře přemýšlet nad dvojsmysly a objevovat popisy chování postav a situací ve velmi originálních a neobvyklých přirovnáních, která dávají příběhu nádech jedinečnosti.

  Příběh není šokující tak, jak jsem čekala, že bude, ale pokud se nad tím jeden zamyslí pořádné, tak to hrůzu opravdu nažene…

  4 zasloužené hvězdy. Drobná výtka za ten konec – uvítala bych jej trošku delší, abychom viděli ještě trochu více z toho "co bylo dál".

  Na další knihu Daniela Glattauera se nemůžu dočkat! 🙂

  Jitush

  25.01.2015

  Pro mě docela zklamání. Styl vyprávění mě moc nezaujal a ten konec mi přišel dost rychle utnutý. Čekala jsem od této knihy dle popisku víc.

  mobelka

  14.01.2015

  dobrý rozjezd, střed, jen konec moc rychle utnut…. jakoby autor již nevěděl jak zápletku lépe rozmotat a hlavně,aby ji měl rychle za sebou….

  Peti

  09.11.2014

  První dvě knihy od tohoto autora se mi velice líbili a proto jsem se do čtení této třetí vrhla s nadšením. Bohužel musím říct, že jsem byla trochu zklamaná, kniha se mi ve srovnání s těmi předchozími příliš nelíbila. Cca první polovina mě bavila, užívala jsem si, jak je hrdinka Judith obletovaná, jak se stává středovesmírem pro nového přítele i jak je její protějšek velice schopný stratég. Další část, kdy se Judith začne cítit jak pronásledovaná oběť a postupně upadá její psychický stav až se stane pacientkou psychiatrické kliniky mě už moc nebavila, ovšem vylepšil to konec příběhu, kde došlo k rozuzlení ve stylu detektivního příběhu. V souhrnu bych knihu doporučila jako lehké odpočinkové čtení na dlouhý zimní večer.

  Pedruska01

  19.08.2014

  Dovolím si říct, že je to výborná kniha. Rozhodně mě chytla. Nemohla jsem se od ní odpoutat. Fascinoval mě vývoj postav. Možná mi i Hannese bylo líto na konci. S nemocným toho člověk moc nezmůže a je jich kolem nás možná někdy až moc. Kniha mi sedla, i když to nebyla moje věková kategorie. Nebylo by na škodu si jí přečíst. 🙂

  Pivísek

  25.07.2014

  Předchozí knihy autora jsem nečetla a asi ani číst nebudu, ale zase to nebylo tak špatné… Mělo to zajímavý příběh a opravdu jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Jen jsem se místy musela do čtení nutit a nemělo to takový čtivý spád, jak jsem čekala, bohužel…

  Brambram

  30.03.2014

  Přečteno,ale hlubší dojem nezanechal. Ono nenadchlo mě ani Dobrý proti severáku ani jeho pokračování. Říkala jsem si, dám mu ještě šanci.Ale ne, tento autor není nic pro mě. Na začátku této knihy jsem si říkala, že mi strašně připomíná Deník citového vyděrače od Monyové. Ale ani tak to není. Až do konce knihy čekáte rozuzlení, jestli tedy bude velké odhalení Hanesse nebo ne. Ale to jak to spisovatel usekl je divné a rozporuplné. Kdybych tu knížku nečetla, nic by se nestalo.

  Aneleh

  15.02.2014

  Kniha mě zaujala svým tématem i zajímavým a poutavým způsobem vyprávění. Nechybí romantika, napětí ani vtip. Zasmějete se i se budete příjemně bát. Pouze konec bych brala více vysvětlený či rozpracovaný. Jinak to nemá chybu a určitě si půjčím další knihy od tohoto autora.

  Ivinka.S

  24.01.2014

  Ze začátku mě knížka moc nebrala,ale to se rychle změnilo a musím říct, že to je fakt dobré čtení.

  wiana82

  05.01.2014

  Kniha mě bavila, velmi čtivá…asi od poloviny mě opravdu zajímalo, jak to skončí a byla jsem chvíli na pochybách, kdo je vlastně ten "cvok"…

  Zara

  21.11.2013

  Brilantní autorův styl si v ničem nezadal s předchozími dvěma romány. Málokdy se u knihy směju nahlas (a už vůbec ne,pokud jde o prvoplánově humoristickou záležitost),tahle skvělá knížka je výjimkou.
  (Btw – ve vyhledávači mi pod tímto názvem naskočil jiný román signifikující sladkobolný romantický příběh pro ženy. Kupodivu má mnohem vyšší hodnocení,než Glattauer…že by pan spisovatel zklamal tolik svých čtenářů anebo prostě jen benevolentnější hodnocení milovnic Harlekýnek…?

  sachista

  31.10.2013

  Danielu Glattaeurovi se daří čtenáře zaujmout. Po veleúspěšném e-mailovém románu Dobrý proti severáku a jeho pokračování, zamířil do zcela jiných žánrových vod. Byť to zpočátku vypadá na klasický románek pro ženy, velmi brzy se děj posune do oblasti thrilleru. Celou dobu jsem si lámal hlavu nad tím, zda nás čeká šokující rozuzlení, nebo naopak nejasný konec či se náhodou nedostaví zklamání. A u mě převládla třetí možnost. Zdá se mi, že Glattauer závěr nezvládnul, chybí tomu větší propracovanost a možná i lepší objasnění některých momentů. Nechci román shazovat, ale Dobrý proti severáku byla pro mě doslova bomba, zatímco Navždy tvůj skončí sice vedle něj v mé knihovně, ale bude asi brzy pozapomenut.

  Ladushka

  29.10.2013

  Mé první setkání s v Česku již oblíbeným Danielem Glattauerem. Autor si vybral pro svůj román velmi zajímavé a aktuální téma. Jeho balancování mezi romantickou prózou a psychothrillerem mi však přišlo trochu plytké a bylo spíše ke škodě. I když chápu autorův záměr demonstrovat postupný a nenápadný vývoj stalkingu, postavy a jejich emoce a postoje pro mě nebyly dostatečně vykreslené a tak se mi zdály méně uvěřitelné.
  TAGS:

  Online Navždy tvůj ebook, Kniha Navždy tvůj FB2, Download Navždy tvůj PDF , Download Navždy tvůj MOBI, Online Navždy tvůj kniha, Zdarma Stažení Navždy tvůj IPhone, Online kniha Navždy tvůj PDF, Zdarma Navždy tvůj DJVU, Zdarma Stažení Navždy tvůj TXT, Stažení Navždy tvůj RTF, Online Navždy tvůj FB2 , e-kniha Navždy tvůj stažení TXT, Zdarma Navždy tvůj stažení kniha, e-kniha Navždy tvůj download MOBI, Stažení Navždy tvůj IPad, Číst Navždy tvůj MOBI, Číst Navždy tvůj DOC, Zdarma Navždy tvůj AWZ, Download e-kniha Navždy tvůj iPad , Zdarma Navždy tvůj DJVU, Download Navždy tvůj e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Navždy tvůj DVD, Číst Navždy tvůj TXT, Book Navždy tvůj stažení DJVU, Navždy tvůj stažení kniha zdarma, Navždy tvůj stažení kniha pdf zdarma, Navždy tvůj pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Navždy tvůj pdf zdarma, Navždy tvůj stažení kniha epub zdarma, Navždy tvůj ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply