Nefertiti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nefertiti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nefertiti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nefertiti


Biografie legendární egyptské královny a jedné z nejpozoruhodnějších osobností světové historie. Podle výzkumů se usuzuje, že nebyla uložena v žádném z dosud objevených hrobů. S určitostí lze zatím prohlásit jen to, že po Nefertitině mumii ani sarkofágu není nikde ani stopy, avšak vzhledem ke všem okolnostem skutečně není pravděpodobné, že by se tak inteligentní a podnikavá žena o svůj posmrtný život nějak nepostarala…Kniha v českém jazyce!


Stažení Nefertiti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nefertiti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nefertiti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nefertiti.pdf (EUR-0.00)

  Nefertiti.epub (EUR-0.00)

  Nefertiti.doc (EUR-0.00)

  Nefertiti.txt (EUR-0.00)

  Nefertiti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nefertiti.PDF – (EUR 0.00);

  Nefertiti.MOBI – (EUR 0.00);

  Nefertiti.EPUB – (EUR 0.00);

  Nefertiti.DOC – (EUR 0.00);

  Nefertiti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  chatusil

  31.12.2017

  Kniha je to velice zajímavá, ale je třeba si uvědomit, že jde o 1 pohled. Těch teorií je samozřejmě více.
  Pokud je mi známo, tak 100% původ Nefertiti ještě nebyl prokázán. Někdo se klaní k teorii o Mitannské princezně, jiní si zase myslí, že byla dcerou Ajeho a jeho 1. ženy. Nefertitina mladší sestra – Mutnedžemet si později vzala Haremheba (aby mohl dosednout na trůn a stvrdit svou legitimitu), zemřela při porodu a byla pohřbena v Harem. hrobce v Sakkáře.
  V roce 2012 byla na lokalitě v Deir Abú Hinnis nalezena kartuše ze 16. roku Achnat. vlády, dokazující, že Nef. tou dobou ještě žila a byla královnou – měla vliv. Dále testy DNA dokázaly, že mumie z hrobky KV 55 je otcem Tutanchamona, matkou je tzv. mladší dáma nalezena v KV 35 (hrobka Amenhotepa II.). A dále, že rodiče Tuta byli bratr a sestra. Také bylo dokázáno, že šlo o muže, staršího 30ti let a ne kolem 20 let jak se uvedeno v knize (jistě, jde o nové poznatky, které autor tou dobou ještě nemohl znát) Tudíž šlo o mumii Achnatona (další testy DNA potvrdily, že byl synem Amenhotepa III. a Teje). Doporučuji ještě knihy: Nefertiti a Achnaton od CH.Jacqa a Achnaton od C. N Reevese a dokumenty: Achnaton a Nefertiti, Egypt – Vzkříšení Nefertiti, Nefertiti – Egyptská královna, Nefertiti – Záhada královniny mumie, Objevování pravdy – Nefertiti, Příběh královny Nefertiti, Rozluštěné poklady – Busta královny Nefertiti, Tajemství Nefertiti, Vzkříšená Nefertiti, Ztracené město faraona – Amarna

  Jessybelle

  08.12.2017

  Asi jako mnoho z těch, kteří tuto knihu četli, jsem prahla po informacích "relativně pravdivých" o této ženě. I ja četla Egypťana Sinuheta, posléze Nefertity, dcera věčnosti, jenže obě knihy jsou "jen" historickými romány a navíc jsou v nich velké odlišnosti… Tahle kniha mi to pomohla trochu srovnat…ale půjdu určitě dál… Egypt mě fascinuje…
  Knihu určitě doporučuji všem lačným po informacích…je psána poutavě, doplněná o fotografie a skici…

  Ivanule

  08.03.2017

  Knížka se mi líbila,byla čtivá a zase jsem se více dozvěděla 🙂

  lepoo

  12.07.2016

  Tak toto nemá chybu. Silná invázia do duchovno – politického sveta starého Egypta, kde naozaj do dnes nevieme, kto panoval svetu. Ja to vidím na sily nie z tohoto časopriestoru. Dúfam, že som nikoho nepobúril, ale je to tak………………

  Plútarchos

  18.01.2016

  Populárně naučná rekonstrukce života Nefertiti, Amenhotepa IV. (Achnatona) a života v Egyptě té doby. Mám rád literaturu faktu – takové tajemné pátrání, skládání teorií z dochovaných střípků skutečnosti, nahlížení na známá fakta z jiných úhlů, boření zažitých mýtů a tak podobně. Navíc mě velmi potěšilo, že jsem se již s Achnatonem, Nefertiti a jediným bohem Atonem setkal! Stejný příběh je totiž popsán v knize http://www.databazeknih.cz/knihy/achnaton-ve-znameni-slunce-1374 jako historický román. Takže jsem mohl porovnávat románový příběh s ověřenými historickými fakty. Kniha Nefertiti je plná dat a jmen, fotografií muzejních artefaktů, textů stél a nástěných reliéfů. Nejsem zapřisáhlým egyptologem či milovníkem historických dat, takže pro mne kniha nebyla až tak přitažlivá, že bych se od ní nedokázal odtrhnout, ale pokud dáváte přednost historickým faktům před uměleckým epickým vyprávěním a máte rádi Egypt, faraóny a Nefertiti, tak s klidným srdcem doporučuji – určitě není na škodu si zvýšit povědomí o životě ve starobylém Egyptu. A propos – věděli jste, že Mojžíš, který vyvedl izraelity z Egypta, pravděpodobně znal Nefertiti a kult jediného boha Atona? Já tedy ne!

  BUBINA1971

  03.01.2016

  Úžasná kniha. Po přečtení Egypťana Sinuheta jsem tak nějak prahla po dalších informacích ze starověkého Egypta. A myslím, že Nefertiti to neskončilo.

  zuzana4291

  23.09.2014

  Další z knih, kdy autor nezklamal. Pro milovníky i nemilovníky starého Egypta velmi poutavá a poučná kniha. Velmi netradičně psaný životopis, ale opravdu se čtenář doví spoustu zajímavých věcí. A za sebe mohou říci, že i když jsem přečetla o starém Egyptě hodně knih, zase jsem našla věci, které byly pro mne nové.

  Nehanka

  28.10.2013

  Čtivá, doporučuji

  kuky921

  05.05.2013

  Moje první setkání s Vandenbergem a k této knížce se hrozně ráda vracím.

  kacimilek

  20.09.2012

  Pan Vandenberg je výborný autor. Líbíla se mi i jeho kniha Zapomenutý faraon, která popisuje vše okolo faraona Tutanchamona. Podobně je tomu v knížce Nefertiti, jejíž manželem byl Achnaton, jeden z nejvýznamnějších faraonů. Je zde poodhaleno mnoho záhad o královně Nefertiti a také o jejím muži a dětěch.

  oolinkaa

  11.08.2012

  Životopis tajemné Nefertiti a její nejbližších. Krásně napsaná kniha, opět doporučuji.  TAGS:

  Online Nefertiti ebook, Kniha Nefertiti FB2, Download Nefertiti PDF , Download Nefertiti MOBI, Online Nefertiti kniha, Zdarma Stažení Nefertiti IPhone, Online kniha Nefertiti PDF, Zdarma Nefertiti DJVU, Zdarma Stažení Nefertiti TXT, Stažení Nefertiti RTF, Online Nefertiti FB2 , e-kniha Nefertiti stažení TXT, Zdarma Nefertiti stažení kniha, e-kniha Nefertiti download MOBI, Stažení Nefertiti IPad, Číst Nefertiti MOBI, Číst Nefertiti DOC, Zdarma Nefertiti AWZ, Download e-kniha Nefertiti iPad , Zdarma Nefertiti DJVU, Download Nefertiti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nefertiti DVD, Číst Nefertiti TXT, Book Nefertiti stažení DJVU, Nefertiti stažení kniha zdarma, Nefertiti stažení kniha pdf zdarma, Nefertiti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nefertiti pdf zdarma, Nefertiti stažení kniha epub zdarma, Nefertiti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply