Nebezpečná nákaza Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nebezpečná nákaza Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nebezpečná nákaza Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nebezpečná nákaza


Máj 2011. V Nemecku sa objavia prvé prípady smrtiacej epidémie, ktorú ma svedomí baktéria Escherichia coli. Epidémia sa postupne rozširuje aj do ďalších európskych krajín, chorých a mŕtvych pribúda, no vedcom sa nedarí nájsť zdroj nákazy. Teórie o príčinách vzniku a o výskyte pôvodcu epidémie sa menia každú chvíľu. Do podozrenia sa dostávajú uhorky dovážané zo Španielska, neskôr iná zelenina a dokonca sa zvažuje aj možnosť bioterorizmu.
Kým celý svet s napätím sleduje vývoj situácie v Európe, začína sa na Slovensku odvíjať príbeh, ktorý tiež zasiahne do osudov mnohých rodín.
Keď sa do vodojemu s pitnou vodou v Brezovanoch vláme neznámy páchateľ, nikto netuší, že jeho „návšteva“ nezostane bez následkov. Situácia sa zdramatizuje, keď mikrobiológ Martin nájde v kontrolných vzorkách baktériu Escherichia coli a v Brezovanoch sa objavia prvé prípady črevných ochorení.
Veľký strach o svojho chorého štvorročného syna Filipa prežíva aj Dana. Zúfalo sa pokúša zistiť, či choroba jej syna nesúvisí so smrtiacou epidémiou v Európe.
Pri hľadaní odpovedí na rovnakú otázku sa Martin dostane do víru nebezpečných udalostí, pri ktorých naňho padne tieň podozrenia zo spáchania vraždy, ba dokonca bude hroziť smrť aj jemu.
Podarí sa mu vyviaznuť bez ujmy na zdraví? Vypukne smrtiaca epidémia aj na Slovensku?
Na scénu opäť prichádza neznámy páchateľ, aby dokončil svoj diabolský plán a uhasil smäd po pomste.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nebezpečná nákaza zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nebezpečná nákaza (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nebezpečná nákaza zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nebezpečná nákaza.pdf (EUR-0.00)

  Nebezpečná nákaza.epub (EUR-0.00)

  Nebezpečná nákaza.doc (EUR-0.00)

  Nebezpečná nákaza.txt (EUR-0.00)

  Nebezpečná nákaza.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nebezpečná nákaza.PDF – (EUR 0.00);

  Nebezpečná nákaza.MOBI – (EUR 0.00);

  Nebezpečná nákaza.EPUB – (EUR 0.00);

  Nebezpečná nákaza.DOC – (EUR 0.00);

  Nebezpečná nákaza.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Nebezpečná nákaza ebook, Kniha Nebezpečná nákaza FB2, Download Nebezpečná nákaza PDF , Download Nebezpečná nákaza MOBI, Online Nebezpečná nákaza kniha, Zdarma Stažení Nebezpečná nákaza IPhone, Online kniha Nebezpečná nákaza PDF, Zdarma Nebezpečná nákaza DJVU, Zdarma Stažení Nebezpečná nákaza TXT, Stažení Nebezpečná nákaza RTF, Online Nebezpečná nákaza FB2 , e-kniha Nebezpečná nákaza stažení TXT, Zdarma Nebezpečná nákaza stažení kniha, e-kniha Nebezpečná nákaza download MOBI, Stažení Nebezpečná nákaza IPad, Číst Nebezpečná nákaza MOBI, Číst Nebezpečná nákaza DOC, Zdarma Nebezpečná nákaza AWZ, Download e-kniha Nebezpečná nákaza iPad , Zdarma Nebezpečná nákaza DJVU, Download Nebezpečná nákaza e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nebezpečná nákaza DVD, Číst Nebezpečná nákaza TXT, Book Nebezpečná nákaza stažení DJVU, Nebezpečná nákaza stažení kniha zdarma, Nebezpečná nákaza stažení kniha pdf zdarma, Nebezpečná nákaza pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nebezpečná nákaza pdf zdarma, Nebezpečná nákaza stažení kniha epub zdarma, Nebezpečná nákaza ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply